Квітень 23, 2015 0 231 Переглядів

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

     24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

     «У кожного є близькі люди (друзі, батьки, родичі), які ще не знають Христа. Фестиваль надії – реальна нагода запросити їх для того, щоб почути цю добру звістку про Ісуса. Ви не кликатимете їх у черговий раз до церкви, але запросите на масштабний фестиваль, на один з найсучасніших стадіонів України», – йдеться у зверненні оргкомітету Фестивалю надії. Відтак організатори закликають усіх віруючих приєднатися до посту й молитви щодо наступних потреб.

     За можливість безпечного проведення Фестивалю надії
     Для того, щоб фестиваль відбувся, проходить масштабна робота з його організації. Яка потребує великої молитовної підтримки: за музичних виконавців, колективи, які приїдуть на фестиваль. За Слово надії, яке говоритиме Франклін Ґрем. За можливість провести фестиваль: диявол не зацікавлений у євангелізації, і чинитиме великий спротив (ситуація з Фестивалем надії у Тбілісі 2014 року). За спокій і безпеку на стадіоні «Арена Львів» під час проведення фестивалю.

     За Господню працю у серцях тих, хто прийде до покаяння
     Моліться і стійте у пості за те, щоб Господь працював у серцях людей, які прийдуть до покаяння 20 червня на Фестивалі надії. Переміни, які Бог здійснюватиме у житті ближніх лише завдяки вашим молитвам, будуть, і це однозначно. «Через це говорю вам: Усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам…» Євангеліє від Марка 11:24

     За подальше духовне зростання
    Моліться за подальше духовне зростання тих, хто прийме Ісуса на Фестивалі надії. Ми віримо, що таких людей буде багато. І необхідно постійно пам’ятати, що від кожного з нас особисто залежатиме, яким чином відбуватиметься їх духовний розвиток і приєднання до помісних церков після фестивалю. Моліться за те, щоб ми могли щиро піклуватись про них і підтримувати не лише молитовно, але й робити реальні кроки до їхнього зростання.

Попередня Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових
Наступна Михаил Паночко: «Молитесь за ситуацию в России»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: звертаюся до кожного з молитовною ініціативою – стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру

Дорогі брати та сестри!   Ситуація, що складається в Україні викликає в нас велике занепокоєння…

Новини братерства

Михайло Паночко виступив з доповіддю на круглому столі до річниці хрещення Київської Русі

       23 липня представники влади, духовенства та науковці столиці зібралися за круглим столом з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Під час заходу йшлося про вплив християнства на розвиток і роль церкви у становленні українського суспільства, формування інституту сім’ї.

Новини братерства

Переможець фотоконкурсу отримав свій приз, а представники медіаслужінь накреслили спільні плани розвитку

13 грудня 2018 р., у Головному офісі УЦХВЄ відбулася чергова нарада співробітників