Червень 21, 2015 0 496 Переглядів

Кілька тисяч християн зібралися на стадіоні «Арена Львів» напередодні Фестивалю надії

     Християни із восьми областей західного регіону приїхали до Львова ділитися надією. 19 червня, за день до Фестивалю, відбулося служіння посвяти. Усі присутні молилися про успішне проведення довгоочікуваної події цього року, а також за мир для України.

     Урочисте богослужіння розпочалося хвалебним гімном «Господу всі поклонімося». Близько 2800 співаків хору залунали, як один голос. Співати у хорі приїхали з усієї західної України, приєдналися також гості з Київщини та Черкащини. Хор супроводжував симфонічний оркестр з акомпанементом піаніста-віртуоза Хантлі Брауна. Диригент хору – Сергій Білокінь, він торік керував хором на Фестивалі надії у Грузії. А керівник оркестру – справжній професіонал своєї справи Стівен Бенхам зі США. Самі хористи висловлюють своє захоплення співом. «Мені дуже приємно, що можу послужити у хорі Фестивалю надії, відчуття неможливо передати, коли майже три тисячі голосів лунають в унісон», – ділиться чернівчанка Яна.

     Ведучий фестивалю Станіслав Грунтковський побажав Львову стати справжнім місцем надії і запросив до слова старшого єпископа об’єднання церков ХВЄ Михайла Паночка. «Те, що відбувається у Львові – знакова подія, – зазначив Михайло Степанович. – Ми не повинні соромитися Євангелії. Тільки вона має силу змінити людські серця». Після цього член опікунської ради Фестивалю надії закликав до молитви. Увесь стадіон злився воєдино в пісні «Молитва за Україну». До речі, в організації цієї масштабної події взяли участь 1200 євангельських церков. І особливе місце під час підготовки відводилося молитві, у тому числі – цілодобовій.

     У музичному оформленні служіння посвяти взяла участь Дарина Кочанжі, яка приїхала на Львівщину із сонячної Одеси. Також долучилася співачка з Києва Анна Поночевна. Учасники християнського гурту «Ковчег», які приїхали з Донецька, порадували щирим українським співом. «Надія є для кожного з нас – у Бога, Він від смерті нас спас», – підбадьорював гурт «Унісон».

     Голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Валерій Антонюк наголосив: «Благовістя залишається нашим головним завданням! Сьогодні воно доречне ще більше, ніж будь-коли. «Арена Львів» має стати цією кафедрою, через яку Господь проголошує для усіх, що надія є!»

     Для цієї непересічної події обрали стадіон «Арена Львів», адже саме він є найбільшим за місткістю у всьому західному регіоні. Організатори мають на меті охопити якомога більше людей. Про це турбуються також і учасники фестивалю. 87-річний львів’янин Тарас Семенович: «Молився і молюсь, щоб люди схилились перед Богом – тут на стадіоні».

     Головна мета фестивалю – поділитися звісткою надії, яка ґрунтується на християнських цінностях під час кризи та розчарувань для України. Тому кожен доклав максимум зусиль, щоб запросити усіх знайомих. «Очікую, що моя надія виправдається, і всі, кого я запросив, приїдуть на фестиваль. Роздав понад сотню запрошень», – розповідає Євген Танчин з Рави Руської, що на Львівщині.

     Президент Союзу вільних церков ХЄВ України Василь Райчинець промовив на стадіоні: «Я закликаю всіх українців стати на коліна, каятися у своїх гріхах. Нам є за що просити прощення у Бога. Людям потрібно покаятися і тоді просити миру для України».

     Віктор Гамм, віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Ґрема, ділився Словом Божим про посвяту самих християн, які зібралися на фестиваль. Він нагадав кожному про вірність, яку виявляє Бог завжди. Досвідчений євангеліст закликав: «Сьогодні присвятіть свої руки Господу, і він пошле благословення. Бог закликає нас багато разів – до святості, любові, освячення, праведного життя. Ми проголошуватимемо євангельську істину, повинні завжди бути готовими до цього».

     Про хід головного служіння Міжнародного фестивалю надії, яке відбулося 20 червня на стадіоні «Арена Львів», читайте у наступних повідомленнях.

     Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Попередня «Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)
Наступна Михайло Паночко: «Просвітницька роль Церкви»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рівненщина готується до Фестивалю надії, у рамках якого проведено семінар для пасторів з учнівства та душеопікунства

     У місті Рівному 31 січня зібралися близько 250 пасторів та лідерів євангельських церков на семінар з учнівства та душеопікунства.

Новини братерства

Українське Біблійне товариство на другому місці у світі по розповсюдженню Святого Письма

   17 грудня 2014 року відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства, що проходило у м. Києві по вул. Баумана, 18.

Новини братерства

День подяки Богові святкували у центрі Івано-Франківська

   Святкове богослужіння з нагоди подяки Богові за врожай  та  євангелізація на Вічевому майдані відбулися 27 вересня у Івано-Франківську.  Церква ХВЄ демонструвала місту культуру вдячності Богові.