Листопад 8, 2012 0 1243 Переглядів

На Львівщині відбулося посвячення ще одного Дому молитви

28 жовтня 2012 року в селі Хлівчани, що в Сокальському районі на Львівщині відбулося посвячення нового Дому молитви помісної церкви християн віри євангельської. Дім молитви розрахований на 150 місць був вщерть наповнений місцевими віруючими та гостями, що приїхали розділити радість господарів. Зокрема серед запрошених були пастори церков ХВЄ з навколишніх сіл, старший єпископ Львівського обласного обєднання ЦХВЄ Роман Ляховський, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Особливим гостем на святковому богослужінні був священник помісної православної церкви (УПЦ КП)  Магора Федір Михайлович, котрий сприяв будівництву цього Дому молитви і навіть наполягав на його будівництві в центрі села. Відносини, що склалися між служителями помісних православної і євангельської церков можуть стати добрим зразком для наслідування по всій Україні.

Попередня «Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні
Наступна Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві презентували збірку оповідань «Гіркі сливи» та привітали переможців конкурсу ім. Джона Буньяна

«Літературний конкурс ім. Джона Буньяна» започатковано відділом освіти УЦХВЄ з метою знайти та підтримувати нових талановитих авторів, які на високому рівні…

Новини братерства

В Софіївській Борщагівці закладено фундамент Дому Молитви на 1200 місць

25 вересня 2012 року розпочато будівництво чергового церковного комплексу Церкви християн віри євангельської на Київщині.

Новини братерства

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Як планується, участь у конгресі візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу.