Жовтень 13, 2015 0 388 Переглядів

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

    На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. Вони взяли  участь в щорічній пасторській конференції «Плоди лідерства», що проходила у ці дні у місті Тампере, що є містом-побратимом Києва.

    Вітаючи делегатів конференції, Михайло Паночко, найперше, подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні у час війни. Він також поділився новинами про служіння церков та життя українського народу в нинішній ситуації. Фотографії та цифри, приведені старшим єпископом, сприяли кращому розумінню поточної ситуації, викликали неабиякий інтерес та обговорення протягом всієї конференції. Його заклик до учасників конференції був про єдність та спільний голос християн перед сучасними викликами та загрозами.

    «Ми провели ряд робочих зустрічей з нашими друзями та партнерами, як наприклад Головою ПЕФ Арто Хамалайненом та представниками Координаційного комітету служіння в СНД. Одною з ініціатив, що була обговорена та отримала схвальну оцінку з обох сторін була навчальна програма КАЙРОС, яка має на меті піднімати якісний рівень місіонерської праці помісних церков» – підсумовує Юрій Кулакевич. За його словами важливо також підкреслити «посилення хороших братерських стосунків між фінськими та українськими церквами в цілому та задеклароване бажання більше співпрацювати у визначених важливих сферах служіння».

Попередня Церкви є невід'ємною частиною громадянського суспільства – Резолюція ПАРЄ
Наступна День відпочинку для сестер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.

Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.

Новини братерства

Полковник збройних сил вручив єпископу Ростиславу Мураху відзнаку міністра оборони «Медаль за сприяння Збройним силам України»

   До Головного офісу ЦХВЄУ полковник Василь Світак прийшов без попередження. Тож єпископа Ростислава Мураха відкликали із лекції КБІ…