Грудень 1, 2018 0 827 Переглядів

Переможцем фотоконкурсу «Свято подяки у твоїй церкві» стали кияни Юлія Грашенко та Андрій Гриценко

Дорогі учасники конкурсу фотографій, присвяченого Святу жнив (Дню подяки) у помісних церквах братерства! Щиро дякуємо за вашу активну участь.

У ході конкурсу було відібрано 16 добірок фотографій  серед яких у фінал вийшли автори чотирьох: Борис Вишинський з м. Червонограда, Геннадій Андросов з м. Миргорода (добірка фото за 2017 р.), команда фотографів із київської церкви «Скинія» Світлана Левчук, Роман Намінас та Альона Терпелюк, а також Юлія Грашенко та Андрій Гриценко  із ще однієї київської церкви «Фавор».

Перше місце і головний приз конкурсу, компактний фотоапарат Kodak PixPro AZ401 дісталися Юлії Грашенко та Андрію Гриценко. Попри те, що у добірці не було фото фасаду Дому молитви («Фавор» поки що орендує приміщення) на думку авторитетного журі їх фотографії мали дві переваги. З одного боку – живі емоції людей, що добре передають атмосферу Свята подяки, а з іншого – більш якісна обробка фотографій.

Вручення фотоапарату відбудеться у Головному офісі УЦХВЄ, під час чергової  наради  служителів інформаційного та медіаслужіння, яку заплановано на 13 грудня 2018 р.

P.S. Що ж показав нинішній фотоконкурс? Схоже, що професійні фотографи з дорогими камерами (їх нерідко можна зустріти під час служінь у церквах) здебільшого обійшли наш конкурс своєю увагою. Хоча пріоритет ми віддавали не техніці: можна знімати досить якісно і на смартфон, головне – це зміст і атмосфера.  Вітаємо усіх учасників з дебютом і спонукаємо підвищувати свої навички фотографування та графічної обробки світлин. Адже фотомистецтво – це один із способів прославити Бога!

Попередня Лариса Мурах: «Сьогодні зростає цифрове покоління, яке виховується поколінням книжкових батьків»
Наступна РЄПЦУ оприлюднила заяву з приводу запровадження воєнного стану та ініціювала цілодобовий молитовний марафон

Вам також може сподобатися

Новини

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну

Новини

Розпочато реєстрацію на Східноєвропейський лідерський форум-2019

6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський

Відділ дитячого служіння

Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Звітна конференція служителів дитячого та підліткового  служіння УЦХВЄ відбулася 29-30 листопада в приміщенні Київського Біблійного інституту.