Травень 12, 2017 0 322 Переглядів

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

    Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яку ініціює (вже другий рік поспіль) Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. У 2017-му хода запланована на суботу, 3 червня, і пройде у Києві та в інших містах України.

    Про те, як організувати належну мас-медійну підтримку заходу говорили члени Комісії ВРЦіРО у справах медіаслужіння, що провели робочу зустріч 11 травня під головуванням пастора Юрія Кулакевича. Нині на фінальному етапі – виготовлення промо-ролику та  рекламного джингла для радіо.  У процесі розробки соціальна реклама, яку розмістять на біг-бордах та сіті-лайтах. Як планується, напередодні ходи, буде оприлюднено звернення глав церков і релігійних організацій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня.  Сама ж хода, у якій  візьмуть  участь як християни різних конфесій, так і мусульмани та юдеї, буде транслюватися у прямому ефірі кількома каналами.

    Це – чудова нагода для віруючих людей разом із родинами прийти на центральні вулиці столиці аби привернути увагу до питань захисту прав дітей, у тому числі проблеми абортів.  У Києві хода розпочнеться традиційно – від Софіївської площі о 12.00  та продовжиться святковим концертом у Маріїнському парку о 13.00.


Попередня В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах
Наступна Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією…

Новини братерства

У м. Тбілісі відбулась зустріч представників п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій

З 16 по 18 березня у рамках налагодження місіонерської співпраці та обміну досвідом у м. Тбілісі відбулась зустріч представників  п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій.

Новини братерства

На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик

16 жовтня 2016 року церква ХВЄ старовинного міста Острог, що на Рівненщині, святкувала свій ювілей – 90-річчя з часу заснування. Утім, приводів для урочистостей було ще, як мінімум, три.