Січень 24, 2012 0 328 Переглядів

Водохреще у київських церквах

19 січня 2012 року, в день святкування Хрещення Господнього, у приміщенні церкви «Філадельфія» м. Києва відбулося водне хрещення. Обітницю служити Богові у добрій совісті склали 62 особи, які є прихожанами київських церков «Скинія», «Преображення Господнє», «Філадельфія», «Сілоам»,церкви що на вул. Кар’єрній, та церкви ХВЄ с. Петрівське.

Вітаючи нових членів сім’ї Божої, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко побажав їм приносити добрі плоди для Господа: «У Біблії сказано: «Коли зерно пшеничне, як у землю впаде, не помре, то одне зостається; як умре ж, плід рясний принесе». Сьогодні ми бачимо плоди того Зерна, яке померло розіп’ятим на Голгофі, –душі, що увійшли вступили в заповіт Господа. Ми теж стали зерном. І нам, щоб принести плід, треба померти для гріха, а жити для праведності. Без Ісуса і Слова Божого людині це неможливо. Але на нашій стороні – потужна Божа сила. Господь сказав:«Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!» Він гарант. Він дав нам своє Слово, яким ми живемо і яким можемо дати відсіч лукавому.
Михайло Степанович також побажав новим членам Церкви Христової пам’ятати, що Господь ніколи не залишить своїх. У житті християн бувають як радісні, так і сумні дні, як «гори», так і «долини», але нам треба навчитись діяти незалежно від настрою, довірятися не людським почуттям, а Божому Слову.
Пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв, наставляючи охрещених, побажав їм повноти в служінні Богу. Він нагадав слова апостола Петра про водне хрещення: «Того образ, хрищення – не тілесної нечистостипозбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа».
– Потрібно, як мінімум, два складники: добре сумління і віра у воскресення Ісуса Христа. Автор Послання до євреїв говорить: «Надіємося, що ми маємо добре сумління, бо хочемо добре в усьому поводитись» (13:18). Деколи християни живуть, виправдовуючись лише вірою в Ісуса, але забувають про чесність, добре поводження. Жити в оновленій совісті – це те, до чого закликає Бог. Якщо є гріх, ми відкриваємо його, каємося, хоча зробити це іноді нелегко, – відзначив пастор Рустам. – З іншого боку, навіть в світі є люди, які прагнуть жити по совісті, але це не дає їм права на спасіння. Тому що добре сумління рятує нас саме через віру в смерть і Воскресінням Ісуса Христа. Важливо мати і те, і інше у повноті”.

Попередня На Волині пройшов телемарафон «Бог багатий милосердям»
Наступна Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до українського народу зі сцени Софіївської площі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Делегати звітно-виборної конференції проголосували за нового главу  Української Церкви Християн

Новини братерства

Полтавчани відзначать Великдень євангелізаціями, гостинами та ходою

У понеділок 22 квітня відбулася зустріч служителів сходу Полтавщини, на

Новини братерства

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

   На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.