Жовтень 20, 2016 0 606 Переглядів

День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом

     Небагато міст в Україні можуть похвалитися таким рівнем міжконфесійної злагоди, як Дніпро (раніше Дніпропетровськ).

     Тут працює Рада християнських церков області, одним з ініціаторів створення якої, до речі, було обласне об’єднання ЦХВЄУ. Під егідою ради у місті проводились молитовні віче. На регулярних робочих зустрічах служителі різних церков вирішують питання міжконфесійної взаємодії у різних напрямках служіння.

     Мешканці міста вже звикли, що тричі на рік – на Пасху, Трійцю та восени на День подяки – служителі християнських конфесій виходять  на центральну площу аби разом молитися і прославити Бога.

     Так 16 жовтня 2016 р. на Свято подяки у центр міста пришли служителі і віряни церков ХВЄ, ЄХБ, Німецької євангелічно-лютеранської церкви, УАПЦ, харизматичних церков та єврейської месіанської общини. Попри прохолодну погоду, зібралося кілька сотень людей. Усіх їх об’єднала молитва подяки Богу за Його Слово – Біблію, за  урожай та за всі благословення. Особливо ревно служителі церков закликали молитися за Україну.

     Несподіванкою для присутніх стало те, що пастори помісних протестантських церков вирішили прославити Бога, разом виконавши кілька пісень.  Подія тривала близько двох годин. Люди, які проходили повз, мали змогу чути християнські пісні та проповіді. «Це був приємний час і водночас незвичайний, коли так багато людей з різними конфесійними поглядами, об’єднались в молитві до Бога», – зазначають учасники події.  

Попередня На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик
Наступна Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

   Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.

Новини братерства

Учасники звітної конференції ЦХВЄУ узгодили нові проекти – «Дні братерства», підготовка підручників, розвиток місіонерства

     13-14 квітня 2016 р. відбулася річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України…

Новини братерства

Михайло Паночко у складі Ради церков взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом

У вівторок, 4 липня 2017 року, у Кабінеті міністрів відбулася зустріч членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.