Липень 27, 2020 1 561 Переглядів

У Затоці Одеської області відбулась щорічна робоча зустріч Департаменту освіти УЦХВЄ

Тема цьогорічної конференції «Оновлення» базувалася на словах апостола Павла із послання до Римлян 12:2  «Змінюйтесь оновленням вашого розуму, щоб ви пізнавали, що є Божа воля…»
У програмі зустрічі були семінари, дискусії, робочі наради, а також відпочинок і спілкування. Захід тривав з 21 по 24 липня 2020 року та об’єднав не лише представників різних куточків України, але й світу.
Спеціальним гостем став перший заступник старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської, старший пастор церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) єпископ Анатолій Козачок.
Мета робочої зустрічі – прославлення Господа, обговорення наступного важливого проекту Департаменту освіти УЦХВЄ «Оновлення», шляху його реалізації та, звичайно ж, відпочинок на березі Чорного моря.
Під час семінару Анатолія Козачка присутні змогли розмірковувати над темою «Важливість структури для росту церкви». У викладі служитель продемонстрував головне призначення церковної структури у забезпечені життя, розвитку, управління, можливостей, єдності та впливу на суспільство.
Не менш цікавим був проведений семінар на тему «Божа анатомія» подружжям медиків Павла та Інни Сидунів. Використовуючи відомі знання медицини, спікери зробили короткий огляд систем організму людини та продемонстрували їх образне співвідношення із церковною структурою служіння.

У програмі конференції були також панельні дискусії з актуальними освітніми темами сьогодення: «Навчання онлайн» та «Оновлення мислення». Низку думок висловили служителі щодо ситуації із донесенням знань зі сторони викладачів навчальних закладів, їх здобуття студентами.
Уродженець Нігерії та студент Національного університету «Острозька академія» Джефрі Оджо поділився власним свідченням прийняття Ісуса Христа та служіння в Україні.
Продовженням щорічної традиції Департаменту освіти у Затоці стало звершення молитви за сім’ї працівників.
Дружини працівників освіти отримали подарунки від адміністрації Департаменту.
На завершальному богослужінні робочої зустрічі було відзначено служителів, які протягом звітного періоду написали книги – Богдана Галюка («Незручне запитання») і Василя Гуцала («Твій дім – твоя церква»).
У присутності дітей та дружин були також звершені молитви за братів-ювілярів – Віктора Вознюка, Сергія Вознюка та Віктора Котяша.
Вкінці зустрічі служителі отримали побажання та настанови від керівника Департаменту освіти УЦХВЄ Віктора Вознюка та благословили один одного на подальшу працю.

Пресслужба Департаменту освіти УЦХВЄ

Попередня Відверта розмова про пророків та пророцтва
Наступна На Рівненщині 60 студентів пройшли навчання для вчителів недільної школи

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодіжний фестиваль відбувся на Львівщині

«На чому сфокусоване твоє життя?» – це запитання було у

Новини братерства

У церквах ХВЄ тривають звітно-виборні конференції: на Рівненщині та Житомирщині обрано нових старших пресвітерів

У грудні-січні стартував період звітно-виборних конференцій обласних об’єднань УЦХВЄ, які триватимуть до березня 2018 р.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: березень 2015 року

    До вашої уваги деякі події березня – робочі поїздки та зустрічі Михайла Паночка в Україні та закордоном, які на наш погляд, заслуговують окремого висвітлення