Червень 13, 2010 0 745 Переглядів

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.

Пастор закликав молодь до проповіді Євангелія всіма можливими методами. Також проповідник звернув увагу на методи, якими можна зараз найефективніше донести Добру Звістку до людей. Після того пісню виконала молодіжна співоча група з Тернопільської області.

Наприкінці зустрічі диякон Василь Попудник проповідував на тему “Стережи своє серце”. Проповідник прочитав уривок із книги Приповісті Соломона 4:23: “Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя”, і на ньому побудував свою проповідь. Загалом всі залишилися задоволеними молодіжною спільністю, а також смачним обідом, яким місцева молодь частувала всіх гостей конференції.

Богдан Галюк

Попередня І все робіть... від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ
Наступна Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«На конференції запрошуємо спікерів-практиків, стараємось орієнтувати молодь на кращий світовий досвід» – директор Департаменту молоді Іван Білик

Чим сьогодні живе Департамент молодіжного служіння братерства, ми попросили розповісти його директора Івана Білика.

Відділ молодіжного служіння

Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

   26 січня в молитовному будинку села Познань Рокитнянського району, що на Рівненщині, відбулася районна молодіжна конференція на яку зібралося близько 1,5 тисячі юнаків і дівчат.