Січень 28, 2016 0 358 Переглядів

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

     Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.

     Про шляхи впровадження в Україні концепції тюремного капеланства йшлося на засіданні Душпастирської ради при ДПтС України. Захід відбувся 22 січня 2016 року під головуванням протоієрея УГКЦ Костянтина Пантелея, повідомляє Інститут релігійної свободи.

1     Учасники засідання обмінялися думками щодо змісту та строку навчально-професійної програми, за якою навчатимуться капелани на базі відомчих навчальних закладів ДПтС України. Це питання доручено опрацювати окремій робочий групі.

     Душпастирська рада затвердила 4 навчальні модулі компетентності: правової, режимної, психолого-педагогічної і фахової (душпастирської). За підсумком навчання капеланів в міжконфесійних групах проводитиметься тестування для оцінки рівня засвоєння матеріалу.

     Навчання капеланів планується в Київському Інституті кримінально-виконавчої служби, Чернігівській пенітенціарній академії, Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу та Дніпродзержинському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. У засіданні взяли участь представники керівництва цих навчальних закладів, які представили свої програми підготовки капеланів.

     Душпастирська рада також запланувала провести у 2016 році міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Сучасність і перспективи душпастирської опіки в пенітенціарній системі України».

2

Попередня Майже півсотні нових членів церков ХВЄ Києва прийняли водне хрещення 19 січня (ФОТО)
Наступна Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

Вам також може сподобатися

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.

Новини братерства

Національний день молитви за Україну священнослужителі назвали історичним (ФОТО)

     18 червня 2016 р., у столичному Палаці спорту відбулася унікальна історична подія – служіння з нагоди Національного дня молитви за Україну.

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.