Березень 10, 2020 0 950 Переглядів

На базі студентської спілки у Києві засновано нову п’ятидесятницьку церкву

У неділю, 8 березня, в Домі молитви на вул. Михайла Максимовича, 24, на житловому комплексі «Нова Англія» в Києві відзначали свято – тут поблагословили на самостійне життя нову церкву.

Молода громада складається здебільшого з учасників київської студентської спілки, яка протягом шести років діяла на базі Дому молитви київської церкви «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33.

Поблагословити нову громаду у самостійне життя прийшли пастори київських церков на чолі зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Вони поділилися щедрим словом настанови та рукопоклали лідера громади Миколу Овсійчука на пасторське служіння.

«Щиро дякую всім, хто зміг сьогодні бути на відкритті нової церкви! Радіємо, що можемо служити Господові разом з вами!» – зазначив пастор Микола.

Нагадаємо, що ще до офіційного заснування нової помісної громади, студентська церква отримала особливий різдвяний подарунок – приміщення. Новий Дім молитви зріс у рекордно стислі строки, фактично за сорок днів. Як і весь ЖК, молитовний будинок збудовано в елегантному британському стилі. Паралельно із новою п’ятидесятницькою церквою  тут проводить служіння ще одна молода церква, що належить до братерства ОЦ ЄХБ.

Приємно, що кількість п’ятидесятницьких громад у столиці за останні роки суттєво зросла. На сьогодні Київське міське об’єднання УЦХВЄ має у своєму складі уже 17 помісних церков.

Попередня Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.
Наступна Інформація щодо ситуації з поширенням коронавірусу та рекомендації щодо організації церковного життя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Праця заради майбутнього з оцінкою «добре»

В суботу 16 лютого на Хмельниччині про роботу, служіння і результати за минулий 2012 рік, звітували служителі. Єпископ Михайло Паночко, його заступник у Західному регіоні Юрій Веремій та майже сотня служителів Хмельницької області спільно аналізували роботу обласного об’єднання, складали плани на майбутній рік.

Новини братерства

В Софіївській Борщагівці закладено фундамент Дому Молитви на 1200 місць

25 вересня 2012 року розпочато будівництво чергового церковного комплексу Церкви християн віри євангельської на Київщині.

Новини братерства

Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

 19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами…