Квітень 24, 2014 0 608 Переглядів

Молитва об’єднала тисячі харків’ян

     23 квітня у центрі Харкова відбулася перша масова міжконфесійна молитва  за Україну. На площу Конституції за різними даними вийшло від трьох до семи тисяч мешканців міста.

875_2

     Серед тих, хто зібрався аби висловити своє бажання жити у єдиній неподільній Україні та разом благати Господа про мир, були дуже різні люди: починаючи від священників і завершуючи футбольними фанатами. Прийшло багато молоді, були також літні харків’яни.

     «Така масова молитва у Харкові пройшла уперше. Утім, вже близько місяця щоранку з 7 до 8 години у центр міста виходять на молитву віруючі різних конфесій, – розповідає старший пресвітер ЦХВЄУ у Харківській області Сергій Циганков. – Започаткували проведення цих молитовних зібрань служителі євангельських церков міста, зокрема, одним із активних ініціаторів виступив пастор церкви ЄХБ В’ячеслав Храмов».

     Під час молитовного віче у середу В’ячеслав Храмов (на фото) закликав присутніх відвернутись від темряви і прощати ворогів: «Одна-єдина Христова Україна!» –  виголосив пастор під час в своєї проповіді на центральній площі Харкова.

875_3

Попередня Познавая силу воскресения
Наступна «Легке» й «важке» християнство

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння»

Новини братерства

Відзвітувала Кіровоградська область


9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє

Новини братерства

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.