Січень 28, 2016 0 476 Переглядів

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

     Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.

     Про шляхи впровадження в Україні концепції тюремного капеланства йшлося на засіданні Душпастирської ради при ДПтС України. Захід відбувся 22 січня 2016 року під головуванням протоієрея УГКЦ Костянтина Пантелея, повідомляє Інститут релігійної свободи.

1     Учасники засідання обмінялися думками щодо змісту та строку навчально-професійної програми, за якою навчатимуться капелани на базі відомчих навчальних закладів ДПтС України. Це питання доручено опрацювати окремій робочий групі.

     Душпастирська рада затвердила 4 навчальні модулі компетентності: правової, режимної, психолого-педагогічної і фахової (душпастирської). За підсумком навчання капеланів в міжконфесійних групах проводитиметься тестування для оцінки рівня засвоєння матеріалу.

     Навчання капеланів планується в Київському Інституті кримінально-виконавчої служби, Чернігівській пенітенціарній академії, Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу та Дніпродзержинському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. У засіданні взяли участь представники керівництва цих навчальних закладів, які представили свої програми підготовки капеланів.

     Душпастирська рада також запланувала провести у 2016 році міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Сучасність і перспективи душпастирської опіки в пенітенціарній системі України».

2

Попередня Майже півсотні нових членів церков ХВЄ Києва прийняли водне хрещення 19 січня (ФОТО)
Наступна Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Випробовуй діло своє. XVIII конференція місії «Голос надії»

18 липня 2012 року Християнська місія “Голос надії” зібрала своїх місіонерів на щорічну конференцію, яка проходила в мальовничому місці поряд з Олександрією, що на Рівненщині. В роботі конференції взяло участь близько 400 делегатів, які протягом трьох днів спільно навчалися, молилися та ділилися досвідом.

Новини братерства

Віктор Вознюк: «Питання християнської моралі у концепції нової школи не має бути винесеним на маргінеc»

     Завідувач відділу освіти 14 грудня 2016р. взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України.

Новини братерства

1 жовтня презентують «Слов’янський біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» (АНОНС)

О 18:00 в актовій залі центрального корпусу Національно-педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова відбудеться перша презентація «Слов’янського біблійного коментаря…