Жовтень 28, 2015 0 607 Переглядів

В Івано-Франківську відбувся другий випуск бакалаврів філії ЛБС

     25 жовтня 2015 року в домі молитви церкви ХВЄ м. Івано-Франківська відбулося святкове богослужіння, приурочене випуску студентів філії Львівської богословської семінарії.

      41 студент, серед яких пастори, диякони, вчителі недільних шкіл та проповідники з багатьох церков області, здобули ступені «бакалавра пасторського служіння» та «християнського служителя». Їхнє навчання тривало більше п’яти років. За цей час брати та сестри десятки разів з’їжджалися до обласного центру для того, щоб отримати глибокі біблійні знання та застосовувати на практиці у своїх місцевих церквах.

     В цей ранок поздоровити випускників та вручити дипломи приїхали поважні гості – ректор Львівської богословської семінарії (ЛБС) Володимир Салайдяк зі Львова, ректор Слов’янського університету штату Вашингтон (СУВ) Микола Віннічук зі США та заступник старшого єпископа Церкви ХВЄ України Микола Синюк з Києва.

     Розпочав урочисте зібрання молитвою єпископ Юрій Веремій. Молодіжна група служила співом. Після того до присутніх звернувся директор Івано-Франківської філії ЛБС Василь Попудник, розповівши коротку історію цієї групи випускників та передавши вітання від керівника Відділу освіти ЦХВЄУ Віктора Вознюка.

     Ректор ЛБС Володимир Саляйдяк звернувся до присутніх з проповіддю на тему «Сіймо зерно», в якій зауважив, що християнам необхідно сіяти Божу правду, незважаючи на різний грунт та врожаї.

     Опісля зі словом привітання до випускників звернувся ректор СУВ Микола Віннічук. Гість зі США привітав студентів із важливим звершенням у їхньому житті і заохотив бути послушними Господеві і не дивуватися випробуванням у власному житті.

     Заключну проповідь на тему «Важливість вибору» виголосив єпископ Микола Синюк. Старший служитель попередив християн про те, що від «нашого вибору в минулому залежатиме наше майбутнє». Не можна проміняти благословення на миску борщу.

     Далі був святковий момент вручення дипломів. Випускники, одягнуті у чорні мантії бакалаврів, отримували з рук служителів дипломи, пам’ятні подарунки та квіти на згадку про навчання.

     Після того служителі підняли в молитві руки вгору та благословили студентів на майбутнє натхненне служіння на ниві Божій.

     Від випускників слова вдячності виголосили староста групи Тарас Остап’юк, а також Петро Лавринович, Ярослав Дикан, Василь Черняк та Назарій Галюк.

     По завершенні зібрання було спільне фото на згадку та святковий обід.

Попередня Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами
Наступна У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

Вам також може сподобатися

Новини братерства

З життя Сумського об’єднання церков ХВЄ

31 березня в м. Суми відбувся семінар для сімейних пар, організований обласним об’єднанням ЦХВЄ. Семінар на тему «Сім’я у світлі Божого Слова» провів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, що у сучасному світі сім’я переживає непрості часи,

Новини братерства

Михайло Паночко: «МалинФест – це рух реформації молодих сердець»  

4 липня 2018 року розпочав роботу ХХІ з’їзд п’ятидесятницької молоді

Новини братерства

Пастора Тараса Сеня, якого у неділю затримали представники збройного угрупування «ЛНР», звільнено

 Як повідомлялося раніше, у неділю, 27 вересня в м. Свердловську Луганської області представники збройного угрупування «ЛНР» захопили у полон пастора….