Березень 11, 2015 0 835 Переглядів

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

     4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

     Мета заходу – особисте духовне збагачення, ствердження нового покоління лідерів та місіонерський акцент. Ці пріоритети було втілено у девізі форуму: «Запалити вогонь Святого Духа у серцях. Передати духовний спадок новому поколінню. Вплинути на Європу та світ».

     Крім пленарних засідань учасники саміту з різних країн Європи (членами PEF є союзи п’ятидесятників 34 країн), мали нагоду взяти участь у семінарах та секціях. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко мав слово під час секції присвяченої зміцненню співпраці церков Східної та Західної Європи: «Я надав інформацію про події в Україні, зробив невеличкий екскурс в історію духовних пробуджень. Зауважив, що за нинішніх умов церкви в Україні продовжують рости та примножуватись. У цій же секції мав виступ Марек Камінський, голова П’ятидесятницької Церкви Польщі, який констатував, що Церква на сході і заході Європи сьогодні має певні розбіжності у поглядах на доктринальні питання та обґрунтував причини такого стану речей» – розповів Михайло Паночко.

     Організатори (виконавчий комітет Саміту предсталяв Даніель Костанца) переконані, що Саміт став гарною нагодою впливати на молодих служителів з різних країн Європи, зокрема, на їх погляди на майбутнє. Участь у Саміті взяли близько 500 служителів.

Попередня Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року
Наступна Як зберегти себе чистим - Рівненщина

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

У групі – а це близько 20 хлопців та дівчат – переважно молодь із віруючих сімей, із західних регіонів України.

Новини братерства

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою”.

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.