Березень 15, 2016 0 723 Переглядів

Євангелізація у спецодягу – віруюча молодь Івано-Франківська взялася за прибирання міста

     12 березня 2016 молодь Івано-Франківської церкви ХВЄ разом із друзями з місіонерської школи м. Ковеля провели євангелізацію, поєднавши її з суспільно-корисною працею – прибиранням території у найбільш засмічених частинах міста.

     Під час акції, яку назвали «Чисте серце – чисте місто», прибрали берегове укріплення залізничного мосту по на вул. Незалежності.

     «Щороку навесні наші волонтери приводять до ладу територію навколо Дому молитви по вул. Мочульського,1  та прилеглі до нього вулиці, – розповідає пастор церкви, старший пресвітер  Івано-Франківщини Юрій Веремій. – Цього ж року молодь вирішила попрацювати і у деяких найбільш засмічених частих міста».

     За кілька годин спільної праці юнаки та дівчата у спецодягу із написами «Церква християн віри євангельської»  прибрали берегове укріплення ріки Бистриця Надвірнянська. Було зібрано 5 великих контейнерів зі сміттям, найбільше набралось скляних пляшок від алкогольних напоїв та пачок від сигарет.

     Як розповів керівник молодіжного служіння церкви Тарас Сенів,  люди з цікавістю  спостерігали за акцією з вікон проїжджаючих тролейбусів, а перехожі  розпитували: «Хто ви такі?» Молодь у відповідь радо ділилася інформацією, роздавала Євангелії і газети.

     «Як показала практика, такі акції – гарна можливість для проповіді Слова Божого, – говорить Тарас Сенів. – Тому ми плануємо продовжити проведення таких акцій. Уже визначили п’ять нових дільниць прибиранням яких плануємо зайнятись».      

Попередня В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість
Наступна Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Вам також може сподобатися

Новини братерства

М. С. Паночко відвідав українські церкви в Іспанії

З 29 жовтня по 7 листопада старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Паночко перебував із робочим візитом в Іспанії і Бельгії.
На сьогодні в Іспанії діють чотири церкви і дві групи, які входять до складу ЦХВЄУ.

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку

Євангельські християни вже чимало років знайомі й, напевно, неодноразово в інтернеті бачили фотографії, читали у ЗМІ про людей з плакатами на собі, на яких написані заклики до покаяння…