Вересень 17, 2019 0 102 Переглядів

Сотні дітей взяли участь у суботніх євангелізаціях «Fishers», організованих  одеською церквою «Віра, Надія, Любов»

У літній період, починаючи з першої суботи червня і закінчуючи останньою суботою серпня, у парку Космонавтів м. Одеси розгорталася цікава євангелізаційна програма для дітей. Табір Fishers («Рибалки»)  організувала одеська церква «Віра, Надія, Любов», пастором якої служить Віктор Марченко.

Кожного разу на маленьких відвідувачів чекала нова програма. Родзинкою кожного заходу були квести на біблейські теми: створення світу, Різдво, особистість і життя Ісуса Христа, ковчег Ноя, сім’я, відносини та ін. Команда «Fishers» знайомила дітей з основами християнського віровчення та християнського світобачення. У популярній ігровій формі доносили дітям Благу Звістку.

Не залишали без уваги й батьків – християнська молодь старалась відповісти на їхні запитання, розповідала про переваги християнського способу життя та служіння Ісусу.

Окрім тематичних завдань діти брали учать у різноманітних активних іграх і конкурсах. Можна було спробувати себе у стрільбі із лука, киданні дротиків, малюванні, рукоділлі, настільних іграх та спортивних змаганнях – щоразу було щось новеньке.

Міні-табори проходили у супроводі церковної музичної групи, яка таким чином, популяризувала християнську музику.

Загалом склалася тепла атмосфера. Під час заходу команда служіння знайомилася із дітьми та їх батьками, тому щосуботи заходи «Fishers» збирали чимало відвідувачів.

Юлія КазневськаПопередня «Кількість людей, які перебувають у християнських ребцентрах дорівнює восьми виправним колоніям» - В’ячеслав Когут
Наступна «Міністр МВС Арсен Аваков почув аргументи Ради Церков, розмова вийшла доволі конструктивна» - Анатолій Козачок

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Обласне молодіжне служіння у Вінниці

      Молодь із шести церков Вінницької області з’їхалася до свого обласного центру 30 листопада, щоб разом прославити Господа та отримати Слово настелення.

Новини регіонів

Я желаю, чтобы Закарпатская область стала евангельской

Прекрасные минуты общения с Богом приносили мне удовольствие. Помню, в один вечер я вышел на улицу, было темно, небо – полно звезд, я поднял свои глаза и начал благодарить Бога за спасение…

Новини регіонів

Під час конференції дитячі євангелісти будували «Країну реформ»

    10-11 лютого 2017 року відбулася Всеукраїнська конференція дитячих євангелістів в затишній атмосфері Київського Біблійного інституту. Гаслом конференції стали слова Ісуса Христа: «Отож кажу Я вам, розплющіть очі й погляньте на поля. Вони вже достигли для жнив» (Iоан.4:35).