Грудень 19, 2017 0 1319 Переглядів

Івано-Франківськ: конференція «Вірна Богові»

     25 листопада 2017 року в  приміщенні Івано-Франківської церкви ХВЄ пройшла обласна жіноча конференція на тему «Вірна Богові». Гаслом до теми були обрані слова з Книги Об’явлення: «…А ті, хто з Ним, покликані і вірні» (Об. 17:14).

Варто зазначити, що служіння жінкам в області всіляко підтримують і благословляють брати-служителі. От і ця конференція почалася зі слів настанови та благословення пастора-євангеліста Геннадія Ліптуги. Далі сестер – а їх було більше ніж півтори сотні – привітала відповідальна за служіння жінкам в області Галина Черняк. У короткому слові вона поділилася своїми міркуваннями про те, що означає бути вірною Богові, і надала слово запрошеній гості – Риті Федорчук з церкви м. Ірпеня Київської області.

Сестра Рита у властивій їй щирій та відвертій манері на прикладах власного життя і служіння заохотила попри все довіряти Господу і Його Слову. Це єдиний шлях до ефективного життя і служіння на землі.

По обіді (щиро вдячні за смачні страви команді сестер-кухарів на чолі з незмінним шеф-кухарем Анною Лугіною) у форматі панельної дискусії було обговорено ряд запитань на теми виховання дітей.

В обговоренні, окрім Рити Федорчук, взяли участь відповідальна за служіння сестрам в церквах Калуського регіону Ольга Тимків; голова Коломийської благодійної організації «Золота  генерація» (її ціль – служіння дітям з неблагополучних сімей) Ганна Попідоха, сама мати сімох дітей і бабуся 17 внуків; і відповідальна за служіння жінкам у церквах Коломийського району Дарія Ющак.

Ніхто й не здогадувався тоді, що для сестри Дарії минають останні години земного буття. Повернувшись додому після конференції, натхненна словом і Божою присутністю, вона почала розповідати домашнім, які благословення пережила на конференції, коли Батько покликав її додому.

Саме це стало останньою рискою нашої конференції – наочним взірцем того, що значить бути вірною Богові. Дарію Ющак знали дуже багато сестер по всій Україні – її неможливо було не помітити на конференціях, бо вона завжди променіла Божою радістю. Лише близькі їй люди знали, яким нелегким іноді було її життя. Але вона ніколи не нарікала, ніколи не впадала у відчай… Останній день свого життя Дарія провела в служінні, яке було справою її життя. Останніми словами, які вона промовила на землі, були слова про Того, Кого вона так любила і Кому служила.

І це виклик для нас, усіх, хто сьогодні ще залишається на землі: живімо так, щоб у всьому бути вірними Богові.

     Людмила Бендус

 

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/images/stories/news/2017/1456.

Попередня Вновь обретенный рай - Кристина Рой
Наступна ОБРАЗА – ГРІХ, ЯКИЙ ВЕДЕ ДО СМЕРТІ!

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Кожна з нас – Божа коштовність

8 серпня цього року сестри з церков ХВЄ м. Запоріжжя отримали несподіваний подарунок від Господа. Сестри у Христі Ольга та Лілія, що виросли в Запорізькій церкві «Еммануїл», а нині проживають у США, де несуть місіонерське і душеопікунське служіння, провели міську жіночу конференцію на тему: «Ти – коштовність Божа».

Відділ сестринського служіння

«Справжня я» – тема конференції на Закарпатті

  Боже Слово для віруючої людини – це своєрідне дзеркало, в якому можна побачити все своє життя. Однак плоть іноді так викривлює кут нашого зору, що в тому дзеркалі краще бачиш чоловіка, дітей, сестру чи брата, тільки не самого себе.

Відділ сестринського служіння

Районне сестринське служіння відбулося у Шумську

14 жовтня 2018 року в церкві християн віри євангельської м.