Травень 27, 2019 0 342 Переглядів

«Хмельницький – за сім’ю!» – сімейний фестиваль об’єднав хмельничан   

17-19 травня у м. Хмельницькому пройшов традиційний фестиваль «Всі разом за сім’ю», організатором якого виступає Духовна рада християнських церков міста. Активну підтримку заходу  надає місцева влада на чолі з міським головою … та за участі просімейних громадських організацій міста.

Святкування, що розгорнулися на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, розпочалися ще 11 травня концертом до Дня матері. 16-18 травня в рамках святкового тижня відбувся тут Другий міжнародний фестиваль ареродизайну під час якого учасники презентували вироби з повітряних кульок. 17-18 травня працювало сімейне містечко. Протягом тижня батьки та діти могли стати учасниками різноманітних цікавих конкурсів, поспостерігати за шоу Мильних бульбашок, сфотографуватися на тлі цікавих фотозон  під назвою «Арка подружжя». Також тут пропонувалися консультації щодо подружнього життя, кризової вагітності, сирітства, подолання зловживання алкоголем, посттравматичного синдрому учасників АТО. Спортивна програма включала турнір з футболу, флорбол та сімейні ігри.

Кульмінацією подій стала хода та програма на захист життя та сім’ї 19 травня. Декілька тисяч хмельничан пройшли від храму РКЦ на Проспекті миру через центр міста під гаслами: «Хмельницький за християнські сімейні цінності», «Міцна Сім’я – міцна держава». Під час ходи була сильна злива, але навіть негода не зіпсувала настрій та плани жителів міста.

«Злива не залишила шансів учасникам ходи залишитися сухими, але вже зовсім скоро вийшло тепле та яскраве сонечко і не лише зігріло, але й висушило усіх. Простіше кажучи, ніщо не завадило нам мати Свято родини та бути його учасниками, – розповідає один із членів оргкомітету та ведучий заходу пастор Олександр Савчук. – Мали честь сім’єю взяти участь в музичній програмі. Гарний час – гарні можливості».

Заключне звернення до учасників святкової програми мав старший пресвітер Хмельницького обласного об’єднання УЦХВЄ  Ростислав Мурах.

За його словами цей тиждень об’єднав усіх свідомих людей міста Хмельницького, які  дивляться у майбутнє і бажають інвестувати свій час і ресурси у дітей, адже саме вони є нашим майбутнім.

«Приємно, що поруч стали не тільки церкви, але й окремі громадські організації, а також мер міста Олександр Симчишин. Він не тільки узяв участь у святковому концерті, але й сам пройшов усю ходу від початку до кінця», – говорить Ростислав Мурах.

Аналогічний марш сім’ї церква разом з громадськістю організувала також у місті Кам’янці-Подільському.

Попередня 8 червня Національний День Молитви за Україну - приходьте на молитву разом із сім'ями
Наступна Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Каждый должен занять свое место


Виктор Марченко, пастор Одесской церкви «Вера, Надежда, Любовь»

Бог дал мне родиться и вырасти в христианской семье. Мои папа и мама были служителями церкви, в семье нас было 6 детей, я первый в семье. С молоком матери впитывал истину Евангельскую. Мы воспитывались в церкви – воскресная школа, богослужения.

Новини регіонів

«Церкву започаткували двоє сестер, які в 30-ті роки повернулися з еміграції»

    Історія  церкви ХВЄ в селі Хмелівка, Теребовлянського району, що на Тернопільщині налічує 80 років. Наприкінці жовтня віруючі відсвяткували ювілей, на який  приїхало багато гостей.

Новини регіонів

На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

     З’їздне служіння за участю єпископів Михайла Мокієнко та Василя Денисюка відбулося 26 травня у с. Михайлівка,  Апостоловського району.