Січень 21, 2015 0 1577 Переглядів

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

     На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.

     18 січня у Домі молитви церкви «Філадельфія» свято Хрещення Господнього спільно  відзначали аж три церкви: «Церква на Кар’єрній,44»,  «Філадельфія» і «Божий Мир».  Водне хрещення отримали майже три десятки братів та сестер. Нових членів Тіла Господнього привітали пастори Микола Каленик, Анатолій Козачок та Юрій Кулакевич.  Заключну проповідь виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.  Він підбадьорив хрещених братів і сестер, та закликав не зупинятися на досягнутому, завжди іти вперед у християнському житті та служінні Богові.

     Того ж дня Хрещення урочисто святкували у київській церкві «Скинія» (старший пастор Рустам Фатуллаєв). У заповіт з Господом вступили  34 нових члени Тіла Господнього. Це віруючі, як  київської громади, так і дочірніх церков «Скинії». Також до церкви приєдналися ще 12 вірян, які були з миром відпущені з різних євангельських  зібрань.

 1024_3    19 січня під час ранкового служіння  охрестили нових членів у київській  церкві «Ковчег»  (старший пастор Василь Хміль).

     Також, уперше в стінах нового Молитовного дому цього дня провела Водне хрещення церква «Благодать», пастором якої служить Василь Кватерчук. Дім молитви, що зведено у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, посвятили зовсім недавно – 11 січня 2015 р.1024_31

     Приємно, що більшість церков ХВЄ на Водохреща мали можливість поблагословити  на нове життя у Христі своїх нових членів. Адже, якщо нові люди приходять у зібрання, це означає, що не дивлячись ні на що, Церква Господня росте і мужніє.

Попередня Протестантизм в Україні 2014 року. Події, тенденції, виклики, перспективи
Наступна Державна пенітенціарна служба України поглиблює роботу із церквами

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 3 тис. людей.

Новини братерства

У Дніпропетровську святкували 90 – річчя духовного пробудження

«Україна: 90 років духовного пробудження» – саме під таким гаслом відбулось урочисте богослужіння східного регіону 23 жовтня 2011 року у приміщенні церкви «Віфанія»

Новини братерства

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію.