Березень 5, 2015 1 799 Переглядів

Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові

        Близько 250 людей з 8 областей Західної України прибули на дану зустріч. Під час реєстрації кожен учасник отримав пакет навчальних матеріалів, серед яких – план-конспект для проведення груп по курсу ХЖС, «Стежка до християнської зрілості», 12 уроків учнівства, буклет-інструкція для учнів, подарунковий формат Євангелія від Івана, диск з презентаціями та відеоматеріалами курсу.

        Усіх присутніх привітав Тарас Колівошка, пастор львівської церкви ХВЄ «Віфезда» та співголова пасторського комітету Фестивалю надії. Він закликав учасників семінару відповідально й посвячено підійти до даного курсу, передати його людям у помісних церквах: «Зараз ми живемо благословеннями минулих поколінь, які були відважними у проповіді Євангелії. То були люди, що мали благоговіння і страх перед Богом, щоб не нарікати. Ми є поколінням великих можливостей, але малої ефективності. Бог буде судити нас згідно тих можливостей, які ми мали, але не використали. Та Господь завжди дає нам ще один шанс, але ніхто з нас не знає, який з них буде останнім!»

        Фелікс Волошин, директор відділу Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема з душеопікунства і роботи з новонаверненими у Східній Європі, підкреслив, що даний семінар є навчанням не лише для душеопікунів. Курс ХЖС дає великі можливості для духовного оновлення загалом, для формування єдності у помісних церквах. Для нечисельної церкви – це можливість стати частиною чогось масштабного. А для великих громад – можливість задіяти кожного члена церкви у благовісті.

        Спеціальним промовцем і вчителем був служитель з тридцятирічним стажем, співробітник Євангелістської асоціації Біллі Ґрема (ЄАБҐ) Гері Кобб. Він є директором по навчанню ЄАБҐ в Шарлотті, Північна Кароліна. Прилетів до Львова на кілька днів спеціально для того, щоб надихнути та поділитись багаторічним досвідом у праці з новонаверненими.

        Високий гість розповів передісторію цієї роботи: «Після перших Фестивалів надії Білі Ґрем побачив серйозну потребу у тому, щоб навчати новонавернених християн. Він так багато думав, у який спосіб найефективніше організувати це, що навіть не міг спати ночами. От і звернувся з цією потребою до чоловіка на ім’я Даусон Требман. Але останній через надмірну зайнятість двічі відмовляв Білі, але врешті решт таки погодився. Так Доусен розпочав служіння навчання. Разом з ним цю справу розвивали ще двоє чоловіків – Лорен Сенні та Чарлі Вікс». 

        Гері Кобб тривалий час щоп’ятниці зранку приходив до Чарлі, де вони разом вивчали Біблію, завдяки чому він особисто пізнав Господа, почав практикувати біблійні цінності і християнські принципи у своєму житті. А нині Геррі сам є чудовим викладачем, який вміло навчає стиглих християн тому, як правильно допомагати зростати у вірі новим людям у церкві.

        Навчання інструкторів було розбито на блоки. У кожному з них Гері покроково пояснював уроки, давав практичні поради і домашнє завдання. Кілька яскравих думок: «Новонавернений  християнин стикається з проблемою серця,  в якому завжди є хрест і трон: або Христос на троні, а я на хресті, або Христос – на хресті, а я на троні». І ще: «Біблійний принцип: те, що ми приховуємо, – Бог відкриває, але те, що ми відкриваємо, – Бог покриває».

        За підсумками тренінгу ухвалено, що один майстер-інструктор повинен взяти відповідальність за організацію навчання ХЖС у трьох церквах. Кожен учасник семінару був забезпечений відповідними ресурсами для проходження курсу «Християнське життя та свідчення» у помісних церквах і повіз додому потрібну кількість матеріалів.

        Каже один з учасників семінару, майстер-інструктор з церкви ЄХБ «Нове життя» у Тернополі Андрій Біляк: «Найважливішим у цьому семінарі для мене було усвідомлення, що на майстер-інструкторах лежить величезна відповідальність за власну підготовку і підготовку душеопікунів та церкви для прийняття новонавернених людей. Відчувається колосальний обсяг роботи, який ми не зможемо зробити без Божої допомоги і сили Святого Духа. Але дуже підбадьорюють особисті приклади євангелізму посвяченого вчителя Гері Кобба, який цікаво і методично зміг донести до нас так багато матеріалу. Надихає й те, наскільки все продумано організаційним комітетом Фестивалю надії. Я не маю сумніву, що захід пройде на відповідному високому рівні, і що це – Божа справа, яку Він поклав у наші серця».

        Прес-служба Міжнародного фестивалю надії


Попередня Замість Комісії з моралі медіа простір контролюватиме міліція та податкова - ІРС
Наступна «П’ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

 У суботу, 10 серпня, у місті Чорноморську Одеської області на

Новини регіонів

Зимовий табір для дітей з прифронтової зони провели львів’яни

Час зимових свят видався насиченим подіями для Львівської церкви «Воскресіння» та Місії «Добрий самарянин».

Новини регіонів