Травень 12, 2017 0 458 Переглядів

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

    Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яку ініціює (вже другий рік поспіль) Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. У 2017-му хода запланована на суботу, 3 червня, і пройде у Києві та в інших містах України.

    Про те, як організувати належну мас-медійну підтримку заходу говорили члени Комісії ВРЦіРО у справах медіаслужіння, що провели робочу зустріч 11 травня під головуванням пастора Юрія Кулакевича. Нині на фінальному етапі – виготовлення промо-ролику та  рекламного джингла для радіо.  У процесі розробки соціальна реклама, яку розмістять на біг-бордах та сіті-лайтах. Як планується, напередодні ходи, буде оприлюднено звернення глав церков і релігійних організацій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня.  Сама ж хода, у якій  візьмуть  участь як християни різних конфесій, так і мусульмани та юдеї, буде транслюватися у прямому ефірі кількома каналами.

    Це – чудова нагода для віруючих людей разом із родинами прийти на центральні вулиці столиці аби привернути увагу до питань захисту прав дітей, у тому числі проблеми абортів.  У Києві хода розпочнеться традиційно – від Софіївської площі о 12.00  та продовжиться святковим концертом у Маріїнському парку о 13.00.


Попередня В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах
Наступна Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Три дні для слави Божої: відбулася ХХ конференція місії «Голос надії»

     23-25 липня 2015 р. у місті Луцьк в стінах «Церкви Христа Спасителя» пройшла ювілейна конференція місії «Голос надії» присвячена 25-річчю з часу заснування місії.

Новини братерства

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

 З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА