Жовтень 22, 2014 0 293 Переглядів

У Львові глави церков обговорили деталі підготовки до «Міжнародного фестивалю надії»

     18 жовтня 2014 р. близько 400 служителів євангельських церков восьми західних областей зібрались на  молитву за «Міжнародний фестиваль надії», який  вже сьогодні називають  наймасштабнішою євангелізацію останніх років в Україні. Як планується, захід пройде 20 червня 2015 року.

     Молитва  відбулася на стадіоні «Арена Львів». Слово мали голови євангельських християнських конфесій України, єпископи: Михайло Паночко, Валерій Антонюк, Василь Райчинець, Сергій Шаптала та віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Ґрема, Віктор Гамм.  Вони поділилися планами щодо організації Фестивалю надії, озвучили які ланки організаційної роботи сьогодні потребують безпосередньої участі християн західного регіону України.

     Фестиваль надії – міжнародний проект, який проводиться в багатьох країнах світу, він потребує високого рівня підготовки та посвячення з боку кожного, не тільки служителя, а й члена церкви. Кінцева мета кожного фестивалю – заклик до покаяння. Після чого команда душеопікунів, яку формують також із членів місцевих та регіональних помісних церков, продовжує роботу з новонаверненими і залучає їх до помісних християнських спільнот.

     До початку фестивалю, протягом усього року проходять мотиваційні зустрічі, ціль яких – залучати якомога більшу кількість християн до служіння. Сьогодні є велика потреба як в молитовниках та душе опікунах, так і у координаторах колективного замовлення, які допоможуть організувати процес добирання людей до фестивалю.

     Як планується, під час Фестивалю надії служитиме грандіозний об’єднаний хор кількістю 2015 співаків. Тому організатори повідомляють: якщо ви маєте бажання долучитись до цього наймасштабнішого християнського проекту в Україні, ви можете зв’язатися з командою офісу фестивалю: www.hopefest.lviv.ua/contacts/office

     З виступу старшого эпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка: «Людям потрібна не тільки фізична їжа, але й духовна. Саме тому ми вирішили взяти участь в організації Фестивалю надії, і виокремити два основних вектори: єдність євангельських церков, та безпосередня проповідь Євангелії тим, хто ще не пізнав Христа…»

Попередня Звернення Ради євангельських протестантських церков України з нагоди виборів до Верховної Ради України
Наступна Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди виборів до Верховної Ради України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Новини братерства

Перша конференція українських місіонерів в Іспанії відбулася у місті Аліканте

Місто Аліканте зустріло нас своїм теплим морським повітрям. Їдучи в

Новини братерства

На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)

У Пасхальний день в м.Рівному відбулося масштабне міжконфесійне свято Слова Божого, організаторами якого стали 15 християнських громад ХВЄ та ЄХБ. У цей день стартував проект відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.