Березень 10, 2020 0 451 Переглядів

На базі студентської спілки у Києві засновано нову п’ятидесятницьку церкву

У неділю, 8 березня, в Домі молитви на вул. Михайла Максимовича, 24, на житловому комплексі «Нова Англія» в Києві відзначали свято – тут поблагословили на самостійне життя нову церкву.

Молода громада складається здебільшого з учасників київської студентської спілки, яка протягом шести років діяла на базі Дому молитви київської церкви «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33.

Поблагословити нову громаду у самостійне життя прийшли пастори київських церков на чолі зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Вони поділилися щедрим словом настанови та рукопоклали лідера громади Миколу Овсійчука на пасторське служіння.

«Щиро дякую всім, хто зміг сьогодні бути на відкритті нової церкви! Радіємо, що можемо служити Господові разом з вами!» – зазначив пастор Микола.

Нагадаємо, що ще до офіційного заснування нової помісної громади, студентська церква отримала особливий різдвяний подарунок – приміщення. Новий Дім молитви зріс у рекордно стислі строки, фактично за сорок днів. Як і весь ЖК, молитовний будинок збудовано в елегантному британському стилі. Паралельно із новою п’ятидесятницькою церквою  тут проводить служіння ще одна молода церква, що належить до братерства ОЦ ЄХБ.

Приємно, що кількість п’ятидесятницьких громад у столиці за останні роки суттєво зросла. На сьогодні Київське міське об’єднання УЦХВЄ має у своєму складі уже 17 помісних церков.

Попередня Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.
Наступна Інформація щодо ситуації з поширенням коронавірусу та рекомендації щодо організації церковного життя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«У цьому році ми оголошуємо другий набір на докторантуру» – президент ЄТС Василь Войтович

    У радянські часи можливість здобути вищу духовну освіту здавалася чимось із сфери фантастики. Сьогодні ж ступінь бакалавра, магістра і навіть доктора богослов’я можна здобути вже без перешкод. Щоправда…

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди виборів до Верховної Ради України

       26 жовтня 2014 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Перед новим складом парламенту стоятимуть надзвичайно важливі завдання забезпечити мир…

Новини братерства

До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

   Інформацію про це було озвучено під час річної звітної конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄ, що відбулося…