Березень 15, 2016 0 532 Переглядів

Євангелізація у спецодягу – віруюча молодь Івано-Франківська взялася за прибирання міста

     12 березня 2016 молодь Івано-Франківської церкви ХВЄ разом із друзями з місіонерської школи м. Ковеля провели євангелізацію, поєднавши її з суспільно-корисною працею – прибиранням території у найбільш засмічених частинах міста.

     Під час акції, яку назвали «Чисте серце – чисте місто», прибрали берегове укріплення залізничного мосту по на вул. Незалежності.

     «Щороку навесні наші волонтери приводять до ладу територію навколо Дому молитви по вул. Мочульського,1  та прилеглі до нього вулиці, – розповідає пастор церкви, старший пресвітер  Івано-Франківщини Юрій Веремій. – Цього ж року молодь вирішила попрацювати і у деяких найбільш засмічених частих міста».

     За кілька годин спільної праці юнаки та дівчата у спецодягу із написами «Церква християн віри євангельської»  прибрали берегове укріплення ріки Бистриця Надвірнянська. Було зібрано 5 великих контейнерів зі сміттям, найбільше набралось скляних пляшок від алкогольних напоїв та пачок від сигарет.

     Як розповів керівник молодіжного служіння церкви Тарас Сенів,  люди з цікавістю  спостерігали за акцією з вікон проїжджаючих тролейбусів, а перехожі  розпитували: «Хто ви такі?» Молодь у відповідь радо ділилася інформацією, роздавала Євангелії і газети.

     «Як показала практика, такі акції – гарна можливість для проповіді Слова Божого, – говорить Тарас Сенів. – Тому ми плануємо продовжити проведення таких акцій. Уже визначили п’ять нових дільниць прибиранням яких плануємо зайнятись».      

Попередня В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість
Наступна Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

  «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини…

Новини регіонів

Тему духовного зростання вивчала християнська молодь Полтавщини на обласній конференції

16 листопада у полтавській церкві «Нове життя» відбулася обласна молодіжна

Новини братерства

Розпочав роботу ХVII з’їзд ЦХВЄУ

   20 травня 2014 року у місті Рівне, на базі «Церкви Святої Трійці» розпочав роботу звітно-виборний з’їзд ЦХВЄУ. Форум такого рівня в Україні проходить один раз на чотири роки. Цього разу на нього прибули понад…