Квітень 23, 2015 0 359 Переглядів

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

     24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

     «У кожного є близькі люди (друзі, батьки, родичі), які ще не знають Христа. Фестиваль надії – реальна нагода запросити їх для того, щоб почути цю добру звістку про Ісуса. Ви не кликатимете їх у черговий раз до церкви, але запросите на масштабний фестиваль, на один з найсучасніших стадіонів України», – йдеться у зверненні оргкомітету Фестивалю надії. Відтак організатори закликають усіх віруючих приєднатися до посту й молитви щодо наступних потреб.

     За можливість безпечного проведення Фестивалю надії
     Для того, щоб фестиваль відбувся, проходить масштабна робота з його організації. Яка потребує великої молитовної підтримки: за музичних виконавців, колективи, які приїдуть на фестиваль. За Слово надії, яке говоритиме Франклін Ґрем. За можливість провести фестиваль: диявол не зацікавлений у євангелізації, і чинитиме великий спротив (ситуація з Фестивалем надії у Тбілісі 2014 року). За спокій і безпеку на стадіоні «Арена Львів» під час проведення фестивалю.

     За Господню працю у серцях тих, хто прийде до покаяння
     Моліться і стійте у пості за те, щоб Господь працював у серцях людей, які прийдуть до покаяння 20 червня на Фестивалі надії. Переміни, які Бог здійснюватиме у житті ближніх лише завдяки вашим молитвам, будуть, і це однозначно. «Через це говорю вам: Усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам…» Євангеліє від Марка 11:24

     За подальше духовне зростання
    Моліться за подальше духовне зростання тих, хто прийме Ісуса на Фестивалі надії. Ми віримо, що таких людей буде багато. І необхідно постійно пам’ятати, що від кожного з нас особисто залежатиме, яким чином відбуватиметься їх духовний розвиток і приєднання до помісних церков після фестивалю. Моліться за те, щоб ми могли щиро піклуватись про них і підтримувати не лише молитовно, але й робити реальні кроки до їхнього зростання.

Попередня Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових
Наступна Михаил Паночко: «Молитесь за ситуацию в России»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : “Конфлікт поколінь”

9 -11 травня 2012року на базі Коростенського біблійного коледжу пройшла навчальна конференція для молодіжних лідерів «Нові горизонти-3». Її ціль — навчити і заохотити молодіжних керівників до практичної діяльності у молодіжному служінні.

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України

   День Соборності та Свободи України – це особливе свято, яке не лише нагадує нам про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі…

Новини братерства

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви.