Вересень 17, 2019 0 45 Переглядів

Сотні дітей взяли участь у суботніх євангелізаціях «Fishers», організованих  одеською церквою «Віра, Надія, Любов»

У літній період, починаючи з першої суботи червня і закінчуючи останньою суботою серпня, у парку Космонавтів м. Одеси розгорталася цікава євангелізаційна програма для дітей. Табір Fishers («Рибалки»)  організувала одеська церква «Віра, Надія, Любов», пастором якої служить Віктор Марченко.

Кожного разу на маленьких відвідувачів чекала нова програма. Родзинкою кожного заходу були квести на біблейські теми: створення світу, Різдво, особистість і життя Ісуса Христа, ковчег Ноя, сім’я, відносини та ін. Команда «Fishers» знайомила дітей з основами християнського віровчення та християнського світобачення. У популярній ігровій формі доносили дітям Благу Звістку.

Не залишали без уваги й батьків – християнська молодь старалась відповісти на їхні запитання, розповідала про переваги християнського способу життя та служіння Ісусу.

Окрім тематичних завдань діти брали учать у різноманітних активних іграх і конкурсах. Можна було спробувати себе у стрільбі із лука, киданні дротиків, малюванні, рукоділлі, настільних іграх та спортивних змаганнях – щоразу було щось новеньке.

Міні-табори проходили у супроводі церковної музичної групи, яка таким чином, популяризувала християнську музику.

Загалом склалася тепла атмосфера. Під час заходу команда служіння знайомилася із дітьми та їх батьками, тому щосуботи заходи «Fishers» збирали чимало відвідувачів.

Юлія КазневськаПопередня «Кількість людей, які перебувають у християнських ребцентрах дорівнює восьми виправним колоніям» - В’ячеслав Когут
Наступна «Міністр МВС Арсен Аваков почув аргументи Ради Церков, розмова вийшла доволі конструктивна» - Анатолій Козачок

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

В Івано-Франківській церкві відбулося хрещення

25 червня 2011 року на березі річки Бистриці Надвірнянській церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела водне хрещення.

Новини регіонів

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі. Понад сорок священнослужителів із 27 церков області з’їхались, щоб  послухати про те, який урожай їм разом вдалося зібрати на ниві Божій за минулий рік. А також почути настанови та навчання для більш плідного служіння.

Новини регіонів

У Рівному християни провели паркове Свято родини

Всі ми родом з дитинства. У кожного існують спогади про тепло маминих рук, бабусині молитви на ніч, про татові напучування  та сімейні свята. Вони …