Вересень 26, 2019 0 668 Переглядів

У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація

20-23 вересня відбулась робоча поїздка директора Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Миколи Синюка у Республіку Хорватія.

Республіка Хорватія (хорв. Republika Hrvatska) — країна на перехресті Центральної та Південно-Східної Європи і заході Балканського півострова. За офіційними оцінками, населення в 2018 році складало близько 4,1 млн жителів (27-е місце в Європі), а площа — 56 594 км² (26-е місце в Європі). Столиця країни місто Загреб. Це колишня союзна республіка в складі Югославії, що стала незалежною в 1991 році.

На сьогодні в країні нараховується трохи більше тисячі членів п’ятидесятницьких церков на 4 млн жителів – відсоток досить низький як для Європейської  країни.

Майже три роки тому  до Хорватії переїхали три місіонерські сім’ї з Криму, які розгорнули служіння у Боснії та Хорватії.  Під час поїздки Микола Синюк зустрівся цими з місіонерами у містах Доні Міхоляц і Пожега.

Croatia_Ukraine

У м. Осієк Микола Петрович мав зустріч із єпископом п’ятидесятницьких церков Даміром Шполяричем, який під час розмови подякував УЦХВЄ  за місіонерів місії «Голос надії», які несуть служіння на північному сході Республіки Хорватія.

«До нас останнім часом приїжджає багато місіонерів із Заходу, Бразилії та інших країн. Проте є особливі відмінності – місіонери з України швидко опановують мову і служать там, де найскрутніша духовна ситуація. Інші місіонери основуються, як правило, у столиці, хоч з практичної сторони, там набагато менша потреба у місіонерах. Ми сподіваємося на плідну співпрацю і в майбутньому. Прохання моє особисте до служителів УЦХВЄ – підтримайте молитовно церкву п’ятидесятників у Хорватії…» – підсумовував єпископ Шполярич.

Попередня «Майте завжди мир і будьте єдині» - Михайло Паночко привітав поляків із 90-річчям п'ятидeсятницького руху
Наступна Пам'ятайтe наставників ваших: до небесних осель пeрeйшов пастор Кліновський Анатолій Іванович

Вам також може сподобатися

Новини

Всеукраїнська Рада Церков обговорила з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем  налагодження взаємодії

Старший єпископ  УЦХВЄ Михайло Паночко виступив під час зустрічі Всеукраїнської