Жовтень 20, 2016 0 823 Переглядів

День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом

     Небагато міст в Україні можуть похвалитися таким рівнем міжконфесійної злагоди, як Дніпро (раніше Дніпропетровськ).

     Тут працює Рада християнських церков області, одним з ініціаторів створення якої, до речі, було обласне об’єднання ЦХВЄУ. Під егідою ради у місті проводились молитовні віче. На регулярних робочих зустрічах служителі різних церков вирішують питання міжконфесійної взаємодії у різних напрямках служіння.

     Мешканці міста вже звикли, що тричі на рік – на Пасху, Трійцю та восени на День подяки – служителі християнських конфесій виходять  на центральну площу аби разом молитися і прославити Бога.

     Так 16 жовтня 2016 р. на Свято подяки у центр міста пришли служителі і віряни церков ХВЄ, ЄХБ, Німецької євангелічно-лютеранської церкви, УАПЦ, харизматичних церков та єврейської месіанської общини. Попри прохолодну погоду, зібралося кілька сотень людей. Усіх їх об’єднала молитва подяки Богу за Його Слово – Біблію, за  урожай та за всі благословення. Особливо ревно служителі церков закликали молитися за Україну.

     Несподіванкою для присутніх стало те, що пастори помісних протестантських церков вирішили прославити Бога, разом виконавши кілька пісень.  Подія тривала близько двох годин. Люди, які проходили повз, мали змогу чути християнські пісні та проповіді. «Це був приємний час і водночас незвичайний, коли так багато людей з різними конфесійними поглядами, об’єднались в молитві до Бога», – зазначають учасники події.  

Попередня На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик
Наступна Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

 4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

Новини братерства

В українських церквах Польщі та Німеччини рукопоклали на служіння пресвітерів і дияконів  

6-9 грудня  старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Юрій Веремій,

Новини братерства

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.