Травень 5, 2016 0 810 Переглядів

Міжконфесійна хресна хода та богослужіння пройшла на Пасху у Запоріжжі, Херсоні та Дніпропетровську

     Події останніх років об’єднали християн більшості конфесій в Україні. Сьогодні вони мають спільність як у молитві, так і у доброчинній роботі.  Так на Великодні свята у багатьох містах та селах нашої країни відбулися міжконфесійні християнські заходи.

Z1     За ініціативою Духовної Ради християнських церков Запоріжжя та за підтримки місцевої ОДА святкування тривали два дні. 30 квітня біля будинку облради відбулося святкове служіння «Значення Голгофи для людства», а наступного дня відбулася Великодня хода за участю представників різних християнських церков, яка пролягла від бульвару Шевченка до площі Фестивальної. Разом з іншими главами церков міста у пасхальних служіннях взяв участь старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання ЦХВЄУ Василь Гедаревич.

     Напередодні Пасхи, у Вербну неділю, понад тисячу жителів Херсона взяли участь у хресній ході та молитві за мир в Україні, злагоду та добробут. Зокрема християни  різних конфесій – віряни УПЦ КП, протестантських, євангельських та іудейської спільнот. На завершення люди спільно прочитали молитву «Отче наш», а після молебню відбувся концерт духовної музики.

 

     1 травня у Дніпропетровську відбулося загальноміське богослужіння, ініційоване Радою християнських церков. Служителі різних християнських конфесій проповідували про воскресіння Ісуса та закликали до молитви за мир і благословіння як для Дніпропетровщини, так і усієї України – повідомляється на сторінці обласного об’єднання. Спів хору і музичних гуртів, звернення пасторів – все це надихало присутніх до вдячності Ісусу Христу за його світле Воскресіння.

Попередня Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові
Наступна На Полтавщині церква проводить роботу спільно із територіальними центрами соцобслуговування

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лист подяки братству ЦХВЄУ

На адресу братства Церкви Християн Віри Євангельської України від Оргкомітету церемонії “Пам’ятай увесь шлях” надійшов лист подяки наступного змісту:

Новини братерства
Сімейне служіння