Серпень 18, 2020 1 699 Переглядів

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.

Зокрема, відтепер сестри у всіх куточках України та за її межами мають можливість  через інтернет отримувати консультації  сестер-служительок. А також повідомити про свою потребу молитовному служінню жіночого департаменту.

«Доброго сестринського спілкування забагато не буває, онлайн-спілкування теж може бути ефективним і корисним, – зазначила заступник директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус. – Тому ми запрошуємо дорогих жінок і дівчат, матусь і бабусь, дорогих наших сестричок, заходити на ці ресурси зі своїми запитаннями, потребами та проблемами. Ми завжди раді чимось допомогти».

Окрім дописів про поточні події сестринського служіння акаунти дають можливість ближче познайомитись із  сестринським Комітетом  та відповідальними за роботу в областях, публікуючи невеличкі автобіографічні  довідки про них.

Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/uapentecostal.womenministry

Інстаграм: instagram.com

Попередня Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)
Наступна Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

   На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.

Новини братерства

Церква на Квітовій,19 у Тернополі відзначила 90-річчя

«…Був час духовного пробудження, росту церкви, був час лихоліть,  війни, це також історія нашої церкви, був час войовничого атеїзму і ми пройшли тією дорогою за що Слава Господу»

Новини братерства

Конференція Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

   «Церква і виклики останнього часу» – такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного…