Жовтень 13, 2015 0 414 Переглядів

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

    На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. Вони взяли  участь в щорічній пасторській конференції «Плоди лідерства», що проходила у ці дні у місті Тампере, що є містом-побратимом Києва.

    Вітаючи делегатів конференції, Михайло Паночко, найперше, подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні у час війни. Він також поділився новинами про служіння церков та життя українського народу в нинішній ситуації. Фотографії та цифри, приведені старшим єпископом, сприяли кращому розумінню поточної ситуації, викликали неабиякий інтерес та обговорення протягом всієї конференції. Його заклик до учасників конференції був про єдність та спільний голос християн перед сучасними викликами та загрозами.

    «Ми провели ряд робочих зустрічей з нашими друзями та партнерами, як наприклад Головою ПЕФ Арто Хамалайненом та представниками Координаційного комітету служіння в СНД. Одною з ініціатив, що була обговорена та отримала схвальну оцінку з обох сторін була навчальна програма КАЙРОС, яка має на меті піднімати якісний рівень місіонерської праці помісних церков» – підсумовує Юрій Кулакевич. За його словами важливо також підкреслити «посилення хороших братерських стосунків між фінськими та українськими церквами в цілому та задеклароване бажання більше співпрацювати у визначених важливих сферах служіння».

Попередня Церкви є невід'ємною частиною громадянського суспільства – Резолюція ПАРЄ
Наступна День відпочинку для сестер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Конференція Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

   «Церква і виклики останнього часу» – такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного…

Новини братерства

Завершився молитовний тур групи фінських християн

  У квітні відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі (з 12 по 17 квітня 2015), щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Група зібрала 13 молитовників віком від 18 до 80 років.

Відділ соціального служіння