Березень 1, 2016 0 1284 Переглядів

У селі Хомутець, де на базі церкви ХВЄ працює проект «Школа життя», заняття відвідує більшість сільських школярів

     Сьогодні організацією дозвілля сільських дітей, на жаль, майже ніхто не займається (у багатьох населених пунктах гуртків і секцій або взагалі не існує, або вони не по кишені більшості батьків). Цю суспільно важливу функцію взяла на себе церква.

     Нове служіння з дітьми у рамках проекту «Школа життя» при церкві ХВЄ «Світло Євангелії» в селі Хомутець, що на Житомирщині, розпочалося відносно недавно – 30 жовтня 2015 року.  Та за цей час служителі церкви, за підтримки місії «Еммануїл», вже встигли реалізувати чимало цікавих програм.

     При церкві працює клуб Суперкниги, проводяться уроки самостійності, англійської мови, творчості та комп’ютерної грамотності, працює гурток гри на гітарі. Усі ці заняття із задоволенням відвідують діти і підлітки з 1 по 11 клас. 92 школярі (всього в школі навчається 141 дитина) висловили бажання вчитися по християнській програмі. Відтак, щоп’ятниці діти та їхні батьки відвідують церкву. Організатори переконані – це чудовий метод євангелізації.

10

    «Довгий час ми думали, як достукатися до сердець невіруючих підлітків та молоді. І вирішили за підтримки місії «Еммануїл» на базі нашої церкви відкрити проект «Школа життя», – розповідає директор проекту в с. Хомутець Олексій Марченко. – Це дало чудову можливість працювати не тільки з дітьми, але й з їхніми батьками. І за кілька місяців праці ми бачимо чудові зміни. Найперше, покращилися стосунки дітей із батьками. Про це свідчать самі батьки, спілкуючись з якими (коли вони приводять дітей або забирають з занять), ми маємо чудову змогу засвідчити про Христа».

     За словами служителя діти з невіруючих сімей почали відвідувати недільну школу при церкві та приходити у зібрання: «Це дуже радує і ми віримо в те, що у житті багатьох з цих дітей звістка про Христа принесе плід. Тому просимо усіх віруючих підтримати нас у молитві», – каже Олексій Марченко.

     15 лютого для старшокласників, які відвідують «Школу Життя» провели вечір на тему: «Якщо прийшло кохання!» Підлітки (більша частина з яких із невіруючих сімей) брали активну участь у конкурсах та уважно слухали кожну пораду і настанову служителів. А 20 лютого на базі церкви провели «Час талантів» у якому взяли близько 70-ти юнаків та дівчат. Значна частина яких прийняла запрошення відвідати молодіжне служіння церкви.

1

     «Ми не пам’ятаємо коли у нас на зібрані було так багато невіруючої молоді, майже 70% з усіх присутніх. І вони співали християнські пісні прославляючи Бога», – ділиться враженнями хомутецька молодь.  

     Сьогодні в  проекті на базі церкви «Світло Євангелії» працює 8 викладачів, яким часто допомагають волонтери.

     Це лише один  із прикладів роботи благодійного проекту «Школа життя» Асоціації «Еммануїл», який успішно реалізовується в багатьох містах України та ближньому зарубіжжі (Вірменії, Казахстані). Проект передбачає програми індивідуального підходу до кожної дитини. А основна його мета – познайомити дітей зі Спасителем та навчити Слову Божому, щоб вони могли зростати духовно.

Попередня Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні
Наступна У Львові створили Асоціацію євангельських студентів: ділитися вірою і формувати християнський світогляд

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Новини братерства

Київський чоловічий камерний хор взяв часть у фестивалі духовної музики та співу на Співочому полі

  20 липня на Співочому полі в Києві (Печерський ландшафтний парк) відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу.

Новини братерства

“Гарне ворог кращого”- вважають християни-підприємці

“Гарне ворог кращого” – під таким девізом з 14 по 17 лютого 2012 року пройшла VI Всеукраїнська Бізнес конференція християн підприємців на території туристично-розважального та гірськолижного комплексу “Сонячна долина”, в мальовничому куточку України на Буковині.
Незважаючи на зимову сніжну погоду, на конференцію прибули делегати з 12 областей