Березень 1, 2016 0 1037 Переглядів

У селі Хомутець, де на базі церкви ХВЄ працює проект «Школа життя», заняття відвідує більшість сільських школярів

     Сьогодні організацією дозвілля сільських дітей, на жаль, майже ніхто не займається (у багатьох населених пунктах гуртків і секцій або взагалі не існує, або вони не по кишені більшості батьків). Цю суспільно важливу функцію взяла на себе церква.

     Нове служіння з дітьми у рамках проекту «Школа життя» при церкві ХВЄ «Світло Євангелії» в селі Хомутець, що на Житомирщині, розпочалося відносно недавно – 30 жовтня 2015 року.  Та за цей час служителі церкви, за підтримки місії «Еммануїл», вже встигли реалізувати чимало цікавих програм.

     При церкві працює клуб Суперкниги, проводяться уроки самостійності, англійської мови, творчості та комп’ютерної грамотності, працює гурток гри на гітарі. Усі ці заняття із задоволенням відвідують діти і підлітки з 1 по 11 клас. 92 школярі (всього в школі навчається 141 дитина) висловили бажання вчитися по християнській програмі. Відтак, щоп’ятниці діти та їхні батьки відвідують церкву. Організатори переконані – це чудовий метод євангелізації.

10

    «Довгий час ми думали, як достукатися до сердець невіруючих підлітків та молоді. І вирішили за підтримки місії «Еммануїл» на базі нашої церкви відкрити проект «Школа життя», – розповідає директор проекту в с. Хомутець Олексій Марченко. – Це дало чудову можливість працювати не тільки з дітьми, але й з їхніми батьками. І за кілька місяців праці ми бачимо чудові зміни. Найперше, покращилися стосунки дітей із батьками. Про це свідчать самі батьки, спілкуючись з якими (коли вони приводять дітей або забирають з занять), ми маємо чудову змогу засвідчити про Христа».

     За словами служителя діти з невіруючих сімей почали відвідувати недільну школу при церкві та приходити у зібрання: «Це дуже радує і ми віримо в те, що у житті багатьох з цих дітей звістка про Христа принесе плід. Тому просимо усіх віруючих підтримати нас у молитві», – каже Олексій Марченко.

     15 лютого для старшокласників, які відвідують «Школу Життя» провели вечір на тему: «Якщо прийшло кохання!» Підлітки (більша частина з яких із невіруючих сімей) брали активну участь у конкурсах та уважно слухали кожну пораду і настанову служителів. А 20 лютого на базі церкви провели «Час талантів» у якому взяли близько 70-ти юнаків та дівчат. Значна частина яких прийняла запрошення відвідати молодіжне служіння церкви.

1

     «Ми не пам’ятаємо коли у нас на зібрані було так багато невіруючої молоді, майже 70% з усіх присутніх. І вони співали християнські пісні прославляючи Бога», – ділиться враженнями хомутецька молодь.  

     Сьогодні в  проекті на базі церкви «Світло Євангелії» працює 8 викладачів, яким часто допомагають волонтери.

     Це лише один  із прикладів роботи благодійного проекту «Школа життя» Асоціації «Еммануїл», який успішно реалізовується в багатьох містах України та ближньому зарубіжжі (Вірменії, Казахстані). Проект передбачає програми індивідуального підходу до кожної дитини. А основна його мета – познайомити дітей зі Спасителем та навчити Слову Божому, щоб вони могли зростати духовно.

Попередня Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні
Наступна У Львові створили Асоціацію євангельських студентів: ділитися вірою і формувати християнський світогляд

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.

Новини братерства

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

   9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк