Червень 25, 2012 1 374 Переглядів

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».

Програма кожного дня була досить насиченою, адже діти робили фізичні вправи, брали участь у різноманітних гуртках (плетіння з бісеру, малювання, театр, спорт, музика та співи), плигали на батуті, вчились стріляти з лука, а також проводились естафети, змагання, ігри з парашутом, ярмарок та багато інших цікавих моментів.

Головною метою заходу, за словами організаторів, є виховання підростаючого покоління на християнських морально-етичних засадах, адже ми маємо навчити дітей любити Бога, поважати батьків, бути патріотами України й вирости гідними людьми.
Своїми враженнями поділились:

Наташа, 10 років : «Мені тут дуже подобається. Я знайшла нових друзів. Я навчилася вірити в Бога»
Аліна, 10 років : «Найбільше сподобалося спілкування з вихователями і різні ігри»
Діма, 11років : «Мені найбільше сподобалося плигати на батуті і гра в футбол. Я тут навчився вірити в Бога»
Під кінець майданчику завітали батьки, які поспілкувались з організаторами й провели час з дітьми.
Говорять, що діти – це наше майбутнє. Тож давайте інвестувати у нього – проводити більше часу зі своїми дітьми, спілкуватися з ними, молитися за них, показувати приклад достойної людини.

Прес-служба ДООЦ ХВЄ


Попередня 580 студентів вивчають англійську за допомогою друзів зі США
Наступна Правдивий друг любить за всякого часу...

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Конференція одкровень для жінок Києва

9 листопада у київській церкві «Скинія» відбулася міська жіноча конференція спікером якої був старший єпископ Михайло Паночко.  Служіння розпочалося з молитви благословення, після якої співом служив дует «Форманта» та музичний гурт київської церкви «Божий мир».

Новини братерства

Місіонери-координатори проекту «400 церков за п’ять років» пройшли перший етап навчання

Освітній курс «Насадження нових церков» започаткований на базі Євангельської теологічної семінарії і включає кілька етапів. 23-27 жовтня 2017 р. відбулася перша п’ятиденна школа-семінар.

Новини братерства

На Одещині, у місті Ізмаїл, посвятили новий молитовний будинок (ФОТО)

   19-20 вересня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав Одещину, де взяв участь  у посвяченні нового молитовного дому та послужив у двох великих румуномовних  церквах.