Серпень 31, 2013 0 579 Переглядів

День села у Тарасівці. Або як Бог відкриває двері для Євангелізації

     «Ви світло для світу» – сказав Христос. І наскільки яскравим є це світло, сьогодні можна судити з того, як реагують на церкву люди в населеному пункті, чи готова місцева влада йти назустріч віруючим. Один з гарних прикладів – село Тарасівка, що в Києво-Святошинському районі.

      Помісну церкву ХВЄ «Надія» тут добре знають і шанують. Бо не тільки підтримують її соціальні проекти, але й світські свята у селі не обходяться без участі віруючих. Як от день села, що  проходив 28 серпня (святкували 824-річницю з часу першої згадки в історичних джерелах). Група, до складу якої ввійшли як дорослі, так і юні співаки, виконала пісня про рідне село, написану молодіжним пастором церкви Василем Гуцалом, та деякі інші твори на славу Господа.

      Роботу церкви в селі знають не лише по участі у євангелізаціях. Щороку влітку при молитовному будинку триває тижневий табір для всіх бажаючих дітей Тарасівки. Церква була ініціатором цікавого міжконфесійного свята під назвою «Великоднє коло». Як розповідає пастор цієї сільської церковної громади,  ректор КБІ Сергій Манелюк, цього року свято проводилось уже вдруге, через два тижні після Пасхи. У ньому брали участь служителі усіх християнських конфесій населеного пункту: православної церкви Київського та Московського патріархату, церва баптистів та п’ятидесятників, а також місцева інтелігенція, аматори слова й  пісні.

     – Приємно, що навіть на суто церковні свята, такі як День подяки та водне хрещення, представники місцевої влади і школи не цураються прийти, коли ми запрошуємо. – говорить Сергій Манелюк. – Хоч не завжди так було, у свій час нас сприймали і «в штики». А це – ще один доказ того, що є час, коли Господь відкриває двері людських сердець. І так важливо цей час не втратити. 

Попередня Українські церкви в Європі – радість зустрічі
Наступна Зустріч сестер Києва і Київської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Різдвяний трамвай у Запоріжжі

Молодь церкви «Христос – єдина надія» 6 січня 2013 року привітала жителів свого району з Різдвом Христовим у трамваї. Пасажири трамваю були приємно здивовані, адже подібна християнська акція ще ніколи не проходила в Запорізькому регіоні.

Новини братерства

Україну включено до списку держав для молитви у Міжнародний день молитви за переслідувані церкви, що відбудеться 9 листопада

   Цього року Голова Світових Асамблей Божих доктор Джордж О. Вуд  у своєму листі до національних п’ятидесятницьких церков запропонував об’єднати молитовну потребу…