Жовтень 25, 2016 0 434 Переглядів

В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

  21 жовтня 2016 року у ЄТС відбувся осінній випуск. Шестеро випускників отримали дипломи магістрів у різних галузях гуманітарних наук.

      Урочиста церемонія розпочалася об одинадцятій. Зал затих і під звуки «Оди до радості» Бетховена, яку натхненно виконував струнний квартет «Прима», з’явилася процесія. Внесення Біблії здійснював д-р Ед Шлак, за ним із церемоніальною булавою, що символізує силу знань (земна куля увінчана хрестом), здійснив ходу д-р Ігор Семенюк, далі – викладачі та почесні гості семінарії, випускники. Усі – в академічних мантіях. Учасники процесії зайняли свої місця на сцені, а випускники – у першому ряду в залі.

      Розпочалося служіння з читання Біблії – д-р Ед Шлак звернувся до місця у Діях Апостолів 8:4-8. «Як Боже Слово благовістилося у часи розпорошення і приносило велику радість людям у різних містах, так благовістя має поширюватись, коли випуски роз’їдуться по своїх країнах», – зауважив він. У молитві присутніх повів Джеральд Доллар.   

       Усі разом заспівали «О, благодать», після чого з привітаннями та офіційним зверненням до присутніх звернувся президент ЄТС Василь Войтович. «Ми безмежно вдячні Господові, що наші випускники зможуть використовувати знання, які вони отримали у нашій семінарії, для поширення Царства Божого» – наголосив він. У свою чергу випускники заспівали псалом та в особі Ауреліу Лупана щиро подякували своїм викладачам за науку і відкриті серця.

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, звертаючись до учорашніх семінаристів, побажав їм завжди залишатися у позиції слуги, незалежно від становища у суспільстві і статусу в церкві. Він  підбадьорив випускників та побажав усіляких  гараздів у  житті і служінні.  Після чого розпочалася, власне, кульмінація дійства – вручення дипломів.

IMG_7696      Так, ступінь магістра наук у галузі християнського лідерства отримав Олександр Довиденко, магістра наук у галузі християнської освіти – Ауреліу Лупан та Ганна Сердюк. Дипломи магістра наук у галузі християнських дисциплін – одразу три студенти з Німеччини Валентин Ботте, Адреас Мораш та Вальдемар Вагенляйтер. Після вручення дипломів поверх мантій їм зодягнули капюшони, колір облямівки яких символізує вчену ступінь, та вручили подарунки.

      У молитві посвячення і благословення  присутніх повели ректор КБІ Сергій Манелюк та пастор міжнародної церкви Пол Піаркі. Зазвучали звуки гімну «Вірність Твоя велика», усі присутні встали, і процесія спрямувала до виходу. Закінчилась урочистість спільною фотографією та святковим бенкетом.

Попередня Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)
Наступна «Дякуйте Господу, добрий бо Він!» - київські церкви відсвяткували День подяки

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення до Президента України з приводу загрозливої ситуації, що складається у Львові

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко направив звернення до Президента України Віктора Януковича з проханням втрутитись у ситуацію та запобігти діям, які можуть спровокувати міжконфесійну напругу не тільки у місті Львові, але по всій Україні та за кордоном.

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

Виїзне засідання комітету ЦХВЄУ присвятили темі відкриття нових церков

З 13 по 15 вересня у м. Яремче (Івано-Франківська обл.) відбулося виїзне засідання комітету Церкви ХВЄ України. На відміну від попередніх одноденних засідань, що відбуваються зазвичай у Києві…