Листопад 8, 2012 0 869 Переглядів

На Львівщині відбулося посвячення ще одного Дому молитви

28 жовтня 2012 року в селі Хлівчани, що в Сокальському районі на Львівщині відбулося посвячення нового Дому молитви помісної церкви християн віри євангельської. Дім молитви розрахований на 150 місць був вщерть наповнений місцевими віруючими та гостями, що приїхали розділити радість господарів. Зокрема серед запрошених були пастори церков ХВЄ з навколишніх сіл, старший єпископ Львівського обласного обєднання ЦХВЄ Роман Ляховський, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Особливим гостем на святковому богослужінні був священник помісної православної церкви (УПЦ КП)  Магора Федір Михайлович, котрий сприяв будівництву цього Дому молитви і навіть наполягав на його будівництві в центрі села. Відносини, що склалися між служителями помісних православної і євангельської церков можуть стати добрим зразком для наслідування по всій Україні.

Попередня «Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні
Наступна Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви

8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Красному Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.