Травень 12, 2017 0 407 Переглядів

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

    Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яку ініціює (вже другий рік поспіль) Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. У 2017-му хода запланована на суботу, 3 червня, і пройде у Києві та в інших містах України.

    Про те, як організувати належну мас-медійну підтримку заходу говорили члени Комісії ВРЦіРО у справах медіаслужіння, що провели робочу зустріч 11 травня під головуванням пастора Юрія Кулакевича. Нині на фінальному етапі – виготовлення промо-ролику та  рекламного джингла для радіо.  У процесі розробки соціальна реклама, яку розмістять на біг-бордах та сіті-лайтах. Як планується, напередодні ходи, буде оприлюднено звернення глав церков і релігійних організацій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня.  Сама ж хода, у якій  візьмуть  участь як християни різних конфесій, так і мусульмани та юдеї, буде транслюватися у прямому ефірі кількома каналами.

    Це – чудова нагода для віруючих людей разом із родинами прийти на центральні вулиці столиці аби привернути увагу до питань захисту прав дітей, у тому числі проблеми абортів.  У Києві хода розпочнеться традиційно – від Софіївської площі о 12.00  та продовжиться святковим концертом у Маріїнському парку о 13.00.


Попередня В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах
Наступна Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”

Новини братерства

Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш

Недільний ранок, зал вщент заповнений людьми. Відчувається піднесена атмосфера, незвичайна

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…