Грудень 12, 2018 0 818 Переглядів

«Українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів»

З 29 листопада по 10 грудня цього року завідувач Місіонерського відділу УЦХВЄ, директор  місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк  здійснив робочі поїздки у Сумську область та Республіку Хорватія.

У період з 29 листопада по 2 грудня Микола Петрович взяв участь у зустрічах, служіннях та братерській спільноті на Сумщині. Зокрема відвідав місто Кролевець, де зібралися служителі й місіонери регіону разом з єпископом області Віктором Клецем.  Провів семінар на тему «Влада Царства Божого», після якого відбулася плідна дискусія, спілкування у форматі питання і відповіді.  1-2 грудня у м. Конотоп знову викладав та взяв участь у недільному богослужінні. У цей же день відбулась зустріч зі служителями-місіонерами в смт Куликівка, Чернігівської обл.

Із 3 по 10 грудня Микола Синюк відвідав Республіку Хорватія. Там він зустрівся з місіонерами та проповідував під час зібрань  у містах Загребі, Чапліні, Плоче, Спліті… За свідченням хорватського пастора Бернарда українські місіонери стали ковтком свіжого, духовного повітря у Хорватії.

Ще один  учасник робочої  поїздки до Хорватії Раулі Лехтонен, пастор-місіонер зі Швеції зауважив наступне: «Церква України, українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів. Жертовність і посвята українських місіонерів, результативність у вивченні балканських мов, добрий особистий приклад – це головні складові для успішної роботи  у Хорватії, Боснії, Чорногорії та інших балканських країнах».

 

Попередня Церкви  «Сила воскресіння» з міста Буча та «Скинія» з Києва  відзначили 20-річчя спільного служіння реабілітації
Наступна В українських церквах Польщі та Німеччини рукопоклали на служіння пресвітерів і дияконів  

Вам також може сподобатися

Місіонерський відділ

Відбулася зустріч місіонерських лідерів у Мадриді

З 15 по 18 жовтня цього року у столиці Іспанії

Новини
Новини

Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

26 травня у місті Чернівці відбулася конференція «Час вірити». На стадіоні «Буковина» зібрались сотні слухачів.