Червень 17, 2015 2 461 Переглядів

У дев’яти областях України пройшла перша хвиля проекту «День Служіння»

       Соціальний проект «День Служіння», ініційований Церквою християн віри євангельської України, стартував в 9 областях. Зокрема, у Київській, Харківській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій, Запорізькій, Полтавській, Тернопільській та  Донецькій областях. Проект покликаний продемонструвати суспільству благодійну роботу, яку роблять євангельські церкви по всій країні і допомогти формуванню культури благодійності.

      «Робити добро може кожен» – таке гасло проекту «День Служіння», який триватиме протягом усього літа у сотнях населених пунктах України. В його рамках проходять різноманітні соціальні акції: презентації благодійних проектів, ярмарки волонтерських ініціатив, святкові концерти, євангелізації та зустрічі з солдатами, які захищають Україну.

      Зокрема, в Харкові наприкінці травня пройшла соціальна акція, організована силами Харківського об’єднання церков ХВЄ, за участю членів адвентистських та баптистських церков. Учасники прибирали дитячі майданчики, парки, роздавали запрошення на «День Служіння». Безпосередньо під час акції були презентовані результати соціальної роботи, яку здійснює церква, а також, надавалась інформація про нагальні потреби. Також, волонтери здійснили збір коштів на допомогу 3-річному хлопчику, хворому на лейкемію. Було організовано ігрову зона для дітей, де волонтери з малюками робили макет Ноєвого ковчегу. Багато людей під час акції виявляли бажання долучитись до церковних справ.

 1102_1    «У Харкові День служіння проходив протягом трьох днів – з 28 по 30 травня. За цей час ми разом прибирали парки, дитячі майданчики у місті, і вирішили в подальшому проводити такі заходи, адже вони об’єднують людей»,- зазначив координатор «Дня Служіння» у Харкові Валерій Міщук.

 Доєднались до «Дня Служіння» і у Донецькій області. Незважаючи на труднощі, об’єднання церков ХВЄ Донецької області, здійснює велику роботу. Приймається на поселення велика кількість переселенців. У містах Красноармійськ та Димитров регулярно проходять акції з прибирання міст та благодійні концерти. У Слов’янську щотижня проходить роздача продуктових наборів для переселенців. А 6 червня у Красноармійську у парку Ювілейний відбувся благодійний концерт, кошти від якого підуть на придбання медичного обладнання для реанімації та лікування новонароджених діток акушерського відділення районної лікарні.

 На «День Служіння» у Запоріжжі були запрошені та прийняли участь церкви, волонтери, благодійні організації, представники влади – директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій, а також управління військового госпіталю. Під час заходу були висвітлені справи милосердя, благодійна діяльність та допомога переселенцям, солдатам та нужденним. Зі сцени лунали свідотства, як Бог спасає людей під час бойових дій та допомагає у важкій скруті, дає мир, надію та прощення. Членами церков була організована благодійна ярмарка та концерт. Християни використовували свої таланти для зібрання коштів постраждалим на сході України, а також заохочували всіх бажаючих приєднатися до благодійної праці.

     «Мають бути грамотні акції на підтримку нашої країни, сімей військових, переселенців. Церкви, на мою думку, повинні працювати з демобілізованими, оскільки зараз це найбільш актуальна проблема. Церква має активно долучатись і працювати у благодійному напрямку постійно», – зазначила координатор акції у Запоріжжі Діана Бабова.

Попередня На часі – плани щодо відкриття церквами шкіл та формування нових служб (нотатки із засідання Комітету ЦХВЄУ)
Наступна «Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церкви західних областей готові прийняти близько 100 дітей з Луганщини на літні канікули

   Про це під час  зустрічі зі співробітниками Луганської обласної військово-цивільній адміністрації повідомив єпископ Володимир Бричка. Разом з командою волонтерів-християн він супроводжував черговий вантаж до Сєвєродонецька.

Новини братерства
Новини братерства

Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розповів подробиці зустрічі глав Церков з Президентом України.