Листопад 8, 2012 0 1533 Переглядів

На Львівщині відбулося посвячення ще одного Дому молитви

28 жовтня 2012 року в селі Хлівчани, що в Сокальському районі на Львівщині відбулося посвячення нового Дому молитви помісної церкви християн віри євангельської. Дім молитви розрахований на 150 місць був вщерть наповнений місцевими віруючими та гостями, що приїхали розділити радість господарів. Зокрема серед запрошених були пастори церков ХВЄ з навколишніх сіл, старший єпископ Львівського обласного обєднання ЦХВЄ Роман Ляховський, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Особливим гостем на святковому богослужінні був священник помісної православної церкви (УПЦ КП)  Магора Федір Михайлович, котрий сприяв будівництву цього Дому молитви і навіть наполягав на його будівництві в центрі села. Відносини, що склалися між служителями помісних православної і євангельської церков можуть стати добрим зразком для наслідування по всій Україні.

Попередня «Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні
Наступна Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: листопад 2016

     Щотижня у діловому щоденнику Михайла Паночка – десятки зустрічей та по декілька служінь. Особливо насиченими бувають відрядження закордон та в регіони України. До вашої уваги розповідь про деякі з них.

Новини братерства

Рада Євангельських Протестантських Церков створила оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

   РЄПЦУ вирішила проголосити 2017 – Роком Реформації та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів.

Новини братерства

Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

   Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України (ДПтС). Для його доопрацювання створена окрема робоча група.