Вересень 15, 2016 1 357 Переглядів

Перша конференція християн ХВЄ, які працюють в органах влади – час стати більш активними

     Понад 70 наших братів  та сестер, які працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади з’їхалися до Києва 10 вересня 2016 року на конференцію, присвячену темі: «Християнин у владі».

     Головним спікером конференції, що проходила на базі київської церкви «Філадельфія», був старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. «Коли нам доручено  владу, існує  небезпека уподобитися фарисеям – намалювати собі Бога,  і тому не впізнати Його волю.  Ісус є взірцем того, як правильно користуватися владою», – зауважив він. За словами старшого єпископа віруючий у владі має бути генератором ідей, має прислухатися до тих, хто щось нове пропонує. «Наш народ має побачити інший почерк. Віруючі у владі мають показати, що можна не красти, можна зламати корумповану систему».

     Після семінару Михайло Паночко надав інформаційну довідку про діяльність ЦХВЄУ: чисельність та динаміку зростання церков, розвиток служінь в Україні. Потім учасники конференції мали час для запитань та ділилися власним досвідом.

     Хтось потрапив  до органів влади, обравши  відповідний фах і зростаючи професійно, а комусь  набридло спостерігати за бездіяльністю місцевої влади і виникло бажання піти у депутати. До речі, як поділилися спостереженнями учасники конференції,  рівень довіри до християн на місцях досить високий. «Вісім з десяти віруючих кандидатів на нашому окрузі пройшли до місцевих рад» – повідомив один з учасників конференції. «А у нас пройшли всі сто відсотків, бо балотувався тільки я один» – констатував  інший.

     На переконання депутатів і службовців віруючі є недостатньо активні у політичній сфері. Сьогодні Бог подарував нам унікальний момент, коли ми можемо не просто відкрито проповідувати християнські істини своїм життям, але й впливати на суспільство через органи влади.

     Насамкінець  учасники конференції  здійснили молитву за Україну та християн у владі. Після чого на делегатів чекав смачний  обід та спільна фотографія.  Учасники конференції  прийняли рішення проводити подібні заходи і надалі. А найближчим часом буде створено  спеціальні групи у соцмережах, очікується, що це дасть змогу учасникам ближче познайомитися та продовжити спілкування в інтернет-просторі.

Попередня Президент підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»
Наступна Виїзне засідання комітету ЦХВЄУ присвятили темі відкриття нових церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1). 

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Новини братерства

Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Офіційні заходи делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у США розпочались із відвідин Американського музею вшанування пам’яті жертв Голокосту, повідомляє Інститут релігійної свободи.