Травень 5, 2016 0 643 Переглядів

Міжконфесійна хресна хода та богослужіння пройшла на Пасху у Запоріжжі, Херсоні та Дніпропетровську

     Події останніх років об’єднали християн більшості конфесій в Україні. Сьогодні вони мають спільність як у молитві, так і у доброчинній роботі.  Так на Великодні свята у багатьох містах та селах нашої країни відбулися міжконфесійні християнські заходи.

Z1     За ініціативою Духовної Ради християнських церков Запоріжжя та за підтримки місцевої ОДА святкування тривали два дні. 30 квітня біля будинку облради відбулося святкове служіння «Значення Голгофи для людства», а наступного дня відбулася Великодня хода за участю представників різних християнських церков, яка пролягла від бульвару Шевченка до площі Фестивальної. Разом з іншими главами церков міста у пасхальних служіннях взяв участь старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання ЦХВЄУ Василь Гедаревич.

     Напередодні Пасхи, у Вербну неділю, понад тисячу жителів Херсона взяли участь у хресній ході та молитві за мир в Україні, злагоду та добробут. Зокрема християни  різних конфесій – віряни УПЦ КП, протестантських, євангельських та іудейської спільнот. На завершення люди спільно прочитали молитву «Отче наш», а після молебню відбувся концерт духовної музики.

 

     1 травня у Дніпропетровську відбулося загальноміське богослужіння, ініційоване Радою християнських церков. Служителі різних християнських конфесій проповідували про воскресіння Ісуса та закликали до молитви за мир і благословіння як для Дніпропетровщини, так і усієї України – повідомляється на сторінці обласного об’єднання. Спів хору і музичних гуртів, звернення пасторів – все це надихало присутніх до вдячності Ісусу Христу за його світле Воскресіння.

Попередня Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові
Наступна На Полтавщині церква проводить роботу спільно із територіальними центрами соцобслуговування

Вам також може сподобатися

Новини братерства

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

   Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».

Новини братерства

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”

Новини братерства

Відбулася установча зустріч об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ

6 жовтня у приміщенні Львівської богословської семінарії зустрілися християни-науковці з усієї України.
Ініціатором зустрічі став відділ освіти ЦХВЄУ за сприяння першого заступника старшого єпископа Церкви Миколи Синюка.