Жовтень 17, 2014 0 716 Переглядів

У Дніпропетровську відкрито курси для вчителів недільної школи

З привітальним словом до студентів звернулась відповідальна за дитяче служіння Оксана Фурт. Після спільної молитви 26 студентів ознайомились з навчальним планом та розпочали плідно працювати: прослухали лекції з історії НШ, вступ до педагогіки та психології.

     Протягом всього навчального періоду, студенти будуть проходити такі предмети як педагогіка, дидактика, методика, дитячий євангелизм, огляд Біблії, Біблійні доктрини, спорт, музика та творчість на уроках НШ, робота з батьками. Студенти також працюватимуть над розробкою та аналізом уроків, виконувати різноманітні практичні вправи та завдання, що допоможе їм в подальшому ефективніше працювати з дітьми та підлітками.

Попередня У Києві відкрився християнський центр розвитку дитини
Наступна «Господи, благослови владу в Україні!» - євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церква села Липне відсвяткувала 90-річчя

 8 листопада 2015 р. церква с. Липне, що на Волині, святкувала ювілей — 90 років.

Новини регіонів

Церковь на Карьерной стала колыбелью «приезжих» верующих почти со всех уголков Украины


Из истории церкви
История нашей церкви началась с 1958 года, с приездом пастыря Озе­руги Владимира Ивано­вича. Небольшая группка веру­ющих тогда начала собираться в разных районах Киевской области.

Новини регіонів

10 порад для жіночого щастя

Більше 200 жінок змогли побувати на Обласній сестринській конференції, яка відбулася 10 грудня у Рівному у приміщенні церкви «Святої Трійці». Щоб збагатитися духовною їжею, отримати бачення та мудрість від Бога на подальше життя, сюди приїздили не лише сімейні люди, але й молоді неодружені дівчата.