Вересень 30, 2020 0 283 Переглядів

Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя

Погожого осіннього дня, 26 вересня, харківська церква «Джерело життя», де пастором служить старший пресвітер області  Сергій Циганков, святкувала ювілей – 40 років із часу заснування.  Навіть для людського життя така дата є вагомою, а для місцевої  громади – це взагалі цікава, іноді непроста і багата подіями історія.

На День народження рідної церкви, що знаходиться у Харкові на вул. Скобелевська, 2, з’їхалися її вихідці та друзі з різних  міст України. Зокрема на свято завітав  заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровської області Михайло Мокієнко, який поділився словом наставлення.

Теплі слова привітання надіслав харків’янам  і старший єпископ нашого братерства  Михайло Паночко:

«Ми дякуємо Богові за вашу віру, посвяту та ревне служіння для поширення Божого Царства починаючи з  Харкова та до країв землі. Наша молитва і надія про те, щоб ви і далі були джерелом життя, до якого прийдуть ще багато спраглих душ» – йдеться у вітанні старшого єпископа. Він  також побажав вірянам, щоб між ними завжди панувала злагода, братерська любов, ревність  та очікування з’явлення Спасителя Ісуса Христа.

Святковий настрій  присутніх на святі  підтримували численні музичні гурти,  читці  проникливих християнських віршів, а також  спільний святковий обід.

Відео трансляцію свята  можна подивитися за посиланням  https://youtu.be/Dv4zNfnxbV8

 

Попередня У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»
Наступна У КБІ розпочали новий навчальний рік в умовах карантину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Донеччині пройшла молодіжна конференція

 20 квітня в місті Краматорську відбулася молодіжна конференція на тему «Гармонія особистих взаємин із Богом». Основними спікерами конференції були пастори Богдан Левицький і Віктор Вознюк.

Новини регіонів

Нові призначення в Київському обласному об’єднанні

6 вересня 2018 року на засіданні пасторської ради Київського обласного об’єднання УЦХВЄ

Новини регіонів