Жовтень 17, 2014 0 494 Переглядів

У Дніпропетровську відкрито курси для вчителів недільної школи

З привітальним словом до студентів звернулась відповідальна за дитяче служіння Оксана Фурт. Після спільної молитви 26 студентів ознайомились з навчальним планом та розпочали плідно працювати: прослухали лекції з історії НШ, вступ до педагогіки та психології.

     Протягом всього навчального періоду, студенти будуть проходити такі предмети як педагогіка, дидактика, методика, дитячий євангелизм, огляд Біблії, Біблійні доктрини, спорт, музика та творчість на уроках НШ, робота з батьками. Студенти також працюватимуть над розробкою та аналізом уроків, виконувати різноманітні практичні вправи та завдання, що допоможе їм в подальшому ефективніше працювати з дітьми та підлітками.

Попередня У Києві відкрився християнський центр розвитку дитини
Наступна «Господи, благослови владу в Україні!» - євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців

      У київській церкві «Філадельфія» служіння людям, постраждалим унаслідок військових дій в зоні АТО ведеться вже не перший рік. 

Новини регіонів

Служение без служения, или что ожидают люди от церковных собраний


Анатолий Николаевич Козачок родился на Волыни, в селе Воегоща Камень-Каширского райо­на. Его супруга родом из Луцка, у них четверо де­тей – два мальчика и две девочки. После службы в армии некоторое время был на миссии в Карелии, в 1993 году поступил в Киевский Библейский Институт, после окон­чания которого прошёл обучение в Евангельской Теологической Семина­рии. С 1998 года является пастором киевской Церкви «Филадельфия». В 2010 году был избран старшим пресвитером Киевского городского Объединения Церквей ХВЕ.

Новини братерства

Церква «Святої Трійці» місті Рівне відзначила свій 60-річний ювілей

У церкві «Свята Трійця» м. Рівне 21 жовтня святкували День