Вересень 30, 2020 0 456 Переглядів

Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя

Погожого осіннього дня, 26 вересня, харківська церква «Джерело життя», де пастором служить старший пресвітер області  Сергій Циганков, святкувала ювілей – 40 років із часу заснування.  Навіть для людського життя така дата є вагомою, а для місцевої  громади – це взагалі цікава, іноді непроста і багата подіями історія.

На День народження рідної церкви, що знаходиться у Харкові на вул. Скобелевська, 2, з’їхалися її вихідці та друзі з різних  міст України. Зокрема на свято завітав  заступник старшого єпископа, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровської області Михайло Мокієнко, який поділився словом наставлення.

Теплі слова привітання надіслав харків’янам  і старший єпископ нашого братерства  Михайло Паночко:

«Ми дякуємо Богові за вашу віру, посвяту та ревне служіння для поширення Божого Царства починаючи з  Харкова та до країв землі. Наша молитва і надія про те, щоб ви і далі були джерелом життя, до якого прийдуть ще багато спраглих душ» – йдеться у вітанні старшого єпископа. Він  також побажав вірянам, щоб між ними завжди панувала злагода, братерська любов, ревність  та очікування з’явлення Спасителя Ісуса Христа.

Святковий настрій  присутніх на святі  підтримували численні музичні гурти,  читці  проникливих християнських віршів, а також  спільний святковий обід.

Відео трансляцію свята  можна подивитися за посиланням  https://youtu.be/Dv4zNfnxbV8

 

Попередня У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»
Наступна У КБІ розпочали новий навчальний рік в умовах карантину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

«Церкву започаткували двоє сестер, які в 30-ті роки повернулися з еміграції»

    Історія  церкви ХВЄ в селі Хмелівка, Теребовлянського району, що на Тернопільщині налічує 80 років. Наприкінці жовтня віруючі відсвяткували ювілей, на який  приїхало багато гостей.

Новини регіонів

Табір для підлітків в Олешках

    Літній період – час християнських таборів. Сотні великих і малих заходів відбулися у всіх областях України. Хороший приклад невеликого дводенного табору можна було спостерігати 19-20 серпня у лісовій зоні поблизу м. Олешки, де херсонська церква «Дім молитви» проводила захід для молоді.

Новини регіонів

В Івано-Франківській церкві відбулося хрещення

25 червня 2011 року на березі річки Бистриці Надвірнянській церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела водне хрещення.