Квітень 23, 2015 0 302 Переглядів

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

     24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

     «У кожного є близькі люди (друзі, батьки, родичі), які ще не знають Христа. Фестиваль надії – реальна нагода запросити їх для того, щоб почути цю добру звістку про Ісуса. Ви не кликатимете їх у черговий раз до церкви, але запросите на масштабний фестиваль, на один з найсучасніших стадіонів України», – йдеться у зверненні оргкомітету Фестивалю надії. Відтак організатори закликають усіх віруючих приєднатися до посту й молитви щодо наступних потреб.

     За можливість безпечного проведення Фестивалю надії
     Для того, щоб фестиваль відбувся, проходить масштабна робота з його організації. Яка потребує великої молитовної підтримки: за музичних виконавців, колективи, які приїдуть на фестиваль. За Слово надії, яке говоритиме Франклін Ґрем. За можливість провести фестиваль: диявол не зацікавлений у євангелізації, і чинитиме великий спротив (ситуація з Фестивалем надії у Тбілісі 2014 року). За спокій і безпеку на стадіоні «Арена Львів» під час проведення фестивалю.

     За Господню працю у серцях тих, хто прийде до покаяння
     Моліться і стійте у пості за те, щоб Господь працював у серцях людей, які прийдуть до покаяння 20 червня на Фестивалі надії. Переміни, які Бог здійснюватиме у житті ближніх лише завдяки вашим молитвам, будуть, і це однозначно. «Через це говорю вам: Усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам…» Євангеліє від Марка 11:24

     За подальше духовне зростання
    Моліться за подальше духовне зростання тих, хто прийме Ісуса на Фестивалі надії. Ми віримо, що таких людей буде багато. І необхідно постійно пам’ятати, що від кожного з нас особисто залежатиме, яким чином відбуватиметься їх духовний розвиток і приєднання до помісних церков після фестивалю. Моліться за те, щоб ми могли щиро піклуватись про них і підтримувати не лише молитовно, але й робити реальні кроки до їхнього зростання.

Попередня Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових
Наступна Михаил Паночко: «Молитесь за ситуацию в России»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.

Новини братерства

Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Молитва за мир в Україні об’єднала християн різних конфесій у всіх областях нашої держави. 30 березня до віруючих, які вийшли на центральну площу Херсона приєднався старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він звернувся.

Новини братерства

Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська

9 червня 2012 року більше 30 представників громадськості Прикарпаття підтримали заборону абортів в Україні.