Січень 23, 2015 0 715 Переглядів

Державна пенітенціарна служба України поглиблює роботу із церквами

     Законопроект № 1154 щодо регулювання діяльності капеланів, депутати ВР підтримали  у Комітетах напередодні нового року. Поки цей важливий документ  на шляху до остаточного ухвалення, Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) поглиблює роботу із церквами.

     20 січня 2015 року в апараті Служби відбулося засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка на сьогодні охоплює  представників 12 різних конфесій.

     Як розповів  член правління Місії, відповідальний за розвиток роботи в тюрмах у структурі соціального служіння ЦХВЄУ В’ячеслав Когут, на засіданні  представникам церков було представлено нового голову Державної пенітенціарної служби Володимира Палагнюка. Керівник схвально оцінив роботу церков у місцях позбавлення волі, а також звернувся до членів Місії з проханням приділити більше уваги неповнолітнім засудженим, які утримуються у виховних колоніях, оскільки ця категорія осіб найбільше піддається впливу на формування особистості.

     «Було прийнято рішення поглибити співпрацю церков із ДПтС. Зокрема, домовились проводити спільні засідання кожні три місяці, та здійснювати виїзні засідання», – повідомляє  В’ячеслав Когут.

     Після засідання в апараті Державної пенітенціарної служби України учасники заходу відвідали Київське управління служби та Ірпінський виправний центр № 132. Там представники церков мали можливість оглянути кімнати короткострокових та тривалих побачень, гуртожиток і їдальню для засуджених, а також відвідали православну каплицю, де проводяться служби.

     Продовжилось засідання Правління Місії обговоренням планів на 2015 рік. Зокрема, наступне спільне засідання відбудеться у наприкінці лютого в Управлінні Державної пенітенціарної служби Дніпропетровської області з виїздом до державних виправних колоній №89 та №34.

     Для довідки

     Сьогодні в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах налічується 140 храмів, церков і каплиць, відкрито 175 молитовних кімнат. За інформацією, наданою територіальними органами управління, богослужіння постійно відвідують понад 35 тисяч засуджених.

Попередня «Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»
Наступна У церквах ХВЄ оголошено тиждень посту і молитви за ситуацію в Україні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

   У середу, 5 лютого київську церкву «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33 відвідали старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок та старший єпископ ЦХВЄУ  Михайло Паночко.

Новини братерства

Малинфест-2017 – «штрихи до портрету» і слово про оновлений розум

    Біля центрального намету Малинфесту завжди людно. Тут, навпроти інформаційного намету, розміщена  фотозона, намети і стенди богословських навчальних закладів та місій…

Новини братерства

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

    «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама…