Червень 29, 2015 0 535 Переглядів

Учасниці Всеукраїнської жіночої конференції ЦХВЄУ звернулися до Президента з проханням оголосити День всенародного покаяння

     В одному з мальовничих куточків Конча-Заспи під Києвом, з 23 по 26 червня 2015 р., пройшла Всеукраїнська жіноча конференція Церкви християн віри євангельської.

     Девізом форуму обрали вірш із 1-го послання Апостола Петра 3:12 «Бо очі Господні до праведних, а вуха Його до їхніх прохань».

     На чиїй стороні Бог

     Відкриваючи конференцію, завідуюча відділу жіночого служіння ЦХВЄ Віра Деркач зауважила: «Ще кілька років тому, ніхто не думав, що ми будемо переживати щось подібне. Сьогодні ми бачимо на вулиці воїнів у формі, і нехай це буде ще одним приводом запитати у себе: а який мій духовний одяг?»

1106_27     Про це Віра Іванівна говорила і наступного дня. Праведність людська, як заплямований одяг, або як пов’язка на рану, що у теплому кліматі Ізраїлю завжди просочувалась назовні плямами, скільки б її не обмотували. Так само і грішна людська натура – без очищення кров’ю Христа, завжди проявляє себе. Праведна християнка та, яку не судить совість за її діла, бо вони у Господі зроблені. Праведна людина усвідомлює, що Бог на її стороні – переконана Віра Деркач.   

     Жінка, яка служила Єлисею

     1106_7Привітати делегаток конференції – а їх зібралося близько трьохсот – у день відкриття приїхав старший пресвітер м. Києва Анатолій Козачок. У своїй проповіді він торкнувся особи жінки, яка приймала в своєму домі пророка Єлисея.  Вона не жалілася на своє життя (хоча могла би нарікати на те, що чоловік вже старий і не може дати їй дітей). Натомість – присвятила себе служінню, дбаючи про зручності для Чоловіка Божого. І Бог це бачив, і послав їй сина. Та через деякий час трапилось те, чого жінка найбільше боялася, дитя помирає. І цікавою є її реакція: мати відносить тіло синочка в кімнату Єлисея – подалі від сторонніх очей, і не розголошуючи нікому (ні чоловікові, ні потім слузі пророка),  їде до Єлисея.  Вона не повіряла свою біду нікому з людей, розуміючи, що вони не в змозі нічого вдіяти, аж поки не ухопилась за ноги пророка. «Краще довіряти свої болі Богу, який сильний воскрешати, аніж людям», –  зауважив Анатолій Миколайович.

     Історія про гірку воду

1106_8     Перший заступник старшого єпископа Микола Синюк, вітаючи жіноцтво, у свою чергу зупинився на прикладі Мойсеєвої сестри Маріам та на періоді подорожування ізраїльського народу пустелею Шур. У місці, де вода була гіркою, Бог показав Мойсею дерево, гілка з якого очистила джерела.

     «Гіркота іноді приходить у наше життя, навіть у церкви (написано про гіркий корінь), приходить у державу, у кожного вона своя. Але Бог знає, як вирішити проблему твоєї гіркоти, на твоїй дорозі він вже виростив те дерево, що оздоровить твої води. Тільки знай, що у Господа є свій спосіб вирішення твоєї гіркоти», – сказав Микола Петрович   

     Семінари для служителя і просто для жінки 

1106_21     Під час конференції делегати разом молилися, ділилися досвідом, відвідували семінари за напрямками: соціальний, молитовний, навчальний, інформаційний. А ще сестри мали змогу відвідати семінари за статусами: для дружин служителів, для вдів, для незаміжніх та ін. На них чимало потрудилася гостя конференції, місіонерка з міста Канкун (Мексика), магістр богослов’я Валентина Невмержицька: «Для мене велика честь бути учасницею жіночій конференції, – говорить вона.  – Це особлива подія, коли  жінки, які поділяють спільну віру, збираються разом, щоб зміцнитися у Господі, і разом шукати лиця Божого. У таких зібраннях Бог дає нам  більше сили, бажання служити з більшою ревністю. Коли чуєш ці свідчення, розумієш: якщо Господь зробив таке у житті моєї сестри, тоді і я можу очікувати щось подібне від Господа!».

     Джерело нової сили

1106_10     На третій день конференції територія пансіонату «Пролісок» спалахнула дивовижними орнаментами українських вишиванок – сестри робили фото на згадку про благословенний час. А на служінні проповідував старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, за що ми маємо дякувати нашого небесного Отця: про жертву Христа, спасіння, примирення, навчання, усиновлення…   

1106_28     «Мета, яка поставлена перед нашими сестрами – консолідувати зусилля на служіння людям. Такі конференції, я вважаю, корисні тим, що у спілкуванні сестри черпають нові сили, підбадьорюють одна одну, зміцняються у вірі, – сказав Михайло Паночко у коментарі для нашого сайту. – Бог створив людину для спілкування, і важливо, щоб сестри зі сходу й заходу, півночі й півдня країни могли спілкуватися як діти Божі, як дочки Царя Царів. Моє бажання, щоб наші сестри, маючи великий потенціал, могли відчувати себе впевнено в Бозі, укріплені у вірі могли служити. Вони є цінні для розширення Царства Божого в нашій державі».

     Пробудження на Сході

1106_25     Нинішнього року серед делегатів жіночої конференції вперше не було сестер з Криму і Луганської області. Зате була велика делегація з Донеччини. Сестри із прифронтових територій свідчать: на Сході країни зараз йде справжнє духовне пробудження.

     «Ми раді розділити спілкування та помолитися за наш край разом із сестрами з усієї України, – каже відповідальна за жіноче служіння у Донецькій області Лідія Безкровна. – У нас сьогодні неспокійно, військові дії тривають буквально за 40 км від мого міста Красноармійська. Церква приймає людей, які тікають з території бойових дій: ми надаємо допомогу і разом з тим проповідуємо. Можна сказати, що сьогодні Схід України переживає початок духовного пробудження: люди приймають Євангеліє, із задоволенням беруть християнську літературу, для християн відкриті школи. Зараз директори шкіл телефонують до пасторів і запрошують до праці  з дітьми. Ми дуже багато молимося, щоб прийшов мир на наші території і віримо, що все в руках Божих».

     Звернення до Президента

     Делегати конференції підписали звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України  з пропозицією на державному рівні оголосити День всенародного покаяння і очищення з постами і молитвами.

      «Віримо, що такий крок закладе міцний фундамент для духовного, морального і соціального зцілення України» – йдеться у зверненні, текст якого чиqтайте на нашому сайті незабаром.

Попередня У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)
Наступна Делегація Всеукраїнської Ради Церков провела низку зустрічей у Берліні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міносвіти внесе зміни до навчальних планів з етики та предметів духовно-морального спрямування

  Завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося 2 квітня в Києві.

Новини братерства

Святкування ювілею української Першокниги в “Пересопниці”

3 вересня 2011 року на території культурно-археологічного комплексу «Пересопниця» вже вдруге відзначали 450-річчя Пересопницького Євангелія. Перше, затверджене на державному рівні святкування відбулося 27 серпня, в день, коли за історичними даними було завершено написання Книги.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: грудень-2016

   У році, що минув, українські євангельські церкви  уперше святкували Різдво Христове разом із більшістю християн Європи та світу – 25 грудня. А для старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка грудень став ще й першим у якості Головуючого у ВРЦіРО.