Січень 13, 2014 0 1159 Переглядів

На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви

     8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Красному Рожнятівського району Івано-Франківської області.

     На другий день різдвяних свят зала новозбудованого дому молитви була вщент заповнена місцевими жителями та гостями з багатьох куточків області. На урочисту подію до Красного з’їхалися служителі Церкви християн віри євангельської Івано-Франківської області: єпископ Юрій Веремій, пресвітер церкви ХВЄ с. Стецевої Омелян Грицяк, пастор церкви ХВЄ м. Калуша Микола Тимків, пастор церкви ХВЄ м. Івано-Франківська Валентин Черняк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ с. Коршів Іван Досин та ін. Співом цього ранку служили Василь Грималюк та сім’я Назарія та Юлії Галюків з Івано-Франківська.

     Господь розпочав свою роботу в селі Красне через сім’ю Василя Корольчука, який увірував напочатку 90-х років. Згодом він емігрував до США, але завжди пам’ятав та молився про своє рідне село, неодноразово організовував тут євангелізаційні зібрання. У 2004 році Церква ХВЄ Івано-Франківської області розпочала регулярно проводити богослужіння в цьому населеному пункті. Відповідальним за новоутворену церкву в Красному був і залишається пастор ЦХВЄ м. Калуша Микола Тимків. На кошти жертводавців, з яких найбільше послужив брат Василь Корольчук, за декілька років в центрі села вдалося звести прекрасну будівлю для зібрань церкви ХВЄ.

     Сайт обласного об’єднання ЦХВЄ Івано-Франківської обл.  

Попередня Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»
Наступна Понад сорок пасторських сімейних пар Київщини зустрілися, розпочинаючи Рік Сім’ї

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

У Полтаві молодіжні лідери церков провели навчання та обговорили плани заходів на рік

У Полтаві керівники молоді та їхні помічники (разом близько 30 осіб) зібралися для навчання, спілкування та формування планів на 2019 рік.

Новини братерства

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.

Новини братерства

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою”.