Грудень 28, 2016 0 1159 Переглядів

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

     «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама, одна із учасниць свята. А порівнювати їй є з чим, адже різного роду соціальні акції для переселенців з Луганської та Донецької областей, які через воєнні дії вимушені були залишити свої домівки, тут, у Домі молитви церкви «Філадельфія» (по вул. Голосіївській, 57), проходять регулярно.

     Цього разу, окрім традиційної матеріальної допомоги на учасників зустрічі чекала ще й різноманітна розважальна програма: з різдвяною виставою, яку поставили юні актори із церкви «Спасіння», активними іграми та конкурсами. А також святковим обідом і подарунками не лише для дітей, але й для їхніх батьків. У коробках – машинки на дистанційному управлінні для хлопчиків, красиві ляльки для дівчаток, цікаві іграшкові набори, а ще – окремі подарункові набори з цукерками. Ніхто не залишився без уваги.

_IMG_9858

    Основним організатором різдвяної акції «Милосердя», що відбулося 29 грудня, виступила Київська Євангельська теологічна семінарія, фінансовим спонсором – церква «Grace» із м. Орландо, що в штаті Флорида (США). Наприкінці святкової програми організатори ще раз привітали присутніх зі святами та разом з дітками помолилися Богу про те, щоб Він поблагословив та беріг кожного з них у новому 2017 році.

    «Для нас це великий привілей служити сім’ям і дітям, які переселені зі Східної України. І в цей святковий час Різдва Христового ми хотіли показати їм частинку Божої любові, – говорить президент ЄТС Василь Войтович. – Ми усвідомлюємо наскільки це важко, залишити місце, де ти проживав і переселитися в інше місце, і не знати, чи колись повернешся».

     Василь Миколайович висловив спільне бажання, щоб чим скоріше прийшов довгожданий мир в Україну, і всі сім’ї могли святкували Різдво Христове у своїх домівках.

_IMG_9846     Старший пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок, у свою чергу зазначив: «Сьогодні відбулася чудесна акція, в якій взяли участь більше двадцяти діток переселенців. Подібні акції відбуваються досить часто, особливо для людей, які переїхали зі Сходу нашої країни. І ми щиро дякуємо ЄТС, яка знайшла ресурси і можливості для проведення свята».

     Мета, яку переслідували організатори акції – щоб діти і їхні батьки відчули Божу любов і почули звістку про Христа. А також занурилися в атмосферу Різдва і відпочили від насущних проблем. І, схоже, це їм вдалося.

Попередня Працівники відділу освіти Церкви ХВЄ України провели звітну зустріч
Наступна Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов'янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

День подяки у місті Жашкові Черкаської області святкували з рукопокладенням пастора

11 жовтня п’ятидесятницька  церква у місті Жашкові Черкаської області святкували

Новини братерства

Свято Різдва Христового зібрало на Європейській площі Києва тисячі віруючих людей (ФОТО)

 Цього року багато українських церков уперше святкували Різдво Христове – 25 грудня,  разом із більшістю країн світу. Саме цей день став початком проекту R500…

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом