Лютий 11, 2020 0 106 Переглядів

Тринадцятий Духовний ранок відбувся у Рівненській ОДА

У Рівненській ОДА 4 лютого 2020 р. відбувся тринадцятий щомісячний Духовний ранок, головною темою якого були слова із Євангелії: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ів.15:13).

До цієї зустрічі долучилися представники влади, рівненських релігійних та благодійних організацій та церков, волонтери й, звісно ж, учасники АТО та родини загиблих під час Революції Гідності. У вже звичному форматі Духовних ранків учасники спілкувались, обговорювали важливі нагальні питання, читали Біблію, молилися за мир і добробут в Україні.

Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської ОДА, назвав Духовні ранки в Рівненській ОДА «хорошою традицією, яка дає початок багатьом позитивним планам та проектам, які спрямовуються на покращення суспільного і політичного та духовного життя в Україні», та акцентував увагу на тому, що незалежно від конфесій Бог для усіх один.

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська приєдналась до слів колеги і побажала всім присутнім розуміння того, що в будь-яких обставинах, і в будь-яких ситуаціях Бог є любов.

Сергій Лучанін, священник ПЦУ, військовий капелан, поділився роздумами про прояв любові до ближнього, розповідав про власні переживання зі своїх поїздок на передову.

Ректор Рівненської Духовної Семінарії Церкви ХВЄ Олександр Третяк, який започаткував цю хорошу традицію кожного першого вівторка місяця проводити в Рівненській ОДА Духовні ранки, читаючи Слово Боже, підняв ряд питань для роздумів і обговорення: «Яка то є любов Божа?» і «Яким чином, використовуючи любов, можна нівелювати протистояння ненависті та об’єднати людей?».

Андрій Корнійчук, старший пресвітер церков ЄХБ в Рівненській області, зазначив, що об’єднувати людей можна тільки, якщо ми «сіємо» любов та добро, а не породжуємо ненависть на конфесійному ґрунті. Ми покликані бути вище розбіжностей у поклонінні Богу, поширюючи правильні цінності та принципи моралі, тому що тільки любов перемагає ненависть.

Старший пресвітер обласного  об’єднання УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток підсумував: «Ми маємо втомитись думати, робити й сіяти зле, маємо віддавати перевагу любові, яка це все покриває». Служитель згадав три ключові Біблійні особи як приклад правильних патріотичних принципів, які ставили любов та інтереси свого народу вище своїх інтересів і життя – Мойсей, Павло та Ісус Христос. Приклад Ісуса є найкращим для нас у будь-яких сферах, адже Він віддав Своє життя задля спасіння усього людства, тим самим явивши велику любов Божу.

Наступний Духовний ранок в Рівненській ОДА запланований на 3 березня.

Юлія Кампо

Попередня Місія «Голос надії» шукає дизайнера для оновлення дизайну емблеми
Наступна «У 2020-му ми плануємо провести навчання для лідерів церков у Західній Європі, курси з насадження церков, сімейну конференцію та молодіжний з‘їзд» - єпископ Юрій Веремій  

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

“Не хлібом єдиним”

З нагоди відзначення в Україні 450 – ї річниці Пересопницького Євангелія Дніпропетровське обласне об’єднання церков Християн Віри Євангельської провело фестиваль християнської пісні та слова «Не Хлібом Єдиним» з 4 по 7 серпня 2011 року на стадіоні «Діброва» смт. Царичанка.

Новини регіонів

Водне хрещення на річці Стир

     На святкове служіння, яке відбулося 12 липня 2015 р.  у м. Кузнецовську на березі річки Стир зібралося близько тисячі людей: члени церкви, гості, а також чимало мешканців міста.  Того дня святе водне хрещення  приймали 53 нових члени місцевої церкви ХВЄ.

Новини регіонів