Червень 10, 2019 1 546 Переглядів

Понад 15 000 людей пройшли вулицями Києва урочистою Ходою на захист сімейних цінностей

Четверта Всеукраїнська хода на захист дітей та сімей, що проходить під егідою ВРЦіРО, зібрала рекордну кількість учасників – понад 15 000 вірян.  Християни різних конфесій, мусульмани та юдеї України об’єдналися, щоб сказати «Так» – сім’ї за дизайном Бога та «Ні» – всім безбожним ідеям та замінникам.

Відправною точкою ходи, був парк ім. Тараса Шевченка, де навпроти червоного  корпусу Київського Національного університету розшарувалась сцена. З неї лунали привітання, виступи віруючих виконавців, своєрідною «родзинкою» стала незвична весільна церемонія (цього дня український захисник сімейних цінностей, доктор філософських наук Адріан Буковинський віддавав  заміж свою  доньку).

Потім на сцену піднялися представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, від імені котрої виступив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко: «Як добре, що ми всі об’єднались навколо такої важливої теми, – зауважив Михайло Степанович. – Ніхто не думав раніше, що сьогодні треба буде захищати одну із, встановлених Богом інституцій, твердження про те, що чоловік і дружина – це фундамент сім’ї. Нам випало разом, плече до плеча і серце до серця стати в проломі за те, що Бог постановив».

Він подякував усім, хто вирішив долучитися до ходи. «Ми сьогодні всі об’єднані важливою ідеєю і давайте будемо єдиними від початку до кінця. Бо в єдності ми сила, і нас в цьому допоможе Господь» – підкреслив Михайло Паночко.

За кілька хвилин по одинадцятій учасники вишикувавшись у колони та рушили по вул. Володимирській і  бул. Шевченка у напрямку Хрещатика. Далі урочиста Хода повітряними кульками, прапорами та гаслами на захист прав сімей та дітей, прикрашена щирими посмішками учасників  пройшла головною вулицею Києва та піднялася вул. Грушевського  до площі Конституції перед Верховною Радою України.

Там відбувся невеликий концерт, церемонія нагородження найстарших і наймолодшого учасників ходи 2019.  У заключному слові головуючий у ВРЦіРО єпископ РКЦ Віталій Кривицький подякував організаторам за підготовку, учасникам за Ходу, Богові за погоду. Також в «на майбутнє» подякував тим депутатам і політикам, чия воля відкрита для ухвалення добрих, Божих законів в Україні. Тим, хто відкритий на Бога «та на своє власне майбутнє — на Вічність».

Потім усі разом помолилися «Отче наш» і заспівали пісню «Боже, я молю за Україну».

     

Попередня З нагоди 30-річного ювілею місії «Добрий Самарянин» в Рівному пройшла молодіжна місіонерська конференція
Наступна Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

Вам також може сподобатися

Новини

Керівника Інститут релігійної свободи Олександра Зайця призначено радником Прем’єр-міністра України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив своїм позаштатним радником з релігійних питань Голову правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця.

Новини

На дев’ятому Східноєвропейському лідерському форумі служителі церков шукали шляхів  оздоровлення суспільства

6-9 листопада 2019 р. в Києві відбувся дев’ятий Східноєвропейський лідерський

Новини

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви!