Червень 29, 2015 0 589 Переглядів

Учасниці Всеукраїнської жіночої конференції ЦХВЄУ звернулися до Президента з проханням оголосити День всенародного покаяння

     В одному з мальовничих куточків Конча-Заспи під Києвом, з 23 по 26 червня 2015 р., пройшла Всеукраїнська жіноча конференція Церкви християн віри євангельської.

     Девізом форуму обрали вірш із 1-го послання Апостола Петра 3:12 «Бо очі Господні до праведних, а вуха Його до їхніх прохань».

     На чиїй стороні Бог

     Відкриваючи конференцію, завідуюча відділу жіночого служіння ЦХВЄ Віра Деркач зауважила: «Ще кілька років тому, ніхто не думав, що ми будемо переживати щось подібне. Сьогодні ми бачимо на вулиці воїнів у формі, і нехай це буде ще одним приводом запитати у себе: а який мій духовний одяг?»

1106_27     Про це Віра Іванівна говорила і наступного дня. Праведність людська, як заплямований одяг, або як пов’язка на рану, що у теплому кліматі Ізраїлю завжди просочувалась назовні плямами, скільки б її не обмотували. Так само і грішна людська натура – без очищення кров’ю Христа, завжди проявляє себе. Праведна християнка та, яку не судить совість за її діла, бо вони у Господі зроблені. Праведна людина усвідомлює, що Бог на її стороні – переконана Віра Деркач.   

     Жінка, яка служила Єлисею

     1106_7Привітати делегаток конференції – а їх зібралося близько трьохсот – у день відкриття приїхав старший пресвітер м. Києва Анатолій Козачок. У своїй проповіді він торкнувся особи жінки, яка приймала в своєму домі пророка Єлисея.  Вона не жалілася на своє життя (хоча могла би нарікати на те, що чоловік вже старий і не може дати їй дітей). Натомість – присвятила себе служінню, дбаючи про зручності для Чоловіка Божого. І Бог це бачив, і послав їй сина. Та через деякий час трапилось те, чого жінка найбільше боялася, дитя помирає. І цікавою є її реакція: мати відносить тіло синочка в кімнату Єлисея – подалі від сторонніх очей, і не розголошуючи нікому (ні чоловікові, ні потім слузі пророка),  їде до Єлисея.  Вона не повіряла свою біду нікому з людей, розуміючи, що вони не в змозі нічого вдіяти, аж поки не ухопилась за ноги пророка. «Краще довіряти свої болі Богу, який сильний воскрешати, аніж людям», –  зауважив Анатолій Миколайович.

     Історія про гірку воду

1106_8     Перший заступник старшого єпископа Микола Синюк, вітаючи жіноцтво, у свою чергу зупинився на прикладі Мойсеєвої сестри Маріам та на періоді подорожування ізраїльського народу пустелею Шур. У місці, де вода була гіркою, Бог показав Мойсею дерево, гілка з якого очистила джерела.

     «Гіркота іноді приходить у наше життя, навіть у церкви (написано про гіркий корінь), приходить у державу, у кожного вона своя. Але Бог знає, як вирішити проблему твоєї гіркоти, на твоїй дорозі він вже виростив те дерево, що оздоровить твої води. Тільки знай, що у Господа є свій спосіб вирішення твоєї гіркоти», – сказав Микола Петрович   

     Семінари для служителя і просто для жінки 

1106_21     Під час конференції делегати разом молилися, ділилися досвідом, відвідували семінари за напрямками: соціальний, молитовний, навчальний, інформаційний. А ще сестри мали змогу відвідати семінари за статусами: для дружин служителів, для вдів, для незаміжніх та ін. На них чимало потрудилася гостя конференції, місіонерка з міста Канкун (Мексика), магістр богослов’я Валентина Невмержицька: «Для мене велика честь бути учасницею жіночій конференції, – говорить вона.  – Це особлива подія, коли  жінки, які поділяють спільну віру, збираються разом, щоб зміцнитися у Господі, і разом шукати лиця Божого. У таких зібраннях Бог дає нам  більше сили, бажання служити з більшою ревністю. Коли чуєш ці свідчення, розумієш: якщо Господь зробив таке у житті моєї сестри, тоді і я можу очікувати щось подібне від Господа!».

     Джерело нової сили

1106_10     На третій день конференції територія пансіонату «Пролісок» спалахнула дивовижними орнаментами українських вишиванок – сестри робили фото на згадку про благословенний час. А на служінні проповідував старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, за що ми маємо дякувати нашого небесного Отця: про жертву Христа, спасіння, примирення, навчання, усиновлення…   

1106_28     «Мета, яка поставлена перед нашими сестрами – консолідувати зусилля на служіння людям. Такі конференції, я вважаю, корисні тим, що у спілкуванні сестри черпають нові сили, підбадьорюють одна одну, зміцняються у вірі, – сказав Михайло Паночко у коментарі для нашого сайту. – Бог створив людину для спілкування, і важливо, щоб сестри зі сходу й заходу, півночі й півдня країни могли спілкуватися як діти Божі, як дочки Царя Царів. Моє бажання, щоб наші сестри, маючи великий потенціал, могли відчувати себе впевнено в Бозі, укріплені у вірі могли служити. Вони є цінні для розширення Царства Божого в нашій державі».

     Пробудження на Сході

1106_25     Нинішнього року серед делегатів жіночої конференції вперше не було сестер з Криму і Луганської області. Зате була велика делегація з Донеччини. Сестри із прифронтових територій свідчать: на Сході країни зараз йде справжнє духовне пробудження.

     «Ми раді розділити спілкування та помолитися за наш край разом із сестрами з усієї України, – каже відповідальна за жіноче служіння у Донецькій області Лідія Безкровна. – У нас сьогодні неспокійно, військові дії тривають буквально за 40 км від мого міста Красноармійська. Церква приймає людей, які тікають з території бойових дій: ми надаємо допомогу і разом з тим проповідуємо. Можна сказати, що сьогодні Схід України переживає початок духовного пробудження: люди приймають Євангеліє, із задоволенням беруть християнську літературу, для християн відкриті школи. Зараз директори шкіл телефонують до пасторів і запрошують до праці  з дітьми. Ми дуже багато молимося, щоб прийшов мир на наші території і віримо, що все в руках Божих».

     Звернення до Президента

     Делегати конференції підписали звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України  з пропозицією на державному рівні оголосити День всенародного покаяння і очищення з постами і молитвами.

      «Віримо, що такий крок закладе міцний фундамент для духовного, морального і соціального зцілення України» – йдеться у зверненні, текст якого чиqтайте на нашому сайті незабаром.

Попередня У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)
Наступна Делегація Всеукраїнської Ради Церков провела низку зустрічей у Берліні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».

Новини братерства

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.

Новини братерства

Випускники Київського біблійного інституту 1996 року прийшли привітати із врученням дипломів нинішніх випускників

 Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ відбулися у п’ятницю  27 травня 2016 року. Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників…