Березень 10, 2020 0 617 Переглядів

На базі студентської спілки у Києві засновано нову п’ятидесятницьку церкву

У неділю, 8 березня, в Домі молитви на вул. Михайла Максимовича, 24, на житловому комплексі «Нова Англія» в Києві відзначали свято – тут поблагословили на самостійне життя нову церкву.

Молода громада складається здебільшого з учасників київської студентської спілки, яка протягом шести років діяла на базі Дому молитви київської церкви «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33.

Поблагословити нову громаду у самостійне життя прийшли пастори київських церков на чолі зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Вони поділилися щедрим словом настанови та рукопоклали лідера громади Миколу Овсійчука на пасторське служіння.

«Щиро дякую всім, хто зміг сьогодні бути на відкритті нової церкви! Радіємо, що можемо служити Господові разом з вами!» – зазначив пастор Микола.

Нагадаємо, що ще до офіційного заснування нової помісної громади, студентська церква отримала особливий різдвяний подарунок – приміщення. Новий Дім молитви зріс у рекордно стислі строки, фактично за сорок днів. Як і весь ЖК, молитовний будинок збудовано в елегантному британському стилі. Паралельно із новою п’ятидесятницькою церквою  тут проводить служіння ще одна молода церква, що належить до братерства ОЦ ЄХБ.

Приємно, що кількість п’ятидесятницьких громад у столиці за останні роки суттєво зросла. На сьогодні Київське міське об’єднання УЦХВЄ має у своєму складі уже 17 помісних церков.

Попередня Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.
Наступна Інформація щодо ситуації з поширенням коронавірусу та рекомендації щодо організації церковного життя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Каміння кричатиме” або як можна виконати Велике Доручення?

Вже майже два тижні поспіль жителі та гості Дніпропетровська можуть побачити незвичні біл-борди біля автовокзалу.

Новини братерства

22-24 вересня у Берліні відбудеться конференція УЦХВЄ Європи

На сьогодні до складу нашого братерства входять українські церкви ХВЄ Бельгії, Німеччини, Польщі та Іспанії.  Кількість громад, а також країн, готових долучитися до братерства, постійно зростає.  

Новини братерства

450-річчя Пересопницького Євангелія

КИЇВ – 10 березня відбулась чергова зустріч глав євангельських Церков України. Засідання проходило у молитовному домі «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) під головуванням Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна, повідомляє Інститут релігійної свободи. До участі в засіданні також були запрошені представники Верховної Ради України, Держкомнацрелігій та Інституту релігійної свободи.