Жовтень 28, 2015 0 932 Переглядів

В Івано-Франківську відбувся другий випуск бакалаврів філії ЛБС

     25 жовтня 2015 року в домі молитви церкви ХВЄ м. Івано-Франківська відбулося святкове богослужіння, приурочене випуску студентів філії Львівської богословської семінарії.

      41 студент, серед яких пастори, диякони, вчителі недільних шкіл та проповідники з багатьох церков області, здобули ступені «бакалавра пасторського служіння» та «християнського служителя». Їхнє навчання тривало більше п’яти років. За цей час брати та сестри десятки разів з’їжджалися до обласного центру для того, щоб отримати глибокі біблійні знання та застосовувати на практиці у своїх місцевих церквах.

     В цей ранок поздоровити випускників та вручити дипломи приїхали поважні гості – ректор Львівської богословської семінарії (ЛБС) Володимир Салайдяк зі Львова, ректор Слов’янського університету штату Вашингтон (СУВ) Микола Віннічук зі США та заступник старшого єпископа Церкви ХВЄ України Микола Синюк з Києва.

     Розпочав урочисте зібрання молитвою єпископ Юрій Веремій. Молодіжна група служила співом. Після того до присутніх звернувся директор Івано-Франківської філії ЛБС Василь Попудник, розповівши коротку історію цієї групи випускників та передавши вітання від керівника Відділу освіти ЦХВЄУ Віктора Вознюка.

     Ректор ЛБС Володимир Саляйдяк звернувся до присутніх з проповіддю на тему «Сіймо зерно», в якій зауважив, що християнам необхідно сіяти Божу правду, незважаючи на різний грунт та врожаї.

     Опісля зі словом привітання до випускників звернувся ректор СУВ Микола Віннічук. Гість зі США привітав студентів із важливим звершенням у їхньому житті і заохотив бути послушними Господеві і не дивуватися випробуванням у власному житті.

     Заключну проповідь на тему «Важливість вибору» виголосив єпископ Микола Синюк. Старший служитель попередив християн про те, що від «нашого вибору в минулому залежатиме наше майбутнє». Не можна проміняти благословення на миску борщу.

     Далі був святковий момент вручення дипломів. Випускники, одягнуті у чорні мантії бакалаврів, отримували з рук служителів дипломи, пам’ятні подарунки та квіти на згадку про навчання.

     Після того служителі підняли в молитві руки вгору та благословили студентів на майбутнє натхненне служіння на ниві Божій.

     Від випускників слова вдячності виголосили староста групи Тарас Остап’юк, а також Петро Лавринович, Ярослав Дикан, Василь Черняк та Назарій Галюк.

     По завершенні зібрання було спільне фото на згадку та святковий обід.

Попередня Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами
Наступна У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

   Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

Новини братерства

Глави українських церков прибули до Брюсселю для діалогу про європерспективи України

БРЮССЕЛЬ.  Опівдні 30 вересня 2013 року делегація глав і представників Церков і релігійних організацій України прибула до Брюсселю.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа УЦХВЄ – лютий 2018 р.

У лютому робочий графік старшого єпископа Михайла Паночка був насичений