Лютий 19, 2020 1 1400 Переглядів

 «Ми молилися про Азію, і коли місія запропонувала поїздку на Філіппіни, зрозуміли – це від Бога» –  випускники місіонерської школи «Глобальне партнерство»

Школа міжнародного місіонерства «Глобальне партнерство», що працює у селі Скригалівка Фастівського району на  Київщині, готує місіонерів для служіння у більш як 40 країн світу. У тому числі і для України.

Студенти  мешкають у сучасних умовах на християнській базі «Територія змін», де протягом семи місяців проходять  інтенсивну стаціонарну програму навчання. Вивчають  основи богослів’я, міжнародне місіонерство, вдосконалюють навички англійської мови. Крім того, вчаться надавати першу медичну допомогу, а потім проходять практику.

Із членами місіонерської команди,  котра на початку березня вирушає на служіння до Філіппін, ми познайомились під час зустрічі регіональних пасторів Київського обласного об’єднання церков УЦХВЄ, що пройшла за участю студентів місіонерської школи.

Одна із  наших співрозмовниць – Ольга Щеглюк. Родом дівчина із селища Борова Київської області, член церкви у с. Мотовилівка, після закінчення місіонерської школи більше року служила на місії у Закарпатті,  в селі Кленовець біля Мукачева, потім ще кілька місяців у селі Митниця на Київщині.  І ось готується вирушити (на цілих півроку!) до острівної країни у Південно-Східній Азії.

«Чому саме Філіппіни? Мене вразило, що це дуже бідна країна, яка часто руйнується тайфунами і землетрусами. Люди живуть дуже бідно, деякі родини не мають чим платити за житло і селяться на кладовищах, матері нерідко продають своїх дівчаток-підлітків для того, щоб прохарчуватися… Це не може не вразити, і я хотіла би служити цим людям, понести туди світло пізнання про Ісуса Христа», –  розповідає  Оля.

Ще один член команди, Денис Цера із  міста Сторожинець Чернівецької області,  на відміну  від Ольги  яка закінчили школу «Глобальне партнерство» два роки тому, встиг попрактикуватися на місії  в   Україні тільки півроку, він закінчив навчання торік. Так само як і ще двоє учасниць команди – Ілона Коваленко з м. Жовті Води Дніпропетровської області  та  Ірина Приймак із с. Пнів Івано-Франківської області.

«Я вірю, що ця поїздка є відповіддю на нашу молитву,  – каже Денис. – Під час навчання ми троє (я, Ірина та Ілона) щовечора о 20:20 молилися про Азію.

Після закінчення місіонерської школи кожен з нас мав можливість поїхати на місію закордон у інші частини світу, однак залишились служити в Україні і чекали.  А десь через півроку, наш директор, засновник Школи та місіІ «Глобальне партнерство» Joel Colon (Джоел Колон) повідомив, що є пропозиція від місії поїхати служити на Філіппіни, ми не сумнівалися – це відповідь від Бога!»  – ділиться хлопець.

Молоді місіонери розуміють, що  під час служіння  у чужій країні ймовірно доведеться стикнутися з тим, чого  у Школі не вивчали і передбачити важко. Тож розраховують на Божу допомогу і просять молитися про свою поїздку.

На фото: Ілона Коваленко, Ольга Щеглюк, Денис Цера, Ірина Приймак

Для довідки.

Республіка Філіппіни — острівна країна у Південно-Східній Азії зі столицею Маніла (на о. Лусон). Держава розташована у західній частині Тихого океану на островах Філіппінського архіпелагу і об’єднує  більше 7600 островів. В країні мешкає понад 100 млн громадян різної національності. Офіційні мови — тагальська й англійська. Більше 80 % населення — католики. Лише на острові Мінданао домінує іслам. Філіппіни — єдина азійська країна, де домінує християнство.

 

Попередня Місіонерське поле: про населені пункти Київщини, де є підготовлена база для відкриття нових церков, розповіли регіональні пастори
Наступна Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав на ім’я начальствуючого єпископа Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора

Новини

Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку