Вересень 17, 2019 0 304 Переглядів

Сотні дітей взяли участь у суботніх євангелізаціях «Fishers», організованих  одеською церквою «Віра, Надія, Любов»

У літній період, починаючи з першої суботи червня і закінчуючи останньою суботою серпня, у парку Космонавтів м. Одеси розгорталася цікава євангелізаційна програма для дітей. Табір Fishers («Рибалки»)  організувала одеська церква «Віра, Надія, Любов», пастором якої служить Віктор Марченко.

Кожного разу на маленьких відвідувачів чекала нова програма. Родзинкою кожного заходу були квести на біблейські теми: створення світу, Різдво, особистість і життя Ісуса Христа, ковчег Ноя, сім’я, відносини та ін. Команда «Fishers» знайомила дітей з основами християнського віровчення та християнського світобачення. У популярній ігровій формі доносили дітям Благу Звістку.

Не залишали без уваги й батьків – християнська молодь старалась відповісти на їхні запитання, розповідала про переваги християнського способу життя та служіння Ісусу.

Окрім тематичних завдань діти брали учать у різноманітних активних іграх і конкурсах. Можна було спробувати себе у стрільбі із лука, киданні дротиків, малюванні, рукоділлі, настільних іграх та спортивних змаганнях – щоразу було щось новеньке.

Міні-табори проходили у супроводі церковної музичної групи, яка таким чином, популяризувала християнську музику.

Загалом склалася тепла атмосфера. Під час заходу команда служіння знайомилася із дітьми та їх батьками, тому щосуботи заходи «Fishers» збирали чимало відвідувачів.

Юлія КазневськаПопередня «Кількість людей, які перебувають у християнських ребцентрах дорівнює восьми виправним колоніям» - В’ячеслав Когут
Наступна Гості з різних куточків України приїхали до Пирятина, щоб привітати церкву із 25-ю річницею

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відзвітувала Кіровоградська область

9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє.

Новини регіонів

Слово Боже на просторах Криму

В тяжкі дні політичної кризи в країні, між гаслами різних політичних партій, коли міжнаціональні конфлікти роздирають півострів, місіонери Церкви ХВЕ благовістячи Євангеліє в Криму, реалізують доручення Ісуса Христа.

Новини регіонів

У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

 У суботу, 10 серпня, у місті Чорноморську Одеської області на