Грудень 15, 2015 0 493 Переглядів

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

     За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

     Левову частку фінансових витрат на будівництво узяло на себе підприємство – забудовник ЖК. Компанія виділила земельну ділянку, заклала фундамент і планує провести повний цикл будівельних робіт. Забудовники багато фінансів жертвують на соціальні проекти, у тому числі на допомогу постраждалим внаслідок подій на Сході України.

Читайте також: “…Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички”

    Сьогодні на масиві вже функціонує гарний сучасний дитсадок. Планується будівництво великого супермаркету та інших соціальних і побутових об’єктів.  Молитовний будинок, як передбачено проектом, матиме зал на 450 місць.  

     «Не хлібом єдиним буде жити людина, сказано в Слові Божому. Це будівництво здійснюється на славу Божу і на благо мешканців масиву, тому ми щиро помолились про Божу охорону і благословення цього будівництва», – поділився старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який узяв участь у посвячені закладин нового храму. Він разом зі старшим пресвітером Київщини Олександром Озеругою, директором Британської благодійної фундації IAT Бернардом Кокером та  іншими служителями заклав перші цеглини у новобудову.

     Нині на ЖК «Львівський маєток» уже  проводяться зібрання невеликої групи віруючих ХВЄ – це дочірнє зібрання від київської церкви на вул. Кар’єрна, 44.

Читайте також: “Медичне обладнання на суму понад $800 тис…”

Попередня Насыщение и радость – в служении другим
Наступна Особлива в очах Божих

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Праця заради майбутнього з оцінкою «добре»

В суботу 16 лютого на Хмельниччині про роботу, служіння і результати за минулий 2012 рік, звітували служителі. Єпископ Михайло Паночко, його заступник у Західному регіоні Юрій Веремій та майже сотня служителів Хмельницької області спільно аналізували роботу обласного об’єднання, складали плани на майбутній рік.

Новини братерства

Рівненська Семінарія: 200 нових працівників для церкви!

Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України і Рівненщини зокрема. 

Новини братерства

Благовістя, особисте та в інтернеті, стало предметом обговорення під час зустрічі благовісників братерства

5-6 березня 2019 року відбулась всеукраїнська зустріч благовісників УЦХВЄ. Церква «Благодать», що