Березень 2, 2012 0 1051 Переглядів

“Гарне ворог кращого”- вважають християни-підприємці

“Гарне ворог кращого” – під таким девізом з 14 по 17 лютого 2012 року пройшла VI Всеукраїнська Бізнес конференція християн підприємців  на території туристично-розважального та гірськолижного комплексу “Сонячна долина”, в мальовничому куточку України на Буковині.
Незважаючи на зимову сніжну погоду, на конференцію прибули делегати з 12 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької. Серед запрошених, на конференції були присутніми також служителі – єпископ, перший заступник президента ЦХВЄ України Синюк М.П., старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ  Харківської області Циганков С.Я., єпископ, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ  Чернівецької області Карпов П.І., пастор церкви “Благодать” м. Чернівці Майкан П.П., пресвітер церкви “Вефіль” Серафінчан М.В. та інші.
Першим до присутніх звернувся старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ  Чернівецької області Карпов П.І.. Він привітав делегатів з початком конференції та побажав гарно провести час в спілкуванні та налагодити контакти для співпраці. На пам’ять залишив вірші з Святого Писання І Петра 2:9-10  ” Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власності Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, колись не народ, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!” . “Ми через віру в Ісуса Христа є царським священством. Колись ми були не народом Божим, але зараз ми помилувані, царське священство, Він взяв нас в Свій уділ. На своєму рівні де ви заходите, де маєте контакти в своїх містах, де працюєте, проживаєте – ви є царське священство. Я бажаю, щоб Бог давав вам Свою мудрість на всі питання,  які зустрічаються у вашому житті”- побажав Карпов П.І.  В молитві всі щиро подякували Богу, що щасливо добрались і просили благословіння на всі дні проведення конференції.
Гарним підбадьоренням для присутніх було музичне служіння у виконанні гуртів “Пілігрим”, “Міст”, “Відродження”, дитячого вокально-інструментального гурту “Промінь”, Даніели Пуршаги. На протязі всієї конференції чудовим співом служив Володимир Гайковий.
Завідуючий відділом підприємців в Чернівецькій області Олександр Пуршага закликав делегатів та гостей “Будьте в нас, як в себе вдома; залишіть турботи всі; піднесім свій дух до неба…”  а також служити Богу та один одному. “Всі говорять, що час зараз непростий, але ми маємо все необхідне: хліб і до хліба, бізнес і це все не наші заслуги, а це Бог нам дав”- говорив в привітальному слові О. Пуршага.
       Завідуючий відділом підприємців України Вінковський Сергій Петрович, вітаючи делегатів та гостей конференції, пояснив значення девізу конференції. “Гарне – ворог кращого. І це одна з основних причин, чому у нас так мало чогось по справжньому кращого. Гарне – це зупинка. В нас немає кращої влади – бо в нас є добра влада. У нас немає видатних вузів бо в нас є хороші вузи. Немає великих церков – бо є гарні церкви. Немає великих служителів, проповідників, бізнесменів – бо в нас є добрі.  Небагато людей живуть чудовим життям тому що так легко жити добре. Переважна більшість компаній ніколи не стають великими тому що вони стають хорошими і це їх основна проблема. Те, що ми маємо – це не те, що Бог має для нас. І те добре, що ми маємо, нас не повинно зупинити до кращого, пам’ятаючи слова апостола Павла “Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі””.
З словами підбадьорення звернувся перший заступник президента ЦХВЄ України Синюк М.П.  “Є різні ідеї для зустрічей, спілкування і маючи зустріч тут, ми маємо спільну справу. Євангелія завжди була, є і буде точкою дотику для спілкування”. Притримуючись гасла конференції, він розповів про те що нам потрібно чути голос Божий та розуміти що робить в нашому житті Господь.  “В нас бувають такі періоди в житті, коли робиш все правильно, але результату немає ніякого. Коли в нашому житті бувають ночі невдач, гаманці порожні, по чому ми пізнаємо що це Господь? По чому я оцінюю, що це Господь: повний гаманець, є успіх, я ніколи не програвав, повна церква – то це Господь? Згадаймо Йова, котрий мав усе та в один час лишився всього. Але й в скрутну хвилину він сказав: “Та я знаю, що мій Викупитель живий”.  Коли до Йосипа в Єгипет прийшли брати, як було можна після того, що він був у рабстві, в темниці сказати братам що це не вони винні, а Господь дав цей час щоб спасти їх від голоду. По чому ми пізнаємо Господа сьогодні? Нам потрібно пізнавати Його не тільки в достатку, а й по пустому неводу. Інколи Бог нас веде різними шляхами: не оцінюйте успіхами що це Господь, а проблема це не Він. Дякуймо Богу за гарний час, що Він дозволив нам змінити гарне на краще, бо Сам змінив славу на зневагу, богохульство, плювки в лице, терновий вінець, щоб дати нам вічне життя”.
Під час конференції лунав заклик до підприємців вийти з тихої пристані та піти назустріч бурі і повести за собою інших. “В житті будуть зустрічатися три категорії людей: одні – які забажають вас завернути назад з дороги Божої, другі люди – які будуть бачити вас вищими за себе і яким ви повинні передати свої ідеї як Мойсей Ісусу Навину, а треті – які  кращі за вас, допоможуть вам перейти на вищий рівень служіння” – ділився словом Сергій Вінковський .
Серед запрошених був також старійшина  Серафінчан Василь Миколайович. Він наголосив на тому, що час зараз дуже благо приємний, раніше таких умов для проведення конференцій не було. “Багатіє не той, хто багато придбав, а той – хто багато пожертвував, заклав у той банк, який ніколи не збанкрутує. Бажаю, щоб ви  ділилися хлібом з тим, хто його немає, бо тим хто молиться за вас, ви зобов’язані молитвою” – сказав Серафінчан В.М.
Єпископ Циганков Сергій закликав присутніх  тимчасове  конвертувати в вічне. “Те тимчасове, яке ми маємо, може послужити надбанням для вічного.  Сьогодні треб, щоб наш зір був правильним. Щоб ми не проходили мимо тих людей, які потребують нашої допомоги. Якщо навчимося давати – ми не будемо розчаровані. Людина, яка не навчилася давати, лишилася радості життя.  Хай Бог благословить нас не тільки тимчасовим, а щоб невидиме Боже було нашою ціллю. Нехай наше тимчасове принесе нам благословення і в вічності” – підсумував Циганков С.Я.
Сестра Оксана Сорокіна з Харкова закликала довіряти Богу так, як довірились організаторам конференції, ні про що не турбуючись. Бог подарував їй  талант писати пісні, хоч і не маючи музичної освіти. Під час конференції звучали пісні в її виконанні.
Відвідав з’їзд також один з організаторів та засновників відділу підприємців України народний депутат України, підприємець Петро Костянтинович Кравчук. Він свідкував про те, як Бог його вів в різних обставинах життя. Для присутніх побажав всяку справу нести перед Бога, радитись з Ним і Він благословить.
Депутат Чернівецької обласної ради Мунтян Іван Миколайович в своєму слові до підприємців сказав: “Бог кожного благословляє на своєму рівні і веде так, як рахує за потрібне. А нам потрібно залишитися Йому вірними” та побажав щоб все, що ми робимо, покладали на Бога.
Під час конференції підприємці ділилися свідченнями про те, як Бог проводить в житті, які проекти ними здійснюються на місцях, які бачення  є в них щодо подальшого служіння Богу.
Звучав заклик до підприємців не забувати про відносини в своїй сім’ї. Слово Боже каже, що хто не турбується про домашніх той гірше невірного.
Бог хоче перевірити, чи ми довіряємо Йому. Що ми більше цінуємо те, що Бог дав нам, чи Тим хто нам дав? Потрібно поставити пріоритети в довірі Богу. Бог перевіряє нас, щоб нам довіряти та дати нам краще. Давид каже: випробуй Боже мене. Бог хоче від нас те, що нам є цінно. Можливо Він і не візьме, але хоче випробувати. Нам потрібно бути вірними.
Присутніми служителями була звершена молитва за кожного підприємця, за їх сім’ї.
 Насамкінець, девіз уже не викликав сумніву. Бог хоче щоб гарне, яке є в нашому житті, не стало перешкодою для кращого.
Чудовою була атмосфера конференції, як і умови її проведення. Цим ми завдячуємо Чернівецькому відділу підприємців, в особі завідуючого відділу підприємців області Олександра Пуршаги, Валерія Никифорця, Руслана Серафінчана та багатьом іншим, які працювали над тим, щоб всім учасникам конференції було приємно проводити час. Окрім сесій, в яких делегати брали участь, був час для вільного спілкування, де кожен з учасників міг відпочити не тільки душею, а й тілом. Справжня зимова погода сприяла  відпочинку на лижах, сноутюбах. Любителі активного відпочинку могли насолоджуватись іграми в боулінг, теніс, більярд та іншими. Ввечері на стомлених чекала сауна. Гарні номери, смачна кухня, місця для відпочинку – все це створило незабутнє враження про конференцію та заохотило до кращого служіння Богу та один одному.

Більше інформації та фотографій на сайті Відділу підприємців ЦХВЄУ http://www.6days.com.ua/


Попередня На Полтавщині розпочато навчання за програмою "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"
Наступна Вийшов у світ "Каталог ідей" проекту "Дорожче за кубок"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков вкотре засудила сепаратизм та підтримала законопроект «Про концепцію державно-церковних відносин»

     3 квітня 2014 року в Національному заповіднику «Софія Київська» відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. 

Новини братерства

Дитяча євангелізація: служителі діляться свідоцтвами про Божі діла влітку 2016 р.

«Наша команда намагалась охопити якомога більше регіонів України, щоб якомога більше дітей та їх батьків могли почути благу звістку Ісуса Христа. І з Божою допомогою…»

Новини братерства

Християни Польщі проведуть на Волині служіння примирення

Ідея організувати масштабне міжконфесійне свято примирення на Волинській землі прозвучала під час пасторської конференції церков ХВЄ Польщі, що відбулася 6-8 червня у мальовничій місцевості Замость неподалік від Варшави. Спеціальним гостем конференції був старший єпископ ЦХВЄУ Михайло  Паночко.