Листопад 20, 2013 0 256 Переглядів

Відбулася конференція у Дніпродзержинську

    «Кожен християнин – служитель» –  під таким гаслом пройшла конференція, яку відвідали близько 300 молодих юнаків і дівчат  9 листопада 2013 р. Захід відбувся в церкві «Суламіта», що у м. Дніпродзержинськ.

    Розпочав конференцію пастор місцевої церкви  Анатолій Малюк, який привітав всіх делегатів і закликав до молитви. Молодіжний служитель церкви «Євангеліст» м. Апостолове, Олександр Худоба вітаючи учасників конференції, в своїй промові зауважив:  «Куди приходить Ісус, туди приходить зцілення, обновлення» (Лк. 10:1-3). «Якщо ми хочемо мати силу Божу і бачити чудеса, ми маємо йти туди, куди хоче йти Ісус» – зазначив служитель.

    Єпископ Михайло Мокієнко проповідував на тему «Вибираючи найкраще». Узявши за основу текст із Писання Луки 3:2-3, він говорив про те, що до кожної людини звучить  голос Божий.  В своїй проповіді Михайло Михайлович чітко наголосив на такі аспекти: хто, кому і чому має служити, а також озвучив широке розуміння слова  «служити» – бути потрібним, бути знаряддям. На основі Писання (Іс.Нав. 24:15)  єпископ  виділив кілька важливих аспектів: «я й мій дім будемо служити Господу», «Оберіть кому нині служити?» та слова Христа: «заради Мене і Євангелія» (Мар.10 :28 -29). Підсумовуючи проповідь єпископ зауважив: «Служити Господу – це зробити правильний вибір, мати Божий страх, бути вірним в істинні, мати щирий послух, відмовитися від гріха».

    Основним спікером конференції був вчитель, проповідник Василь Попудник. В першій частині його викладу, був взятий за основу текст із Писання (Ефес.4: 7,16) «Кожному з нас дана благодать у міру дару Христового». Проповідник зауважив,  що служителем має бути кожен християнин: я, а не хтось інший повинен виконувати мої функції в церкві. На жаль, в церквах є люди, які не служать, а приходять в Дім Молитви ніби в театр, щоб критикувати або аналізувати когось. Але написано, що Бог поставив «одних Апостолами, других – пророками, інших – пастирями і вчителями» (Еф.4:11). Кожному Господь дає дар, згідно якого несемо ми служіння. І для розуміння дару, його розпізнання , який є в кожному, вчитель виділив декілька критеріїв: це збудування і застосування відповідного дару.

   На завершення Василь Васильович пояснив вірш із Еф. 4:11-13. Він наголосив на тому, що на зібрання потрібно йти з метою: 1) Поклонитися Богу. 2) Отримати для себе заряд, щоб  жити святим життям, і виконувати свою функцію в  Тілі Христовім. 

Попередня Генеральний секретар Європейського Євангельського Альянсу Нейк Трэмпер зустрівся зі старшим єпископом ЦХВЄУ Михайлом Паночком
Наступна Святкові Богослужіння на Волині

Вам також може сподобатися

Новини

«Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» – Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision

Служіння  yesHEis у молодіжному євангельському середовищі не потребує особливого представлення…

Відділ молодіжного служіння

Представники влади запрошують молодь до спільної праці

МАЛИН – “Цієї події ми чекали цілий рік. І от лише декілька годин тому з’їзд розпочався. Намети розкладені, дрова розібрані, в повітрі витає смачний запах лісової вечері, а у центральному наметі сила-силенна молоді. Від співу зведеного хору аж мурашки ідуть по шкірі. Радість неймовірна: нас так багато, Бог любить нас і ми єдині в Нім”- так розпочинається репортаж на офіційному інтернет-ресурсі Відділу молодіжного служіння Malinfest.org.ua про відкриття чергового ХІІІ молодіжного зїзду ЦХВЄУ, що проходить 6-13 липня в таборі Юність поблизу м.Малин Житомирської області.

Відділ молодіжного служіння

Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині

   З 28 по 30 червня молодь із  кількох церков Волинської та Закарпатської області провела активний відпочинок та дружнє братське спілкування на полонині, поблизу села с. Усть-Чорна Закарпатської області.