Серпень 29, 2019 0 1688 Переглядів

«Хочу закликати всіх людей доброї волі навчитися бути вдячними» –  Михайло Паночко запрошує на Всеукраїнський День Подяки-2019

15 вересня 2019 р. у  Києві на вул. Хрещатику відбудеться святкування третього Всеукраїнського Дня Подяки.

Розпочнеться  свято о 12:00 цікавою і багатогранною програмою. Будуть творчі та спортивні змагання, конкурси, дитячі ігри і естафети, майстер-класи, різні тематичні локації. Отже, варто прийти усією родиною!
О 18:00 розпочнеться урочиста концертна програма за участю духовних лідерів та християнських виконавців.
У своєму відеозапрошенні на Свято Подяки старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко зазначив: «Нам є за що дякувати! Ніколи ще так багато хліба не було в Україні, як сьогодні.  Ніколи ще не було такої свободи  проповіді Євангеліє, як сьогодні. Хотілося б хотіли закликати всіх людей доброї волі навчитися бути вдячними.  Бо Біблія говорить, що в останні дні люди будуть мало вдячні, хоч будуть мати багато достатку і різних добрих речей.

Тому ми запрошуємо на цю молитву вдячності, і хочемо не тільки дякувати Богові, але і проповідувати Євангеліє. Зробимо все, щоби не тільки плодами Божими ми користалися, але  і народжені згори, самі могли принести плід. А цей плід є у спасенних нових душах.

Чекаємо на вас, і хочемо разом з вами молитись і благословляти Того, Хто нас створив, полюбив і спас. Йому вся слава належить навіки!» – підкреслив Михайло Паночко.

Приєднуйтесь! Скажімо разом Богові «Дякую!» за усі цьогорічні милості та щедроти!
Деталі: http://podyaka.org
Більше відео: https://cutt.ly/Jwd0tOa
#ДеньПодяки #PodyakaFest #ДеньПодяки2019 Меньше

Попередня У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» розпочала навчання нова група студентів
Наступна «Успіх молитви за Британію – в однодушності євангельських християн» - Михайло Паночко учасникам Національного Дня молитви за Британію

Вам також може сподобатися

Новини

Рада Церков обговорила з головою ВР Разумковим питання, які хвилюють віруючих

Зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Головою Верховної

Новини

Тисячі киян і гостей столиці прийшли 24 грудня на Софіївську площу, щоб святкувати Різдво Христове (ВІДЕО)

 У переддень Різдва, 24 грудня 2017 року, на Софійській площі у Києві відбувся святковий різдвяний концерт. Тисячі киян та гостей міста прийшли сюди, щоб разом прославити Спасителя світу Ісуса Христа.

Новини

Заява ВРЦіРО щодо нападів на ґрунті релігійної ненависті

З почуттями смутку й обурення ми сприйняли звістку про вбивство