Червень 20, 2012 0 534 Переглядів

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Львівська Богословська семінарія у співпраці з Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова проводить набір студентів на 2012/2013 навчальний рік на спеціальності “Економічна теорія” та “Початкове навчання”.

Навчання буде здійснюватися за заочно-дистанційною формою.

Заочно-дистанційне навчання є інноваційною формою підготовки, що здійснюється безпосередньо за місцем перебування слухачів без відриву від основної діяльності та на основі використання сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій (ІКТ). Тому додатковими вимогами до осіб, які вступають на заочно-дистанційну форму навчання  є готовність до користування сучасними інформаційними і телекомунікаційними технологіями та наявність доступу до Інтернету та електронної пошти.

Детальніше про умови прийому на навчання можна дізнатися на сайті Львівської Богословської семінарії.

Попередня Спілкування на острові Хортиця
Наступна Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служителі нової церкви «Соборна» розповіли про те, як їм вдається організовувати служіння

Для Київського обласного об’єднання церков ХВЄ 2016 рік увійшов в історію черговою приємною подією – відкриттям церкви «Соборна»…

Новини братерства

Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні

Всі злочини нацизму і сталінізму проти людяності не мають права на виправдання, а будь-які спроби такого виправдання є наругою над пам’яттю мільйонів загиблих та постраждалих від злочинних дій цих тоталітарних режимів.

Новини братерства

У рамках підготовки до 500-літнього ювілею Реформації науковці провели круглий стіл «Реформація і католицтво»

3 листопада 2015 р. у рамках програми заходів присвячених ювілею Реформації, в Українському Католицькому Університеті  (УКУ) відбувся круглий стіл…