Жовтень 2, 2013 0 210 Переглядів

Українські релігійні лідери зустрілися з керівництвом ЄС

 

    2 жовтня 2013 року завершився візит  делегації глав і представників українських церков та релігійних організацій в штаб-квартиру ЄС в столиці Бельгії.

     Як передає ІРС, 1 жовтня відбулася зустріч українського духовенства із президентом Європейської Ради Германом ван Ромпеєм.

     «Україна для Європи є дуже важливим партнером. Ми значно просунулися вперед у відносинах, особливо в останній час. Сподіваюся, що у листопаді буде підписано Угоду про асоціацію. В цьому нас переконує і конструктивна розмова, що відбулася з Президентом Януковичем у Нью-Йорку», – заявив ван Ромпей під час зустрічі.

     Зі свого боку представники українських церков засвідчили свою підтримку європейського вибору, та зауважили, що представляють думку  більшості українського народу. Гості познайомились з посадовцями офісу Європейської Ради.

     А на наступний день візиту до Брюсселю глави українських церков провели зустрічі в Європарламенті, Європейській Раді та в Посольстві України в Королівстві Бельгія. Зокрема, відбулася зустріч з євродепутатом від Німеччини Ребеккою Гармс, членом Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС, яка є одним з керівників фракції Зелених в Європарламенті. Розглядаючи питання релігійної свободи та особливості її євроінтеграційного процесу в Україні, пані Гармс продемонструвала глибоку обізнаність щодо поточної ситуації в нашій державі. За її словами, зустріч із очільниками релігійної спільноти України дозволила почути думку представників громадянського суспільства та провести дискусію з ними в контексті запланованого підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

     Посол України в Королівстві Бельгія Ігор Долговий під час зустрічі з делегацією релігійних діячів зазначав, що місія цього візиту є важливою і унікальною – донести думки і бажання вірних до Європи. «Україні є чим пишатися і що представити у Європі, як є і те, що нам корисно буде перейняти від неї», – відзначив український дипломат.

Попередня Глави українських церков прибули до Брюсселю для діалогу про європерспективи України
Наступна Новий дім молитви у Тисмениці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тисячі християн стали учасниками ходи присвяченої захисту традиційних сімейних цінностей (ФОТО)

   У суботу 4 червня і у центрі Києва вперше відбулася міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї, яку ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Новини братерства

Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»

80 місіонерів з різних куточків України знову зустрілися на черговій річній місіонерській конференції, яка відбулася 8-9 червня 2012 року в місії «Добрий Самарянин» (м. Рівне).

Новини регіонів

Молода церква у селі Клехівка на Київщині відзначила першу річницю

Один рік – це мало чи багато? Для молодої церкви