Вересень 17, 2019 0 265 Переглядів

Сотні дітей взяли участь у суботніх євангелізаціях «Fishers», організованих  одеською церквою «Віра, Надія, Любов»

У літній період, починаючи з першої суботи червня і закінчуючи останньою суботою серпня, у парку Космонавтів м. Одеси розгорталася цікава євангелізаційна програма для дітей. Табір Fishers («Рибалки»)  організувала одеська церква «Віра, Надія, Любов», пастором якої служить Віктор Марченко.

Кожного разу на маленьких відвідувачів чекала нова програма. Родзинкою кожного заходу були квести на біблейські теми: створення світу, Різдво, особистість і життя Ісуса Христа, ковчег Ноя, сім’я, відносини та ін. Команда «Fishers» знайомила дітей з основами християнського віровчення та християнського світобачення. У популярній ігровій формі доносили дітям Благу Звістку.

Не залишали без уваги й батьків – християнська молодь старалась відповісти на їхні запитання, розповідала про переваги християнського способу життя та служіння Ісусу.

Окрім тематичних завдань діти брали учать у різноманітних активних іграх і конкурсах. Можна було спробувати себе у стрільбі із лука, киданні дротиків, малюванні, рукоділлі, настільних іграх та спортивних змаганнях – щоразу було щось новеньке.

Міні-табори проходили у супроводі церковної музичної групи, яка таким чином, популяризувала християнську музику.

Загалом склалася тепла атмосфера. Під час заходу команда служіння знайомилася із дітьми та їх батьками, тому щосуботи заходи «Fishers» збирали чимало відвідувачів.

Юлія КазневськаПопередня «Кількість людей, які перебувають у християнських ребцентрах дорівнює восьми виправним колоніям» - В’ячеслав Когут
Наступна «Міністр МВС Арсен Аваков почув аргументи Ради Церков, розмова вийшла доволі конструктивна» - Анатолій Козачок

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання – 2017

В місті Полтава в церкві «Нове Життя» 20 січня 2017 року відбулася звітна обласна конференція церков ХВЄП. З великим бажанням…

Новини регіонів

Дім для «Світла Євангеліє»

     Чверть століття минуло з часу відкриття Дому молитви церкви «Світло Євангеліє»  міста Дніпропетровська, що розташоване по вул. Байкальській, 39.  Свято члени церкви відзначили 15 грудня.

Новини регіонів

Як зробити наставництво пріоритетним у церкві – на конференції у Запоріжжі ділився Стів Маккой

Тема наставництва стала ключовою під час конференції церков Східного регіону,