Грудень 15, 2015 0 349 Переглядів

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

     За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

     Левову частку фінансових витрат на будівництво узяло на себе підприємство – забудовник ЖК. Компанія виділила земельну ділянку, заклала фундамент і планує провести повний цикл будівельних робіт. Забудовники багато фінансів жертвують на соціальні проекти, у тому числі на допомогу постраждалим внаслідок подій на Сході України.

Читайте також: “…Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички”

    Сьогодні на масиві вже функціонує гарний сучасний дитсадок. Планується будівництво великого супермаркету та інших соціальних і побутових об’єктів.  Молитовний будинок, як передбачено проектом, матиме зал на 450 місць.  

     «Не хлібом єдиним буде жити людина, сказано в Слові Божому. Це будівництво здійснюється на славу Божу і на благо мешканців масиву, тому ми щиро помолились про Божу охорону і благословення цього будівництва», – поділився старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який узяв участь у посвячені закладин нового храму. Він разом зі старшим пресвітером Київщини Олександром Озеругою, директором Британської благодійної фундації IAT Бернардом Кокером та  іншими служителями заклав перші цеглини у новобудову.

     Нині на ЖК «Львівський маєток» уже  проводяться зібрання невеликої групи віруючих ХВЄ – це дочірнє зібрання від київської церкви на вул. Кар’єрна, 44.

Читайте також: “Медичне обладнання на суму понад $800 тис…”

Попередня Насыщение и радость – в служении другим
Наступна Особлива в очах Божих

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 17-річчя церкви “Божий мир” завершилося благословенням сімейних пар

9 вересня 2012 року київська церква ХВЄ “Божий мир” святкувала своє 17-річчя. Все, що звучало, представляло красу Божої Церкви в невеликій Її частині на Теремках.

Новини братерства

Фестиваль духовної християнської музики та співу у столиці відвідали близько 3000 глядачів (ФОТО)

     На «Співочому полі» 3 червня відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу в рамках відзначення 500-річчя Реформації.

Новини братерства

Ключ, який відчиняє ворота для проповіді Євангелія

30-31 березня на базі Київського Біблійного інституту відбулася зустріч відповідальних за соціальний напрямок жіночого служіння. На зустріч з’їхалися сестри зі всієї України. Семінарські заняття проводили відповідальний за соціальний відділ ЦХВЄУ пастор Рустам Фатуллаєв, координатори соціального напрямку Ольга Трюхан і Ганна Собко та представниця Міжнародної асоціації АСЕТ Дарія Шайнога.