Грудень 12, 2018 0 1288 Переглядів

«Українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів»

З 29 листопада по 10 грудня цього року завідувач Місіонерського відділу УЦХВЄ, директор  місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк  здійснив робочі поїздки у Сумську область та Республіку Хорватія.

У період з 29 листопада по 2 грудня Микола Петрович взяв участь у зустрічах, служіннях та братерській спільноті на Сумщині. Зокрема відвідав місто Кролевець, де зібралися служителі й місіонери регіону разом з єпископом області Віктором Клецем.  Провів семінар на тему «Влада Царства Божого», після якого відбулася плідна дискусія, спілкування у форматі питання і відповіді.  1-2 грудня у м. Конотоп знову викладав та взяв участь у недільному богослужінні. У цей же день відбулась зустріч зі служителями-місіонерами в смт Куликівка, Чернігівської обл.

Із 3 по 10 грудня Микола Синюк відвідав Республіку Хорватія. Там він зустрівся з місіонерами та проповідував під час зібрань  у містах Загребі, Чапліні, Плоче, Спліті… За свідченням хорватського пастора Бернарда українські місіонери стали ковтком свіжого, духовного повітря у Хорватії.

Ще один  учасник робочої  поїздки до Хорватії Раулі Лехтонен, пастор-місіонер зі Швеції зауважив наступне: «Церква України, українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів. Жертовність і посвята українських місіонерів, результативність у вивченні балканських мов, добрий особистий приклад – це головні складові для успішної роботи  у Хорватії, Боснії, Чорногорії та інших балканських країнах».

 

Попередня Церкви  «Сила воскресіння» з міста Буча та «Скинія» з Києва  відзначили 20-річчя спільного служіння реабілітації
Наступна В українських церквах Польщі та Німеччини рукопоклали на служіння пресвітерів і дияконів  

Вам також може сподобатися

Новини

Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

У вересні директор Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук разом із

Новини

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав на ім’я начальствуючого єпископа Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора