Січень 28, 2016 0 553 Переглядів

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

     Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.

     Про шляхи впровадження в Україні концепції тюремного капеланства йшлося на засіданні Душпастирської ради при ДПтС України. Захід відбувся 22 січня 2016 року під головуванням протоієрея УГКЦ Костянтина Пантелея, повідомляє Інститут релігійної свободи.

1     Учасники засідання обмінялися думками щодо змісту та строку навчально-професійної програми, за якою навчатимуться капелани на базі відомчих навчальних закладів ДПтС України. Це питання доручено опрацювати окремій робочий групі.

     Душпастирська рада затвердила 4 навчальні модулі компетентності: правової, режимної, психолого-педагогічної і фахової (душпастирської). За підсумком навчання капеланів в міжконфесійних групах проводитиметься тестування для оцінки рівня засвоєння матеріалу.

     Навчання капеланів планується в Київському Інституті кримінально-виконавчої служби, Чернігівській пенітенціарній академії, Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу та Дніпродзержинському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. У засіданні взяли участь представники керівництва цих навчальних закладів, які представили свої програми підготовки капеланів.

     Душпастирська рада також запланувала провести у 2016 році міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Сучасність і перспективи душпастирської опіки в пенітенціарній системі України».

2

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)
Наступна Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Голос надії» в Йошкар-Олі

   З 19 по 25 листопада відбулася робоча поїздка першого заступника президента ЦХВЄУ, директора місії «Голос надії» Миколи Синюка у декілька регіонів Російської Федерації.

Новини братерства

Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

9 листопада 2014 року, у День молитви за сиріт, на Михайлівській площі Києва разом із віруючими різних віросповідань молилося сім’я  Президента.  Подружжя просило Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.


Новини братерства

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

   Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.