Червень 25, 2012 1 350 Переглядів

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».

Програма кожного дня була досить насиченою, адже діти робили фізичні вправи, брали участь у різноманітних гуртках (плетіння з бісеру, малювання, театр, спорт, музика та співи), плигали на батуті, вчились стріляти з лука, а також проводились естафети, змагання, ігри з парашутом, ярмарок та багато інших цікавих моментів.

Головною метою заходу, за словами організаторів, є виховання підростаючого покоління на християнських морально-етичних засадах, адже ми маємо навчити дітей любити Бога, поважати батьків, бути патріотами України й вирости гідними людьми.
Своїми враженнями поділились:

Наташа, 10 років : «Мені тут дуже подобається. Я знайшла нових друзів. Я навчилася вірити в Бога»
Аліна, 10 років : «Найбільше сподобалося спілкування з вихователями і різні ігри»
Діма, 11років : «Мені найбільше сподобалося плигати на батуті і гра в футбол. Я тут навчився вірити в Бога»
Під кінець майданчику завітали батьки, які поспілкувались з організаторами й провели час з дітьми.
Говорять, що діти – це наше майбутнє. Тож давайте інвестувати у нього – проводити більше часу зі своїми дітьми, спілкуватися з ними, молитися за них, показувати приклад достойної людини.

Прес-служба ДООЦ ХВЄ


Попередня 580 студентів вивчають англійську за допомогою друзів зі США
Наступна Правдивий друг любить за всякого часу...

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжцерковний комітет з питань допомоги біженцям зі Сходу України дозволить церквам діяти ефективніше

У зв’язку з загостренням ситуації у східних областях України та збільшенням потоку біженців, 19 червня у м. Києві відбулася робоча зустріч керівників низки євангельських церков…

Новини братерства

Єпископа Володимира Бричку удостоєно медалі «За патріотизм до України»

  «Такими земляками ми маємо пишатися» –  під цією назвою газета «Новини Рокитнівщини» (Рівненська обл.) опублікувала статтю про церемонію нагородження єпископа ЦХВЄУ Володимира Брички.

Новини братерства

«Господи, благослови владу в Україні!» – євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

   19 жовтня 2014 р. у більшості великих міст України відбулася міжконфесійна молитва, ініційована Радою євангельських протестантських церков України…