Квітень 19, 2013 0 543 Переглядів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

    Головним показником для того, щоб іти і проповідувати є те, чи людина любить Бога, а не її приналежність до церкви чи деномінації.      – Саме Божа любов у серці спонукає людей проповідувати грішникам Благу звістку. Не варто забувати, що ми, проповідники не спасаємо людей, а лише повідомляємо їм благу звістку, яку залишив для нас Господь, – сказав Олександр Іванович.  
    Він зазначив, що благовістити не так просто, як здається, – це кропітка праця. Більшість прикладів Олександр Іванович приводив із власного досвіду, який здобув за тривалий час проповідування. Поділився він також проблемами у роботі на ниві благовістя і шляхами виходу з них.
    – Я такий дивак, що не накопичую гроші, а вкладаю у благовістя, – зізнався Олександр Попчук. – І взагалі хочу, щоб моє життя, сім’я, будинок, кошти і все, що в мене є, були для проповіді Євангелії. У нас вже є одкровення від Святого Духа, що ці благодатні води вже скоро зупиняться. Тому ми повинні зробити те, чого не зробили наші батьки і діди – пройти із проповіддю Євангелії всю Україну! Але при цьому варто пам’ятати, що люди важливіші за будь-яку програму благовістя, навіть найкращу.
    Ще одне побажання-вказівка – йти за відкриттям Святого Духа. Але для того, щоб отримувати відкриття, серце проповідника має бути чуттєвим до голосу Духа, а відтак – потрібно провадити своє життя у чистоті і святості. Дуже важливо у справі благовістя чути голос Святого Духа. Це – побудження Духом, натхнення Духа, покликання, свідчення Духа, побудження до писання, до молитви, до людини.
– Якщо ви приймете рішення свідчити людям про Господа і молитиметься про це хоча б тиждень-другий, то Бог обов’язково даватиме людей, саме тих, кому потрібно сказати про Нього, – настановив благовісник.
    Прес-служба Хмельницького обласного об’єднання ХВЄ

Попередня Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя
Наступна Депутати пообіцяли взаємодіяти із Радою Церков

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Краткая история образования Хмельницкого областного объединения церквей ХВЕП

9 декабря 1989 представители семи независимых церквей Христиан Веры Евангельской, поддерживая инициативу оргкомитета ХВЕ по созданию пятидесятнического союза СССР, решили образовать Хмельницкое областное объединение церквей ХВЕП. На этой первой Областной конференции представители поместных церквей избрали Николая Михайловича Пилипюка старшим пресвитером Областного Объединения

Новини регіонів

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.

Новини регіонів

Сім служінь за три дні – старший єпископ відвідав Харківщину

  21-23 липня Михайло Паночко  відвідав Харківську область. Разом із старшим пресвітером області Сергієм Циганковим  та пастором Іллєю Герасимом він об’їздив сім населених пунктів, послужив словом у семи церквах.