Вересень 1, 2014 0 719 Переглядів

Хрещення по той бік колючого дроту

     Служителі київської церкви «Скинія» та церкви «Сила воскресіння» (м. Буча, Київської обл.) вже чимало років регулярно відвідують Роменську виправну колонію № 56 у с.Перехрестівка, що на Сумщині. Бог благословив роботу тюремних капеланів. 22 липня 2014 року тут відбулося чергове водне хрещення.

     Серед тих, хто цього дня дав обіцянку служити Господу доброю совістю є довічно ув’язнені.

      «У корпусі довічного ув’язнення ми охрестили двох братів Симона та Олексія, –  розповідає В’ячеслав Когут, відповідальний за розвиток тюремного служіння (відділ соціального служіння ЦХВЄУ), диякон церкви «Скинія». – Тепер серед довічників, які покаялись за ґратами, ми маємо вже семеро членів нашої церкви. Хрестили просто в діжці, під суворим наглядом: уже те, що одного із в’язнів дозволили привести з одного корпусу в інший – було справжнє чудо. Важко передати словами, яка там була атмосфера благодаті Божої!»

     За словами В’ячеслава на цьому чуда не закінчилися. Після хрещення адміністрація дозволила усім членам церкви зібратися разом: їх помістили у відгороджений грантами кут кімнати і зняли наручники. Так що брати могли вітати один одного і служителів «Скинії». Група «Маханаїм» служили співом, капелани провели служіння та хліболамання.

     «Це було справжнє молитовне служіння! Господь торкався сердець навіть адміністрації, коли вони бачили наскільки близькі та теплі відносини у тих, хто на свободі, з тими, хто нині знаходиться по інший бік колючого дроту. Важливо, що двоє братів, які отримали хрещення, є плодом служіння п’яти ув’язнених, які увірували раніше і тепер служать іншим. Нам дозволили фотографувати, записати відеозвернення ув’язнених до церкви», – розповідає В’ячеслав Когут.

     Захоплення від того, що відбулося, поділяє й солістка групи «Маханаїм» Світлана Кукса: «Дякую Богові за можливість бути частиною тюремного служіння та бачити в цьому славу Господню. Молоді хлопці на довічному, прийнявши рішення хреститися, отримали нове життя, нове майбутнє, друзів та сім’ю в особі церкви. Сьогодні це зовсім інші люди з сяючими радісними очима, дивлячись на яких важно сказати, що вони могли скоїти колись злочини».

     Тим часом на плацу колонії служителі церкви «Сила воскресіння» проводили ще одне водне хрещення ще двох нових членів Церкви Христової. Для цього було наповнено водою невеликий басейн. Спостерігати за таїнством мали змогу ув’язнені інших корпусів (в основному через грати оскільки це колонія з максимальним рівнем безпеки).  І те, що на самому початку служіння небо затягнули чорні хмари та пішов дощ, а по молитві він закінчився, стало явним свідоцтвом для ув’язнених. Усі разом здійснили молитву за Україну та Росію, віруючі співали, свідкували, проповідували. Бог щедро благословив це служіння.

Попередня Події у серпні
Наступна Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння

Християни-благодійники подарували столичним капеланам авто для служіння в зоні АТО

Всюдихіднисть, міцний кузов і ходова, польове забарвлення. Якраз те, що потрібно для фронту. У військових капеланів київської церкви «Скинія» та тих, хто служить із ними пліч-о-пліч,  з’явився новий позашляховик

Відділ соціального служіння

Тижнева Школа капеланів пройшла  у жовтні на Дніпропетровщині

На базі помісної церкви «Суламіта» у м. Кам’янському Дніпропетровської області

Відділ соціального служіння

Фінська співачка та євангелістка Ніна Астром провела майстер-клас для лідерів прославлення

В Україну Ніна Астром, відома християнська співачка з Фінляндії, лауреатка