Листопад 19, 2014 0 1351 Переглядів

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.

На служіння, яке вважають офіційним стартом підготовки до Фестивалю, зберуться близько двох тисяч християни євангельських церков західного регіону. Вони зможуть разом поклонитися Господу і проведуть молитву за велику євангелізацію (фінал фестивалю), що відбудеться 20 червня 2015 року на «Арені Львів».

Під час з’їздного зібрання у церкві «Голгофа» прозвучить інформація про те, як усі віруючі можуть особисто долучитись до підготовки Фестивалю. У служінні візьме участь об’єднаний хор львівських євангельських церков і відомі християнські музичні виконавці та колективи.

Детальніше про молитву читайте на сайті Міжнародного фестивалю надії 

Попередня День подяки у Здолбунові
Наступна Події у листопаді

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Селецькій церкві дякували Богу за врожай та 90-літній ювілей

15 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині. ·Сельчани разом із гостями ·щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини братерства

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.

Новини братерства

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

День подяки розпочався о 10-й, ранковим богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих, не лише киян, але й з усіх регіонів нашої держави.