Квітень 24, 2014 0 451 Переглядів

Молитва об’єднала тисячі харків’ян

     23 квітня у центрі Харкова відбулася перша масова міжконфесійна молитва  за Україну. На площу Конституції за різними даними вийшло від трьох до семи тисяч мешканців міста.

875_2

     Серед тих, хто зібрався аби висловити своє бажання жити у єдиній неподільній Україні та разом благати Господа про мир, були дуже різні люди: починаючи від священників і завершуючи футбольними фанатами. Прийшло багато молоді, були також літні харків’яни.

     «Така масова молитва у Харкові пройшла уперше. Утім, вже близько місяця щоранку з 7 до 8 години у центр міста виходять на молитву віруючі різних конфесій, – розповідає старший пресвітер ЦХВЄУ у Харківській області Сергій Циганков. – Започаткували проведення цих молитовних зібрань служителі євангельських церков міста, зокрема, одним із активних ініціаторів виступив пастор церкви ЄХБ В’ячеслав Храмов».

     Під час молитовного віче у середу В’ячеслав Храмов (на фото) закликав присутніх відвернутись від темряви і прощати ворогів: «Одна-єдина Христова Україна!» –  виголосив пастор під час в своєї проповіді на центральній площі Харкова.

875_3

Попередня Познавая силу воскресения
Наступна «Легке» й «важке» християнство

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.

Новини братерства

Служителі церков закликали приєднатися до руху «#Не_мовчіть» на захист церкви ХВЄ у м. Бахчисарай

     На початку грудня церкві «Голос надії» у м. Бахчисараї заборонили збиратися у власному Домі молитви по вул. Ракицького, 29.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: березень 2016

  Перший весняний місяць у робочому календарі старшого єпископа Михайла Паночка відзначився поїздками по регіонах України. Звітні конференції, навчальні семінари, зустрічі як із главами інших конфесій, посадовцями, так і з простими членами церкви – частина щоденної роботи. Далі інформація про деякі з подій березня.