Січень 21, 2015 0 1009 Переглядів

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

     На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.

     18 січня у Домі молитви церкви «Філадельфія» свято Хрещення Господнього спільно  відзначали аж три церкви: «Церква на Кар’єрній,44»,  «Філадельфія» і «Божий Мир».  Водне хрещення отримали майже три десятки братів та сестер. Нових членів Тіла Господнього привітали пастори Микола Каленик, Анатолій Козачок та Юрій Кулакевич.  Заключну проповідь виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.  Він підбадьорив хрещених братів і сестер, та закликав не зупинятися на досягнутому, завжди іти вперед у християнському житті та служінні Богові.

     Того ж дня Хрещення урочисто святкували у київській церкві «Скинія» (старший пастор Рустам Фатуллаєв). У заповіт з Господом вступили  34 нових члени Тіла Господнього. Це віруючі, як  київської громади, так і дочірніх церков «Скинії». Також до церкви приєдналися ще 12 вірян, які були з миром відпущені з різних євангельських  зібрань.

 1024_3    19 січня під час ранкового служіння  охрестили нових членів у київській  церкві «Ковчег»  (старший пастор Василь Хміль).

     Також, уперше в стінах нового Молитовного дому цього дня провела Водне хрещення церква «Благодать», пастором якої служить Василь Кватерчук. Дім молитви, що зведено у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, посвятили зовсім недавно – 11 січня 2015 р.1024_31

     Приємно, що більшість церков ХВЄ на Водохреща мали можливість поблагословити  на нове життя у Христі своїх нових членів. Адже, якщо нові люди приходять у зібрання, це означає, що не дивлячись ні на що, Церква Господня росте і мужніє.

Попередня Протестантизм в Україні 2014 року. Події, тенденції, виклики, перспективи
Наступна Державна пенітенціарна служба України поглиблює роботу із церквами

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Эдуард Грабовенко: «Призвание и служение в Духе Святом»

«Я верю, что мы живем в одно из самых благословенных времен за всю историю человечества, – сказал Начальствующий Епископ Российской ЦХВЕ Эдуард Грабовенко во время своего выступления на Конгрессе 11 октября. – Здесь я встретил одного старца…

Новини братерства

Майже півсотні нових членів церков ХВЄ Києва прийняли водне хрещення 19 січня (ФОТО)

Традиційно 19 січня у багатьох церквах християн віри євангельської проводиться водне хрещення.  Цього дня  у Домі молитви церкви «Філадельфія» зібралися віруючі кількох церков київського об’єднання

Новини братерства

Михаил Паночко поздравил пятидесятников Литвы с 100-летним юбилеем

 «От имени Церкви христиан веры евангельской Украины искренне поздравляю наших литовских братьев и сестер с 100-летием начала Пятидесятнического пробуждения в Литве.