Березень 5, 2015 1 680 Переглядів

Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові

        Близько 250 людей з 8 областей Західної України прибули на дану зустріч. Під час реєстрації кожен учасник отримав пакет навчальних матеріалів, серед яких – план-конспект для проведення груп по курсу ХЖС, «Стежка до християнської зрілості», 12 уроків учнівства, буклет-інструкція для учнів, подарунковий формат Євангелія від Івана, диск з презентаціями та відеоматеріалами курсу.

        Усіх присутніх привітав Тарас Колівошка, пастор львівської церкви ХВЄ «Віфезда» та співголова пасторського комітету Фестивалю надії. Він закликав учасників семінару відповідально й посвячено підійти до даного курсу, передати його людям у помісних церквах: «Зараз ми живемо благословеннями минулих поколінь, які були відважними у проповіді Євангелії. То були люди, що мали благоговіння і страх перед Богом, щоб не нарікати. Ми є поколінням великих можливостей, але малої ефективності. Бог буде судити нас згідно тих можливостей, які ми мали, але не використали. Та Господь завжди дає нам ще один шанс, але ніхто з нас не знає, який з них буде останнім!»

        Фелікс Волошин, директор відділу Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема з душеопікунства і роботи з новонаверненими у Східній Європі, підкреслив, що даний семінар є навчанням не лише для душеопікунів. Курс ХЖС дає великі можливості для духовного оновлення загалом, для формування єдності у помісних церквах. Для нечисельної церкви – це можливість стати частиною чогось масштабного. А для великих громад – можливість задіяти кожного члена церкви у благовісті.

        Спеціальним промовцем і вчителем був служитель з тридцятирічним стажем, співробітник Євангелістської асоціації Біллі Ґрема (ЄАБҐ) Гері Кобб. Він є директором по навчанню ЄАБҐ в Шарлотті, Північна Кароліна. Прилетів до Львова на кілька днів спеціально для того, щоб надихнути та поділитись багаторічним досвідом у праці з новонаверненими.

        Високий гість розповів передісторію цієї роботи: «Після перших Фестивалів надії Білі Ґрем побачив серйозну потребу у тому, щоб навчати новонавернених християн. Він так багато думав, у який спосіб найефективніше організувати це, що навіть не міг спати ночами. От і звернувся з цією потребою до чоловіка на ім’я Даусон Требман. Але останній через надмірну зайнятість двічі відмовляв Білі, але врешті решт таки погодився. Так Доусен розпочав служіння навчання. Разом з ним цю справу розвивали ще двоє чоловіків – Лорен Сенні та Чарлі Вікс». 

        Гері Кобб тривалий час щоп’ятниці зранку приходив до Чарлі, де вони разом вивчали Біблію, завдяки чому він особисто пізнав Господа, почав практикувати біблійні цінності і християнські принципи у своєму житті. А нині Геррі сам є чудовим викладачем, який вміло навчає стиглих християн тому, як правильно допомагати зростати у вірі новим людям у церкві.

        Навчання інструкторів було розбито на блоки. У кожному з них Гері покроково пояснював уроки, давав практичні поради і домашнє завдання. Кілька яскравих думок: «Новонавернений  християнин стикається з проблемою серця,  в якому завжди є хрест і трон: або Христос на троні, а я на хресті, або Христос – на хресті, а я на троні». І ще: «Біблійний принцип: те, що ми приховуємо, – Бог відкриває, але те, що ми відкриваємо, – Бог покриває».

        За підсумками тренінгу ухвалено, що один майстер-інструктор повинен взяти відповідальність за організацію навчання ХЖС у трьох церквах. Кожен учасник семінару був забезпечений відповідними ресурсами для проходження курсу «Християнське життя та свідчення» у помісних церквах і повіз додому потрібну кількість матеріалів.

        Каже один з учасників семінару, майстер-інструктор з церкви ЄХБ «Нове життя» у Тернополі Андрій Біляк: «Найважливішим у цьому семінарі для мене було усвідомлення, що на майстер-інструкторах лежить величезна відповідальність за власну підготовку і підготовку душеопікунів та церкви для прийняття новонавернених людей. Відчувається колосальний обсяг роботи, який ми не зможемо зробити без Божої допомоги і сили Святого Духа. Але дуже підбадьорюють особисті приклади євангелізму посвяченого вчителя Гері Кобба, який цікаво і методично зміг донести до нас так багато матеріалу. Надихає й те, наскільки все продумано організаційним комітетом Фестивалю надії. Я не маю сумніву, що захід пройде на відповідному високому рівні, і що це – Божа справа, яку Він поклав у наші серця».

        Прес-служба Міжнародного фестивалю надії


Попередня Замість Комісії з моралі медіа простір контролюватиме міліція та податкова - ІРС
Наступна «П’ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Обласне молодіжне служіння у Вінниці

      Молодь із шести церков Вінницької області з’їхалася до свого обласного центру 30 листопада, щоб разом прославити Господа та отримати Слово настелення.

Новини регіонів

Краткая история образования Хмельницкого областного объединения церквей ХВЕП

9 декабря 1989 представители семи независимых церквей Христиан Веры Евангельской, поддерживая инициативу оргкомитета ХВЕ по созданию пятидесятнического союза СССР, решили образовать Хмельницкое областное объединение церквей ХВЕП. На этой первой Областной конференции представители поместных церквей избрали Николая Михайловича Пилипюка старшим пресвитером Областного Объединения

Новини регіонів

«Бог працює, і це видно!» – підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

«Це вже другий молитовний сніданок у нашому місті. Минулого року він проходив під егідою обласної ради, а цього разу ідеєю його проведення зацікавився міський голова,